לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2012, 20:56
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי totaljack שמתחילה ב "בנימין נתניהו הכריז על הקדמת הבחירות"

אין לי ספק שנתניהו לא היה הולך לבחירות אילו היה לו אפילו צל של ספק לגבי זה שהוא יהיה ראש הממשלה הבא. אני מניח שהוא רואה סקרים שגורמים לו להרגיש בטוח לבצע את המהלך הזה.

אני אישית הייתי מאוד מרוצה מהכהונה הנוכחית שלו. הגדר מוקמת בדרום, הכלכלה נשארה יציבה למרות הבלגן באירופה ובארה"ב, הגרעין האיראני נמצא כל הזמן על סדר היום של הקהילה הבינלאומית בזכות המאמצים של נתניהו, למרות שהמחאה החברתית משכה המון מפגינים ואש תקשורתית נתניהו מצד אחד הבהיר שהוא לא מוכן להשתולל עם התקציב כדי לשמח את העם ומצד שני כן נתן שורה של הטבות שהראו שהוא לא אטום, התקציב הדו שנתי היה הברקה שתרמה ליציבות הפוליטית כי המפלגות השקיעו פחות זמן בלריב על תקציבים, לא התנצלנו בפני טורקיה, התמודדנו בצורה נאותה עם התהלוכות הערביות שהגיעו לגבולות המדינה, לא יצאנו למלחמה מטופשת ואפשר להיות רגועים שלא נקום בבוקר לעיתון עם כותרת שאומרת שראש הממשלה הציע לפלסטינים ויתורים מטורפים.

הדבר היחיד שמטריד אותי (בקטנה) זה תסריט האימים:
נכון להיום למפלגות השמאל + המפלגות הערביות יש 55 מנדטים. אם הם מצליחים לשמור על הכוח שלהם בבחירות ואז עושים את הבלתי יאמן (מסכימים לשבת כולם ביחד בקואליציה + מצליחים לקנות את ש"ס + כל גוש השמאל/הערביות/ש"ס ממליצים לנשיא על אותו מועמד) אז הממשלה הבאה לא בהכרח תוקם ע"י נתניהו.

אני סומך על זה שהאגו של יחימוביץ', לפיד ואולמרט/לבני (אם יחזרו לפוליטיקה) ימנע מהם לשתף פעולה. כל אחד מהם ירגיש שהוא האחד שצריך להמליץ עליו לנשיא בתור זה שינסה להרכיב את הממשלה הבאה וככה כולם ינטרלו את כולם ונתניהו ירכיב את הממשלה הבאה בלי להתאמץ יותר מידי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:03

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר