לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2012, 08:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גם מטכ"ליסט, גם סייע למוסד ולפתוח תוכנית הגרעין. מה יש לומר - גבר לעניין.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "הFBI: נתניהו היה מעורב בהברחת רכיבים מארה"ב לתוכנית הגרעין הישראלית בשנות ה70"

עכשיו נראה אותו עומד על שלו/שלנו ו[1] מעביר את ההחלטה להכרה במכללת אריאל כאוניברסיטה [2] מקבל בהחלטת ממשלה בעלת תוקף את דו"ח אדמונד לוי ומנחה יחד עם שר המשפטים להתייחס לדו"ח כאל עמדת המשלה [3] מוצא דרך לביטול הפטור הגורף ושילוב חרדים בצבא ובעולם התעסוקה [4] מתמודד מול הבעיה האיראנית במישור המדיני והצבאי [5] מתמודד עם הירידה בגביית המיסים וסכנת הגירעון בעולם של משבר כלכלי [6] מסתדר עם שרה [7] מתמודד עם הפלישה האפריקאית ומגרש את השב"חים [8] מתכונן לסיבוב הבא מול החיבאללה/חמאס [9] מבטל את הגמיוניית השמאל הקיצון על מהלכי המשפט ומנוי שופטים [10] מתמודד בעזרת חקיקה עם הכסף הזר המממן עמותות שכל מטרתן ערעור החברה הישראלית [11] מתמודד עם מרכז הליכוד [12] מתמודד עם עליית כוחן של משפחות הפשע והחלשות המשטרה [13] מתמודד עם הפשיעה הערבית ועם הבניה הבלתי חוקית במגזר זה [14] יוצר רפורמה אמיתית בתקשורת האלקטרונית ומאפשר פלורליזם של הבעת דעות [15] מגשים את כל פנטזיות התשתית והרכבת עליהן דיבר [16] פותח את השוק לתחרות חופשית ומוזיל מחירים [17] מתמודד עם השלכות עסקת השחרור הסיטוני של מחבלים שביצע [18] מעביר תקציב [19] וכן הלאה [20] אה, ויש גם אבו מאזן...

אני חושב שאם הוא יצליח ב1/3 מהסעיפים ניתן יהיה לקרוא לו 'בנימין מקגיוור נתניהו'

אני חושב שאם היה שעשועון בשם 'מי רוצה להיות ראש ממשלה' הייתי מוותר מראש על הפרס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר