לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2012, 09:37
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אתם מריחים את זה? יש ריח של בחירות באוויר

נתניהו נמצא בבעיה. שנה לפני המועד החוקי של הבחירות הוא צריך להעביר תקציב עם קיצוצים והעם לא אוהב קיצוצים. התקשורת לא תפסיק להלום בצופים ובקוראים שנתניהו אכזרי (אפשר לחשוב שאת הכסף שנחסך הוא מכניס לכיס שלו) ושהוא מנותק מהצרכים הבסיסיים של הציבור הרחב תוך התעלמות מהדברים שנעשו למען מעמד הביניים ומטה (חוק חינוך חינם מגיל 3 , הרחבת הזכות לטיפולי שיניים חינם לעד גיל 12, הורדת המחירים בשוק הסלולר ע"י הגדלת התחרות ועוד). התוצאה הסופית היא שנתניהו יגיע למועד הבחירות החוקי כשהוא (אולי) חבול ושרוט כי תקציב של קיצוצים ישחק לידיים של יחימוביץ' ולפיד שיקבלו דם חדש בדמות מצביעים חדשים שיהיו מאוכזבים מהקיצוצים.

הינה משהו שהופיע היום ב"ישראל היום":

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

פה אני מרגיש שמרמים את הציבור כי מה יקרה אחרי הבחירות? יעבירו תקציב עם קיצוצים. ההבדל היחיד הוא שמיד אחרי בחירות אפשר להעביר תקציב קשה מאוד כי אין בחירות באופק ואם אין בחירות באופק אז אין סכנה שהציבור יעניש אותך בקלפי. בקיצור, המדינה הזו הולכת לבזבז כסף על בחירות בגלל שיקולים פוליטיים. אני לא אומר שזה דבר פסול אלא שאנשים צרכים להבין מה קורה סביבם.

בימים האחרונים אפילו מספרים לנו שיש סכסוך חסר תקדים בין ראש הממשלה לשר הביטחון ברק. זה מרגיש כמו עבודה בעיניים. אלה לא אנשים טיפשים ואני מעריך שהם קיבלו החלטה משותפת לעקוץ זה את זה בפומבי כי "יש ריח של בחירות באוויר ואם נעמיד פנים שאנחנו במצב של סכסוך זה יסייע לכל אחד מאיתנו במחנה שלו". זה יגרום לברק להיראות טוב בשמאל ("תראו איך הוא מכניס לנתניהו!") וזה יגרום לנתניהו להיראות טוב בימין ("תראו איך הוא מכניס לברק!").

אני מעריך שאחת הסיבות שנתניהו לא רץ לבחירות בזרועות פתוחות (הרי הוא מאוד פופולרי כרגע) היא הבחירות בארה"ב. אם ברק אובמה ינצח בבחירות בנובמבר יהיה לו המון זמן לנסות להשפיע על הבחירות בישראל. האם אובמה יעמוד בפיתוי של לייצר משבר מאולץ מול נתניהו רק כדי לגרום לנתניהו להיראות רע מול הבוחר הישראלי? לא הייתי מתפלא אם הוא יעשה זאת.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 03-10-2012 בשעה 09:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:44

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר