לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2012, 18:40
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roni_idf שמתחילה ב "אתם יכולים לענות לי איזה טילי א"א יש בחיל האויר"

רוני ערב טוב.
1. אנחנו שמחים גם שגולשים בני נוער אצלנו, אל תבין לא נכון.
2. כפי שהגולשים הותיקים כבר הציעו לך, קח לך כמה דקות וקרא את דבר המנהל (אני מניח שאתה מכיר את הדבר הזה כי גם ל FXP יש מערך תקנות שעל הגולשים להתעדכן בו), תפנים ונסה לפעול אך ורק על פיו.
אם יש לך שאלות, אתה מוזמן לשאול בצורה מנומסת ועניינית.
3. הסגנון שלך לא מקובל במחוזותינו, בטרם מבררים עניין אנו ממליצים לעשות חיפוש באינטרנט ו/או אצלנו , להתעדכן ובהתאם להמשיך או להתחיל דיון במידה וזה רלוונטי - אין להקפיץ סתם אשכולות.
4. לגבי שאלותיך על חיל האוויר, זה בסדר גמור שאתה מגלה עניין בחיל, האתר שלנו שופע מידע בהתאם למה שמותר וצריך לפרסם, תעשה חיפוש לא תתאכזב.
ניראה שמנית כבר די הרבה מסוגי הטילים בחיל, ז"א אתה די יודע אבל כניראה שניסית לעורר דיון, זו לא הדרך!
לא פותחים אשכולות בכותרת "אתם יכולים להגיד לי......" או "האם טייסת XY משתתפת?" וכו' - זה סגנון ילדותי שמתאים ל FXP.
את הסגנון שלנו אתה תגלה לבד ע"י עיון באשכולות רבים ומציאת המכנה המשותף, אנו מקפידים על תגובות ענייניות ומנומסות.

וויקיפדיה מכיל גם כן מידע רב על חיל האוויר
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97...%90%D7%9C%D7%99

ועל טילי הפיתון
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98...%AA%D7%95%D7%9F

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2012, 18:53
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי roni_idf שמתחילה ב "תודה רבה אני אקשיב לעצותך ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roni_idf
תודה רבה אני אקשיב לעצותך אני כבר כמה שנים בפורום הזה רק בזמן האחרון פתחתי משתמש והתחלתי לרשום בעצמי.. אז אסור לפתוח אשכולות אם שאלות לדוגמא מה זה הטיל הזה או האם הטנק הזה מסוגל לכך וכך??

יפה, ברוך הבא!
לגבי שאלות תמיד אפשר לשאול, אבל לפני כן אתה תחפש ותמצא את אותם אשכולות שמכילים סקירות על מערכות נשק, יחידות וכו', תקרא אותם ותיראה שתקבל הרבה תשובות לשאלות שלך.
אם לא תקבל אתה מוזמן לשאול, אפשרי גם בפרטי את אחד המנהלים במידה ואתה לא בטוח בחוקיות השאלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר