לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2012, 12:39
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "עופר שלח ויעל גרמן ברשימה של לפיד"

אם ביבי קרא נכון את המפה, טרם הכריז על הקדמת הבחירות, וידע להבין שיש לנצל את המומנטום של שקיעתה הפיננסית והאידיאולוגית של הספינה של התקשורת השמאלנית. ככה שכל העכברים, שהתמכרו לחשיפה בציבור ולמשכורת השמנה על כלום עשייה, ילכו למקום השני הכי טבעי להם - הכנסת.
אך מכיוון שהביקוש גדול בהרבה מההיצע, אותם עכברים לא יהססו לכרסם אחד את השני בהיסטריה מתוך העקרון שטובתם האישית עולה על כל מידה אחרת ותוך כדי כך הם גורמים לרב החובל של הספינה (שלי) להיראות חסר אונים וכושר מנהיגות אל מול אוכלוסיית המזיקים שהולכת ומתרבה- מפיצה מחלות וזוהמה בכל מקום וגורמת לכל העסק להראות רע מאוד.
אם ביבי ידע לחזות את מה שקורה עכשיו, אז אין לי שום ספק שהוא לא פחות מגאון פוליטי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר