לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2012, 07:46
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הכירו את הבית החדש של בן כספית, יהודה שרוני ונתן זהבי: "סופהשבוע" - העיתון החדש

הכירו את הבית החדש של בן כספית, יהודה שרוני ונתן זהבי: "סופהשבוע" - העיתון החדש של אלי עזור .

ביום שישי הקרוב ייצא לראשונה העיתון מבית ה"ג'רוזלם פוסט" ■ העיתון יהיה בנוי משני חלקים - חלקו האחד מגזיני ואילו חלקו השני יהיה אקטואלי ■ עלותו של העיתון תהיה 10 שקלים והוא ימכר בחנויות בסופי שבוע בלבד ■ כל הפרטים

************************************************** ************************************************** ************

ישראלה: אתה לא שותה קפה הפוך בכסף, ווכן אני רק אנחש שאת העשיריה אתה תחסוך מאי קניית משהו אחר.

אורי אתה מירושלים, אז אתה צריך לדלג על שניים קפה הפוך כדי להגיע לעשר שקל.

כל השאר, מי שלפחות גר סביב העיר הרביעית בגדלה בישראל (ובקרוב גם "בישראל ובסוריה" מאחר ויש לי הרגשה שדמשק, חלב וחומס עומדות להצתמצם פלאים מבחינת שטח מיושב... ) יכול במוצאי שבת לבוא ולהשאיל ממני את הגליון, אחרי שאגמור לקרוא אותו בפעם השביעית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2012, 12:43
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הוא לא באמת שמאלן, ת'יודע...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בבני ברק יש פלאפל ב6 ש"ח. אשלי אכל פעם אחת. הוא נשאר בחיים אבל הפך לשמאלן"

הוא רק אומר את זה בשביל להרשים בחורות (שמאוד מתלהבות מהקטע של האומץ הדרוש בשביל להודות שאתה שמאלן) ובשביל לקבל מלגות. זה כמו שאני שמתי כיפה כשהייתי צריך לשכנע מנהלת יחידה במשרד הפנים לחדש לאחי דרכון, למרות שהוא "הושחת" במהלך טיול תרמילאים, או כמו שאני עושה מבטא רוסי כשצריך להרתיע מישהו שחוסם לי חניה/מבטא מזרחי כשרוצה לקבל מחיר טוב יותר מחברת ביטוח בטלפון/מגמגם כשרוצה להרחיק מהקו בנימוס מוכרנית שרוצה למכור לי מנוי לעיתון ילדים. זה ריאל פוליטיק, לא קשור בזה שהוא אכל פלאפל בשש (אגב: אכלתי סביח' ב 20 שקל שלשום).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר