לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2013, 05:54
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
התיק היחיד שהוא צריך לברוח מימנו הוא האוצר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "אם הוא לא לוקח את השיכון\פנים..."

מתכון בטוח לכישלון ומשיכת אש אלא אם כן קוראים לך יצחק מודעי. גם אם תצליח יטענו שתוך כדי זה דפקת את החלשים. מה שלא פעם גם יהיה נכון....
הפנים והשיכון הם תיקים נחמדים אבל קטנים על מי שהוא ראש המפלגה השניה בגודלה. הביטחון קצת בעייתי כשמדובר בטירון פוליטי ובעל ידע צבאי מפוקפק ועבר צבאי מפוקפק עוד יותר. תיק החוץ לעומת זאת...במידה מסוימת תפור על לפיד. להופיע לבוש היטב ועם פרצוף שנון (גם אם התוכן לא כל כך) מול התקשורת הזרה, להסתחבק עם אובמבה והולנד, ולקבל קרידט מהציבור כי היית בכותרות וקשה לקשור אליך נזק ממשי (בניגוד לשר שאחראי על תחום ביטחוני או כלכלי). נדיר שאת שר החוץ מאשימים בציבור הרחב ביותר מדי דברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2013, 09:52
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "השיכון יתאים לו מבחינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
השיכון יתאים לו מבחינה פוליטית. האוצר מושך אש, החוץ אולי יתאים לו אבל לא על זה הוא נבחר. הוא נבחר מפורשות על גבי "סבל מעמד הביניים". אם הוא לא ייקח את השיכון, הוא יעשה טעות חמורה. ובינינו, עדיף שייקח אותו. אם יצליח להוריד מחירים, הליכוד כולו ירוויח מהשם הטוב שיצבור לו (זה לדעתי הנושא הכי מרכזי כיום). אם לא יצליח- יחטוף את כל האש אחרי שכל השועלים הפוליטיים יסיטו אותה לכיוונו.

שרוקי, זה כמעט כאילו אתה מאמין לשקרי הממבו ג'מבו של הפוליטיקה החדשה שלו....

גם עמיר פרץ לא נבחר בתור ביטחוניסט ובסוף היה שר בטחון...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 24-01-2013, 10:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לא אומר שהוא לא ייקח אותם
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אחלה, אז המפלגה שלו תימחק..."

אלא רק שאלו תיקים כפויי טובה. הדבר הכי נכון עבור לפיד זה להתחיל להתנהג כמו מפלגה. קדימה ניסו לעשות את זה, אבל הם היו מפלגה מראש מפולגת ומלאת אינטרסים מנוגדים מבחינה פוליטית, ולכן נכשלו כשלון חרוץ. לפיד יכול לבחור באחת משתי שיטות הפוכות:

להיות מפלגת מצברוח שרוצה לשרוד - ואז יקח תיקים עם יח"צ גבוה ואפשרות פשוטה לא להסתבך בכשלונות (תיירות, חוץ, פנים)

להתבסס, מבחינה מבנית, כמפלגה ברת קיימא - ואז לוקחים תמהיל של תיקים מסוגים שונים, כולל מוכנות להתמודד עם תיקים קשים וכפויי טובה.

אם הוא ילך על אפשרות 2, אבל ללא פיתוח מהיר של יכולת להתנהל כמפלגה ברת קיימא (ולא "שלד" שמיועד לסחוב את לפיד לכנסת עם טור מזדנבים מאחוריו) - הוא פשוט יחזור על הקרקס שהכרנו מהגמלאים או שינוי.

או לפה, או לשם: הוא יהיה חייב לקרוץ לישראלי הממוצע: שהוא ימני מתון.

ישן 24-01-2013, 14:33
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
"די" זו מילת מפתח
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "אני חושב שזה דיי ברור איזו סוג של מפלגה מנהל לפיד, לא?"

בהחלט יכול להיות שאנו טועים, או טועים למחצה. עקרונית אין לי בעיה שלפידמה תעשה את מה שקדימה נכשלה בו: להתמצב במפלגה היותר שמאלית מבין 2 מפלגות השלטון. זה, כמובן, אם ממש תצליח להבנות כמפלגה, כולל הכל, או לפחות הרוב. האידאולוגיה הסוציאליסטית/ערביסטית מדינית של השמאל הישראלי הנוכחי לא ראויה לעטוף מפלגת שלטון/טוענת לשלטון. היא צריכה להדחק לשוליים איפה שחד"ש יושבת באופן מסורתי. תאורטית אם לפידמה תצליח במשימה כזו - אין לי בעיה עם זה שזו תהיה מפלגה עם המשכיות (שכן אז היא תמחוק סופית את "העבודה").

ועוד הערה חשבוה, ברצינות. אני מניח שאני לא היחיד ששם לב שמזה בערך 8-10 שנים אנו חייב בעידן חברתי די אחר... משהו שחוצה גילאים. "עידן הריאליטי". אני עוד זוכר טורים לועגים שברצינות חזו את העלמות הריאליטי מחיינו לחלוטין, ודחיקתה של נינט לנישה של פרסומות לטמפונים (ככה ממש במקור!). עבודתית? זה לא קרה... תרבות הריאליטי, הבוטוקס והמסרונים חילחלה לחיינו בצורה מאוד רצינית. שים לב שאין כמעט שום אמן/איש רוח שהצליח לסרב להצעות להשתתף בריאליטי, למרות שעד לפני כמה שנים היית שומע מהרבה אנשים "אני וראיליטי לעולם לא". ואיך זה קשור? אני נכנסים לעידן כזה: המון אנשים מצפים מהפוליטיקאים שלהם להיות כאלה ואנחנו צריכים ללמוד לחיות עם זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר