לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2012, 10:40
צלמית המשתמש של Lycans
  Lycans Lycans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
פולטיקלי קורקטיות (במיוחד אצל אמריקאים)

היי, אני מעוניין לשמוע את נקודת מבטכם בנוגע לפוליטיקלי קורקטיות. לדעתי, על אף שזה קיים גם בארץ זה חזק במיוחד כשנתקלים באמריקאים בסיטואציות רשמיות. אני מגדיר פוליטיקלי קורקטיות אצל אנשים כמן קודי התנהגות שאם חוצים אותם אז נוצרת מבוכה אצל הצד השני או אי הידיעה איך להגיב.
אתמול במקרה שאלתי מישהי אמריקאית במסגרת העבודה למי היא הצביעה בבחירות והיא אמרה ששואלים אותה את זה המון בארץ וזו שאלה ממש חצופה. לעומת זאת, בארצות הברית לא מקובל לשאול את השאלה הזו. אמרתי לה שלא התכוונתי להיות חצוף בשאלה שלי ושאנחנו בארץ (ומה שהתכוונתי לומר שאנחנו בארץ ולכן יש לנו נורמות אחרות. על אף שגם פה הבחירות הן חשאיות מעולם לא חשבתי שזה לא לגיטימי לשאול עבור מי הצבעת).

האם יצא לכם להתקל בפוליטיק קורקטיות כזו? לי כצופה מהצד נדמה שאובר הקיום שלה אצל אמריקאים מרוקנת אותם מכל אותנטיות שהיא והופכת אותם לרובוטים של כל מיני דברים שעונים או לא עונים נכונה על קודי התנהגות שרירותיים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.angelfire.com/ga2/kttenkaboodle3/images/stbern.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-11-2012, 11:33
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ההגדרה ל PC היא פשוטה בעיני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "פולטיקלי קורקטיות (במיוחד אצל אמריקאים)"

"PC הוא התחום המגעיל+צבוע+מתחסד של הנימוס".

ואל תשלה את עצמך... אמריקאים שואלים על הכל, הם פשוט עושים את זה בדרך מאוד מניפולטיבית.

שיחה שהייתה לי לא שלוש, ולא ארבע פעמים עם אמריקאים:

א.: "אז מה, יו סרבד אין דה א'יזראלי ארמי?"

ג'יש: "כן" וכו' וכו' הרחבות בנושא המגבלות ב"מ.

א. "שמעתי שזה קשה, תדע שאני מאוד מעריכה אתכם הישראלים על בלה בלה בלה" וכן באים סופרלטיבים מביכים שיכלו לפרנס סרט של בן סטילר.

ג'יש "בלה בלה בלה" כל מיני הסברים לא חשובים לנושא.

א. אגב סתם שאלה שצצה לי עכשיו - אני רואה המון חיילות, חלק נראות אפילו די עם מראה של לוחם, האם הן משרתות באותן יחידות כמו הבנים?"

ג'יש: "בלה בלה בלה מספר פחות או יותר את המציאות (בהתאם לזמן ומקום)

א. "אינטרסטינג אול-רייט!אתה אומר שאתם ממש גרים באותם בסיסים? נמצאים יחד גם מחוץ לזמן הפעילות?"

ג'יש "בלה בלה בלה" סיפורים משעממים שלכולנו יש.

א. "ואו! לא ידעתי שהקו ב
that Nahal Oz place יכול להיות כזה ריסקי... מזל שבאמת אתם גרים יחד באותו בסיס"

ג'יש: "טוב, זה לא כל כך און דה מיינד של החיילים העניין הזה של בנים ובנות באותו בסיס"

א. "כן ראיתי פעם כתה בסיקסטי מינוטס על גאזה - תדע שממש מרגש לפגוש אנשים ששירתו שמה... אז אתה אומר שהמגורים ממש באותו קומפאונד?"

ג'יש "בלה בלה בלה" ורק את האמת האפורה.

א. "So occasionaly it can happen that a male and female soldiers do get engaged in sexual relationship, ha? we are all human beimgs, I say..."

ג'יש (חושב לעצמו "הסטומה היאנקית ביזבזה שלוש דקות מזמני בשביל להגיע לנקודה הזו?") עונה "בלה בלה בלה" האמת האפורה והמשעממת + איך פעם מפעילת פ%&ל עשתה איתו יחד שיחת ועידה של שעה בקשר בזמן מרדף אחרי איזה אינסורג'נט, ואחרי זה ממש היינו ידידים כל שארית הקו ואפילו ראינו יחד במועדון הרולד וקומאר.

א. "בלה בלה בלה" ממשיכה לחפור בענייני הסקס בצבא, סקס בתיכון, כמה, עם כמה פרטנרים והחל מאיזה גיל.

נשמע מצחיק וחפרני, אבל זה סטייל של שיחה שחוויתי לא מעט פעמים עם מכרים, או מכרים אד-הוק מהארץ ההיא... זה כמעט כלל אצבע: כל שיחה קולחת, וכזו שנרקם במהלכה סוג של אמון בין הצדדים, עם אמריקאי/ת ינותב בסופו של דבר לאחד משני נושאים שמאוד לא מנומס לדבר עליהם...

כמה אתה מרוויח?

כמה סקס אתה עושה?

נסו ותהנו.

מה שכן עם אמריקאי לבן לא מומלץ לדבר על יציאות ונוזלי גוף כי באמת יש הרבה יחסית שמחשיבים את זה למאוד לא מנומס. עם אנגלים, לעומת זאת, אפשרי בהחלט לדבר על יציאות.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 07-11-2012 בשעה 11:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר