לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2012, 09:49
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dorman vladislav שמתחילה ב "כמו כן יש לי המון עיסוקים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dorman vladislav
כמו כן יש לי המון עיסוקים והפורום הזה הוא תחביב שאני נורא אוהב, אך אם היה לי זמן הייתי משקיע יותר ומשתדל לענות על כל הדרישות.
הלוואי והיה לי זמן לשבת במחשב כלכך הרבה זמן כמו שיש לכם .... מקנא

לגבי "הפורום הזה הוא תחביב שאני נורא אוהב" - כך כולנו.

לגבי "אך אם היה לי זמן הייתי משקיע יותר ומשתדל לענות על כל הדרישות" - אתה משקיע יותר מידי זמן באופן שבו אתה מעלה את התגובות. אתה יכול לחסוך זמן ניכר אם פעם אחת תקדיש 5 דקות ללימוד העניין.
אני לוקח על עצמי להסביר לך באופן הפשוט והבהיר ביותר כיצד לעשות זאת (ההסבר יובא בתגובה נפרדת כדי שהמנהלים, אם ירצו, יוכלו להעלות זאת כהדרכה לנושא).

לגבי "הלוואי והיה לי זמן לשבת במחשב כלכך הרבה זמן כמו שיש לכם .... מקנא" - אל תקנא. בדרך כלל המשמעות לכך שיש יותר זמן לתחביבים הוא שנותר פחות זמן לתוחלת החיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2012, 10:38
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
מדריך להעלאת כתיבה/תגובה עם תמונות
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "[QUOTE=dorman vladislav]כמו..."

1. ראשית יש ללחוץ על "כתוב" (אם רוצים להעלות אשכול חדש) או על "תגובה" (אם רוצים להגיב באשכול קיים. יש לשים לב לאפשרויות המיקום השונות של מילה זו כדי להגיב במקום הנכון. בסוף האשכול לתגובה חדשה או בתוך תגובה של מישהו כדי להגיב לתגובה זו).
מתקבלת החלונית הבאה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. רשום כותרת (חובה באשכול חדש. לא חובה בתגובה) - חץ מס' 1
3. ודא שהתמונות שאתה מתכוון להעלות אינן עוברות את מגבלת הגודל האפשרית.
כעת לחץ על "לחץ כאן להעלאת קובץ" - חץ מס' 2
נפתחת החלונית הבאה:

4. לחץ, לפי הסדר, על לחצני "עיון..." ובחר את התמונה לכל שורה - חץ מס' 3
5. אם ברצונך להעלות תמונות נוספות - לחץ על אפשרות זו - חץ מס' 4.
6. אם אינך רוצה להגביל את רוחב התמונה ל 800 נק' (לא מומלץ להעלות תמונות מעל רוחב 1000 נק') - בטל את את ההגבלה - חץ מס' 5.
7. לחץ על "העלה את הקבצים" - חץ מס' 6.
מתקבלת התמונה הבאה:

8. חזור למסך פתיחת האשכול או התגובה ורשום את הדברים שאתה מעוניין לרשום. בכל מקרה מומלץ לרשום לפחות מספר סידורי עבור התמונות, בכדי שמגיבים יוכלו להתייחס לתמונה ספציפית.
9. לחץ "Enter"
10. כעת, כשסמן הקרסר בתחילת שורה (חץ מס' 7) - עבור לחלון "מערכת העלאת קבצים" ולחץ על "הוסף תמונה" של התמונה (הראשונה):

11. לחץ "Enter"
12. חזור על תהליך 8 עד 11 עבור התמונות הבאות. לא לשכוח ללחוץ על "Enter" בין השלבים.

13. כאשר סיימת - לחץ על "תצוגה מקדימה" כדי לוודא שהכל הועלה נכון (חץ מס' 11)

במידה ויש לבצע תיקוני כתיבה - ניתן לעשות זאת בחלון התחתון (ולא בחלון העליון, עם התמונות, המשמש לתצוגה). גלגל למטה בכדי להגיע אליו.
הערה: תמיד בהוספת תמונה - המערכת תוסיף אותה לתחתית הכתיבה. כך שאם אתה רוצה להחליף תמונות באמצע הכתיבה - יש להעתיק את הקובץ שהוספת ולהדביק במיקום הנכון.
בהצלחה
ישן 17-08-2012, 22:32
  dorman vladislav dorman vladislav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.12
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי yaari שמתחילה ב "[QUOTE=dorman vladislav]כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yaari
לגבי "הפורום הזה הוא תחביב שאני נורא אוהב" - כך כולנו.

לגבי "אך אם היה לי זמן הייתי משקיע יותר ומשתדל לענות על כל הדרישות" - אתה משקיע יותר מידי זמן באופן שבו אתה מעלה את התגובות. אתה יכול לחסוך זמן ניכר אם פעם אחת תקדיש 5 דקות ללימוד העניין.
אני לוקח על עצמי להסביר לך באופן הפשוט והבהיר ביותר כיצד לעשות זאת (ההסבר יובא בתגובה נפרדת כדי שהמנהלים, אם ירצו, יוכלו להעלות זאת כהדרכה לנושא).

לגבי "הלוואי והיה לי זמן לשבת במחשב כלכך הרבה זמן כמו שיש לכם .... מקנא" - אל תקנא. בדרך כלל המשמעות לכך שיש יותר זמן לתחביבים הוא שנותר פחות זמן לתוחלת החיים...

כעיקרון אני חדש בפורום הזה ואני שמח שאתה עזרת לי בהסבר פשוט איך להעלות נכון את התמונות.
אני מאד מעריך את זה, תודה רבה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר