לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2012, 11:29
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אם אתה רוצה לדעת מה השמאל חושב תקשיב לזהבה גלאון.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "האם גם עכשיו השמאל עדיין בדעה שצריך להעביר את הגדה למחבלים, או שהם עשו הפוגה קצרה"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אתמול (14.11.12), מספר שעות אחרי שהמבצע התחיל להתגלגל, זהבה גלאון (מרצ) הופיע ב"לונדון וקירשנבאום" ואמרה:

"למדינה יש זכות להגן על עצמה בעיקר כאשר תושבי הדרום נמצאים במצב בלתי נסבל של ירי ופצמ"רים ורקטות ... השאלה היא האם הדרך של מימוש הזכות, במקרה הזה חיסול מפקד חמאס, תביא מזור לתושבי הדרום, תביא לשקט או עלולה לגרור להסלמה נוספת והחשש הגדול שלי ... וגם ראינו את זה, כל חיסול של בעיקר אישיות בכירה הוביל למנהיג או לאישיות בכירה חמורה או גרועה יותר בתפקיד כזה ... ולפיכך אני חשבתי שהתבונה הייתה צריכה להיות לנסות לקדם משא ומתן להסדר ארוך טווח עם החמאס על הפסקת אש בתיווך של נניח גורמים מצריים ... ובמקביל אני חושבת שממשלת ישראל הייתה צריכה כבר מזמן, אולי אפילו עכשיו, לפתוח בהידברות מול ראש הרשות הפלסטינית, אולי אפילו לתמוך בדרישה שלהם להכרה באו"ם. זאת אומרת, ברגע ששום דבר לא קורה ואין שום אופק, גם לא מדיני וגם הירי נמשך על תושבי הדרום החשש שלי שזה יוביל להסלמה ... ברגע שממשלת ישראל משדרת שאין שום אופק לשום כיוון, הדבר הזה מחמיר גם את המצב מול עזה ... כרגע אולי אנחנו צרכים לומר כן למדינה פלסטינית. מדינות ידידותיות לישראל ... תומכות במהלך הזה. אולי נגיד כן - ממשלת ישראל תתייחס לרשות כבר לא במעמד של רשות אלא במעמד של ממשלה מול ממשלה ממצב שוויוני..."

מתחיל בנקודה 20:53
http://lnk.nana10.co.il/Article/?ArticleID=937512

היא מדברת על לנסות להשתמש בתיווך מצרי כאילו היא המציאה פטנט עולמי שממשלת ישראל לא חשבה עליו ולא ניסתה אותו.
היא מדברת על הכרה במדינה פלסטינית כאילו אם זה יקרה אז החמאס יכריז שהוא סוגר את הארגון ומוסר לישראל את כל הנשק שלו.
בקיצור, אותם שירים ששמענו מיליון פעם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2012, 13:21
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לשמאל כבר למעלה מעשור אין בכלל "מחשבות", אידאולוגיה או בכלל הגדרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "האם גם עכשיו השמאל עדיין בדעה שצריך להעביר את הגדה למחבלים, או שהם עשו הפוגה קצרה"

מאז שאהוד ברק, עראפת והמציאות ריסקו את מחנה השמאל (שהימר על כך שכל השלושה ירקדו לפי החליל שלו אבל כל אחד מסיבותיו בחר שלא לעשות זאת...) אין עוד דבר כזה מחנה השמאל/אידאולוגית מחנה השמאל/מחשבה שמאלנית: מה שיש זו אסופה של קבוצות, או דמויות, העוסקות בעיקר בקנטרנות, קינות על תור זהב דמיוני שאבד ומוגדרת לא על דרך החיוב, אלא על דרך השלילה ("אני שמאלני לא כי אני חושב א., ב. ו-ג. אלא כי אני שונא את דמות א., מתעב את דרך ב. ומזועזע מציבור ג.).

רוב אנשי השמאל ההגונים והחושבים נדדו איפושהו למרכז, למדבר האידאולוגי או שהפכו לאנשי ימין מסוגים שונים (ימניים לכל דבר, או מין ימניים שהם שמאלנים בארון ("אנוסים שמאלנים"), ויש פה בפורום כמה וכמה כאלה... לא שיש לי משהו נגדם).

בקיצר... להגיד "מה חושב השמאל" זה פשוט לא מעשי כשאלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר