לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2012, 12:49
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "השמאלן אורי אבנרי: דרעי שמאלני קיצוני יותר ממני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YNET
עד כה נהנה ראש הממשלה מהעובדה שש"ס הונהגה על ידי ישי, המשויך לחוגי הימין, ששמר היטב על "הברית ההיסטורית" בין נתניהו לחרדים. אלא שעם חזרתו של דרעי לצמרת המפלגה, הסיפור שונה לחלוטין. דרעי נחשב להרבה פחות ימני, ובין היתר זוכרים לו בחוגי הימין את ההחלטה להימנע בהצבעה על הסכמי אוסלו. כמו כן, הוא נמצא ביחסים טובים מאוד עם פוליטיקאים רבים מהשמאל.

יחסיו של דרעי עם נתניהו, לעומת זאת, אינם טובים. אם עד אתמול בערב יכול היה נתניהו לספור אוטומטית את המנדטים של ש"ס ככאלה שבטוח יעמדו לצדו ברגע ההמלצה לנשיא על זהות מרכיב הממשלה,
כעת שום דבר כבר לא בטוח - וייתכן בהחלט שדרעי דווקא ימליץ על מועמד אחר, אם יצליח לשכנע את הרב עובדיה לברך על מהלך שכזה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4292737,00.html

תאורטית אני בהחלט יכול לדמיין את דרעי ממליץ לפרס על שלי יחימוביץ' (סתם דוגמא) במקום נתניהו אם היא תבטיח לו מתנות אבל ההתרשמות שלי מהצהרות שונות שלה היא שהיא עצמה לא מרגישה בשלה להיות ראש הממשלה. אם חס וחלילה אולמרט יכנס לפוליטיקה במסגרת מפלגה חדשה (או קדימה) אז הוא יכול ליהנות מהתמיכה של יאיר לפיד, שלי יחימוביץ' ואריה דרעי. האיש שחוסר הניסיון שלו הוליד יציאה למלחמה בלבנון והציע לפלסטינים יותר מכל ראש ממשלה אחר יכול לחזור לאייש את הכיסא הכי חשוב במדינה. זה מלחיץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר