לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2013, 15:49
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין: "יש כאן משבר מנהיגותי, זלזול מוחלט בציבור"

"משנת ‭,'94‬ פלוס-מינוס, יצא לי לעבוד בקרבה כזו או אחרת לדרג המדיני הכי בכיר של מדינת ישראל - ראשי ממשלה, שרי ביטחון - וראיתי כל מיני סוגים של מנהיגים. ראיתי את רבין, פרס, ביבי, ברק, שרון, אולמרט ועוד פעם את ביבי כראש ממשלה ואת ברק כשר ביטחון. כשאני לוקח את הספקטרום הזה של המנהיגים שיצא לי לעבוד תחתם, אני יכול לומר שהיו מנהיגים שהייתה לי תמיד התחושה לגביהם שברגע האמת, כאשר האינטרס של המדינה יעמוד מול האינטרס האישי שלהם, הם יעדיפו את האינטרס הלאומי על הכל.

"אני יכול להגיד את זה על רבין, על פרס, על שרון, אפילו על אולמרט. זה לא אומר שהם תמיד קיבלו את ההחלטה הנכונה, אבל הם באו מהמקום הזה, שבו האינטרס של המדינה עומד לפני כל דבר אחר. ולצערי התחושה שלי, ושל רבים מבכירי מערכת הביטחון, הייתה כשאנחנו מדברים על נתניהו ועל ברק, שאצלם האינטרס האישי, האופורטוניסטי, העכשווי הוא הדבר המוביל לפני כל דבר אחר. ואני מדגיש שאני משקף פה משהו שלא רק אני מרגיש, גם הרבה מהקולגות בדרג שלי שדיברתי איתם הרגישו כמוני‭."‬

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4328581,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2013, 20:11
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
עוד ירון זליכה/מאיר דגן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין: "יש כאן משבר מנהיגותי, זלזול מוחלט בציבור""

ובידיים של השפל הזה הפקירו את השב"כ?
עוד משיח שקר, אופורטוניסט מתוסכל שמחפש נקמה, בקול רוטט ועיני עגל מיילל לנו כמה "ביבי פויה"...

והכתבה? גם כן כתבת "ביבירע" באתר ששונא את ראש הממשלה.
שאלות "נכון ביבי רע?" ותשובות "כן ביבי רע ואפילו עם סיגר ביד"

הייתי רוצה לראות שאלות מהסוג הזה:
- ומה זה אומר עליך יובל דיסקין, שאתה מפרסם דברים מתוך ישיבות סודיות?
- אם ראית "אסון", למה לא התפטרת מייד או לפחות התרעת לגורמים מוסמכים (ונא לא להעליב לנו את האינטליגנציה עם חירטוטי "רציתי לשנות מבפנים" כי לא שינית)?
- אתה אומר שהם ניכשלו בזמן שעבדת איתם, ז"א חלק מהכישלון שלך?
- אם כך הדברים, למה רצית להתמנות לראש המוסד?
- תגיד את האמת, נכון שאתה מתוסכל שמחפש נקמה ומצאת הזדמנות אגב רמיסה של החוק והמוסר?

והבדיחה הכי גדולה שהוא מגדיר את עצמו פטריוט (איפה מחולל הפחחחחח שלי?)

ישן 06-01-2013, 15:16
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין: "יש כאן משבר מנהיגותי, זלזול מוחלט בציבור""

מאד קל לפסול אדם בלי לנסות ואפילו רק במעט להבין את עמדתו. ייתכן מאד שהוא מתוסכל מאי המינוי למוסד, אך בו רגע נניח, מצב היפותטי לחלוטין, שאולי נכון ואולי לא (אף אחד כאן לא יודע מה אמת) שמה שהוא אומר אכן היה. האם בתור ראש השב"כ, שיש לו השפעה עצומה על קבלת ההחלטות בממשלה כדאי להתפטר כי הוא סולד מהממונה עליו? האם לא ירצה להתמנות לראש המוסד כדי להשפיע גם משם? אני אבין לחלוטין מנהיג שהתפטר כי כשל בתפקידו, אך לא אבין מנהיג שיתפטר בגלל חילוקי דעות או חוסר הסתדרות עם ממונה כזה או אחר, גם אם הוא עד כדי כך גרוע. במיוחד לא בתפקיד שכזה.
ועם כל הכבוד, מה הקשר ההשוואה של רבין וצ'רצ'יל שעישנו בתקופה שזה היה לגיטימי בציבור, לבין היום שזה לא. העובדה שלמצוא תמונות שלהם מעשנים ושותים זו לא בעיה, למצוא תמונות של מנהיגים של דמוקרטיות היום מעשנים ושותים זה קצת יותר קשה, אפשרי, אבל יותר קשה. מבין את זה לגמרי, אם הייתי רואה את המג"ד שלי שותה וויסקי על מדים, בתפקיד, הייתי מזועזע.. פעם פלאסק היה חלק מהפק"ל של כל קצין כמו האקדח.
ישן 06-01-2013, 15:43
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רבין לא היה בפרהיסטוריה
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Jony-G שמתחילה ב "מאד קל לפסול אדם בלי לנסות..."

והתמונה שלו מצית סיגריה למלך חוסיין הרימה המון גבות. למען האמת מנהגיו האישיים של רבין, וכן של אשתו, היו נושא מאוד חם ורק עובדת הרצחו מחקה את הדיון בדמותו, שעברה אידאליזציה מופלגת.

כנ"ל התנהלותו הפוליטית שהייתה סופר בעייתית. לו דיסקין היה מדלד על רבין, ניחא... אבל מדובר על אדם שטוען שהיה בסביבה כאשר הסכמי אוסלו עברו על חרטום של רכב מיצובישי. אדם שכאשר מפלגתו רצה לבחירות ב 1996 היו בשמאל הישראלי שהצביעו נתניהו לרה"מ ומרצ לכנסת. אדם שפטר בפומבי את מבקריו כ"פרופלורים". דיסקין טוען שברק ונתניהו היו גרועים ממשלת אוסלו... נו באמת? כנראה שמושאי הביקורת שלו לא אהובים עליך אם אתה כ"כ לא רואה מה בעייתי בדבריו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר