לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2013, 18:36
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
ארה"ב - הקונגרס בקרב על התקציב, 36 שעות לסגירת הממשלה

הקרב על תקצוב הממשלה הפדרלית בארה"ב מגיע לשיאו. בית הנבחרים העביר אתמול (שבת) החלטה שתתקצב את הממשלה עד סוף השנה אך תלה זאת בדחיית התחלת תוכנית הבריאות של אובמה - אובמהקייר - בשנה. לרפובליקנים יש רוב בבית הנבחרים ושם מתמקד המאבק נגד תוכנית הבריאות של אובמה, תוכנית שהרפובליקנים מאמינים שתגרום לקריסה כלכלית וחברתית בארה"ב. הסנאט, בו יש לדמוקרטים רוב, דחה כבר הצעת תקצוב אחת שתלתה את המשך תקצוב הממשלה במניעת תקציב מאובמהקייר. ההצעה הנוכחית תבטל מס על מכשור רפואי שמוטל כחלק מאובמהקייר ותדחה את הכרחת אזרחי ארה"ב לקנות ביטוח בריאות בשנה, כפי שאובמה כבר דחה את הכרחת המעסיקים הגדולים לספק ביטוח בשנה. מנהיג הדמוקרטים בסנאט, הסנאטור הארי ריד, הודיע כבר שלא יסכים לשום החלטת תקצוב שפוגעת באובמהקייר. ריד מאמין שהרפובליקנים בבית הנבחרים יתקפלו ברגע האחרון ולא יעזו להשבית את הממשלה. 36 שעות לנקודה בה החלטת התקצוב הקודמת תגיע לסיומה, דובר בית הנבחרים, הרפובלקני ג'ון ביינר, מבהיר שלא ימצמץ, גם אם המחיר יהיה השבתת הממשלה.

כרגע נראה שהשבתה של הממשלה היא כמעט בלתי נמנעת והקרב איננו על מציאת פיתרון מוסכם אלא על מי תיפול האשמה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2013, 18:40
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
אני הולך להפתיע אותך הפעם ואני מסכים איתך לשם שינוי.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]כל עוד..."

לא, אני לא יודע מה הולך בכל מדינה בארה"ב, אך חברים וקרובים שלי שהיו בארה"ב בערים הגדולות או גרים שם ראו בעיקר רכבי ספורט, שטח ומשפחה שאוכלים/שותים דלק בגדול או מחזיקים כזה רכב בעצמם בארה"ב איך שלא תקרא לרכבים שאוכלים/שותים דלק.

מצד שני קראתי ב yahoo שהייתה פגיעה בשימוש ב h1 (האמר) בארה"ב אחרי שהמחיר של דלק עלה, אבל לא רכבי השטח בכללי ורק לגבי ה h1.

אם יש לכם מידע אחר שמראה על נטישה של רכבי שטח, כוח ומשפחה שאוכלים דלק לטובת רכבים שאוכלים פחות דלק, אני אשמח לקרוא על זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-10-2013, 19:50
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני הולך להפתיע אותך הפעם ואני מסכים איתך לשם שינוי."

אם תבדוק מדוע אנשים רוצים רכבי שטח, תגלה שיש לא מעט סיבות טובות.

ראשית - סיבה קטנה ונשמעת קצת מצחיקה. קוראים לה "חורף". בישראל הקטנה שלנו זה לא ממש קורה אבל כאן זה קורה בלי אלוהים. כשבחוץ מינוס שבע מעלות ויש שכבה של 45 סנטימטר של שלג על הכביש למרות מאמצי הפילוס הבלתי פוסקים, רכב ללא הנעה ארבע-גלגלית או AWD הוא הזמנה לאסון - וזה באיזור שבו אני גר, בו החורף יחסית קל. בחלק נרחב מארה"ב אין לך שום יכולת להתנייע בחורף, במשך חודשים ארוכים, אם אין לך רכב עם הנעה ארבע-גלגלית או AWD.

שנית - כבישים. קל לנו הישראלים להתלונן על מע"צ אבל שלא תדע מצרות מה הולך פה. יש לא מעט מקומות שאליהם אי אפשר להגיע בלי רכב ארבע על ארבע....

ההתבכיינות לגבי רכבים שותי דלק היא למעשה אינרציה היסטורית ותו לא. האמריקני הממוצע היום מעדיף רכב שלא שותה דלק ואם תבדוק, תגלה שרכבים עם הנעה ארבע גלגלית או AWD שצורכים יחסית מעט דלק הם בראש רשימות המכירה (ומסיבה זו הפופולאריות של סובארו עוברת את זו של פורד וג'נרל מוטורס כשזה מגיע לרכבים משפחתיים ו\או קרוס-אוברס).

בכל מקרה הכישלון הכלכלי הצורב של ארה"ב לא קשור, אפילו במעט, להרגלי הנהיגה ו\או צריכת הדלק שלה

ישן 02-10-2013, 21:23

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם תבדוק [b]מדוע[/b] אנשים..."

א, אני לא מבקר אנשים שגרים במקום כמו שאתר גר בו או דומה לזה שבהם 4 על 4 זה דבר חשוב או בעלי עסקים שצריכים טנדר גדול לעסק שלהם, אבל אני מבקר אנשים שחיים כדוגמא במיאמי עיר עם הרבה שמש ועדיין תראה שם הרבה רכבי שטח בלי סיבה מוצדקת באמת.

ב, ראיתי את הרשימה בקישור שרשמת לי ולא היה עולה על דעתי שהונדה ומאזדה בראש הרשימה בארה"ב ועדיין תביט במקום חמישי Jeep Grand Cherokee שנצילות הדלק שלו שונהלפי דגם המנוע שזה משתנה מ 3.6 עד 6.4 שזה משתנה מ 17 ל 12 בעיר לפי fueleconomy.gov.

ג, לפי הרשימה באתר שלך בו ניקח את
Honda Accord שנת 2013 ונוכל לראות שצריכת הדלק היא 27-18 תלוי בדגם המנוע ועכשיו בו נעמיד את זה מול ה Jeep Grand Cherokee שעושה 17 ל 12, וזאת בדיוק הנקודה שלי, כאשר המדינה עוזרת במימון הדלק אם זה דרך החזקת צבא במזרח התיכון, מתקני קידוח חדשים שונים או סיבסוד מחיר הדלק בתוך ארה"ב תקציבית שלפי כתבות מהעיתונות למרות עלייה של מחירי הדלק בארה"ב הדלק בארה"ב עדיין זול יותר ב 47% ביחס לישראל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-10-2013, 09:39

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "הדלק בארה"ב לא מסובסד... אני..."

אם לא נדבר על המקורות האחרים של הנפט שיש לארה"ב, מה עם העלות של הייבוא של הנפט מהמזרח התיכון כולל ההגנה עליו עם הצבא במזרח התיכון? האם זה לא נחשב סיבסוד של הדלק כאשר עלות האבטחה עולה על עלות המוצר בהרבה?
בחיפוש בגוגל תגלה שהעלות היא אחד ל 5 בערך ומדובר בהרבה כסף מהתקציב של ארה"ב בפועל, כאשר אחד זה הערך של הנפט ו 5 זה עלות האבטחה, ככה שארה"ב משלמת הרבה מאוד על הנפט שהיא מקבלת מהמזרח התיכון בגדול בשביל שכל אזרח עם רכב בארה"ב יהנה מדלק זול. ואפשר לקרוא לזה סיבסוד במילים אחרות לדעתי לא?

בגדול אם אזרחי ארה"ב ומי שחיי שם היו צריכים לשלם באמת את העלות של חבית נפט מהמזרח התיכון, המחיר היה גבוה בכמה דרגות טובות מהמחיר שאתם נהנים ממנו כבר שנים טובות בארה"ב, אם תחשב כמה עולה להגן עליו באמת ולהביא אותו לארה"ב.
אם אני מצאתי כמה הנפט שווה וכמה עולה להגן עליו לארה"ב, אני מאמין שאתה גם תמצא את זה בקלות.

אם חלק מבעלי אותם רכבים פחות יעילים יהיו צריכים לשלם את העלות של הדלק באמת בארה"ב, הם כבר לא ירכשו אותם יותר ומי שכבר מחזיק כזה ימכור אותם.

ישן 03-10-2013, 17:57

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "תגיד, על מה אתה מדבר? בערך..."

ציטוט:
We all know how high gasoline prices have continued to rise, year over year. Higher gasoline prices are largely based on higher crude oil prices – likely to bounce between $90 and $100 per barrel for the foreseeable future – plus refining costs, transportation, labor, taxes and (dare we mention it?) profit.

But there is a hidden cost in what we pay for the oil we import from the Middle East. That is the cost of protecting the well sites, pipelines, and shipping lanes. We currently have two carrier battle groups stationed in and around the Persian Gulf to protect the oil coming through the Strait of Hormuz. According to a report from the Government Accountability Office, the annualized cost of keeping a carrier battle group at sea is $2.93 billion. Two battle groups cost about $5.86 billion per year. And there are discussions about moving a third group on station to deal with potential issues between Iran and Israel.

About 17 million barrels of oil move through the Strait of Hormuz each day. Two million barrels of that comes to the United States. The other 15 million barrels goes to China, India, Europe and elsewhere across the oceans.

We get just over 10 percent of the oil, yet we pay 100 percent of the costs of protecting it.

דו"ח משנת 2012 של ממשלת ארה"ב בנוגע לנפט והעלות שלו לאזרחי ארה"ב.
יש גם דוחות נוספים של העלות הכללית של התמיכה באיזור ובמיוחד איפה שהנפט נמצא חוץ מזה, אם תרצה לראות אותם והסכומים רק עולים ועולים.

אני דברתי למה צבא ארה"ב נמצא איפה שהוא נמצא בגלל הנפט וכמה זה עולה כלכלית למשלם המיסים של ארה"ב בעקיפין ולא נראה לי שאתה משלם את זה כאשר אתה קונה דלק לרכב שלך בארה"ב ושוב אמרתי להוציא מקורות נפט אחרים שיש לארה"ב עם התמקדות בנפט מהמזרח התיכון.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-10-2013 בשעה 18:00.
ישן 01-10-2013, 01:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "זאת רק סיבה אפשרית אחת. יש..."

ההשבתה הנוכחית היא אכן חלקית - אבל החלק המושבת הוא במפורש חלק שיכול להיות מאוד מורגש, בייחוד עבור ציבור הבוחרים של הדמוקרטים.
מבחינת שירותים ציבוריים מעט מאוד ישתנה, כיוון שמרבית השירותים הציבוריים משולמים על ידי עיריות, מועצות המחוז וכמובן המדינות.
מה שעשוי להחריד את מצביעי הדמוקרטים עתירי הסיוע לנזקקים זה שהסיוע הנ"ל, כמו גם הסיוע הפדרלי המחזיק באוויר מוסדות סיוע מדינתיים של מדינות השקועות עמוק בחובות (ואלו, ברובן, מדינות דמוקרטיות כמו קליפורניה).

בניגוד לאיומי הדמוקרטים, מי שעובד עבור הממשלה הפדרלית לא יינזק כלל, כיוון שהמשכורת שלו נכנסת בראשון בחודש וכל זמן שההשבתה לא תגיע עד לראשון בנובמבר - ואתה יכול להיות בטוח שהיא לא - הרי שכל עובדי הממשלה הפדרלית יקבלו תשלום בכל מקרה (התשלום בראשון באוקטובר עדיין מעוגן בתקציב המסתיים הלילה).

הרפובליקנים אכן מפחדים שיאשימו אותם בהשבתת הממשלה אבל אם לומר את האמת, לא משנה מה יקרה, זו תהיה אשמתם. אם אובמהקייר יכנס לתוקפו וכל השקרים של אובמה (ירידת מחיר הפרמיות, היכולת להישאר עם אותו רופא וכו' וכו') כבר לא יצליחו להישאר מתחת לראדאר של האמריקני הבור הממוצע, הרי שאובמה והתקשורת שלו יאשימו את הרפובליקנים בכך שהכשילו את התהליך. עדיף לרפובליקנים שיאשימו אותם על כך שנלחמו אשר שיאשימו אותם על אובמהקייר.

המפלגה הרפובליקנית נתפסת בקרב ציבור המצביעים שלה - לא המתנדנדים אלא ציבור המצביעים הימני-שמרני - כמפלגה רופסת, חסרת עקרונות. ביום הבחירות, אם הם רוצים להוציא את המצביעים שלהם אל הקלפי הם חייבים לשלהב אותם, להראות נחישות. אחרת אנחנו נמשיך לראות 15-20% מהמצביעים הימניים-שמרניים נשארים בבית ביום פקודה כי אין להם למי להצביע והתוצאה תהיה סנאט דמוקרטי, בית נבחרים דמוקרטי, ורודנות בלתי אנושית בעליל של העריץ אובמה

ישן 02-10-2013, 02:24
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ארה"ב - הקונגרס בקרב על התקציב, 36 שעות לסגירת הממשלה"

כמעט 24 שעות לאחר תחילת ההשבתה ואמריקה מתחילה להבין שני דברים...

ראשית, האיומים של דירטי הארי ואובמה כאילו שסגירת הממשלה תביא לסוף העולם הם עורבא פרח. למעשה, מעט מאוד אנשים חשים בשינוי כלשהו היום.

שנית, בניגוד לכל הבטחות התקשורת ואיומי הבית הלבן, מי שחוטף את הביקורת על המשבר הוא אובמה. השחצנות הבלתי נתפסת שלו כשסירב בכל תוקף, מכל במה שהיא, לשאת ולתת עם הרפובליקנים מאירה אותו באור לא חיובי. כרגע הרפובליקנים מצביעים על ארבע הצעות שהביאו כדי להשאיר את הממשלה מתוקצבת וכל שאובמה יכול להצביע עליו מנגד זה שהוא לא ישא ויתן....

הדמוקרטים מחזיקים כרגע אקדח טעון ביד, אבל נראה יותר ויותר שאם הם לא ירדו מהעץ שטיפסו עליו, האקדח לא ירה ברפובליקנים אלא במפלגה הדמוקרטית. אם ביום חמישי לא יכנסו תקציבי הרווחה, ציבור אוכלי החינם - ציבור מצביעים דמוקרטי ברובו - יהיה זה שיסבול הכי הרבה. אובמה ודירטי הארי סומכים על כך שהרפובליקנים יחטפו את האשמה אך למעשה הסיכון הוא שציבור המצביעים הזה יצא מכל הסיפור הזה מאוכזב ולא יצא להצביע בבחירות הקרובות בעוד ציבור המצביעים השמרניים - ש15%-20% מתוכו לא יצאו להצביע בבחירות 2008, 2010 ו2012 - ירגיש שסופסוף יש למי להצביע והתוצאה תהיה מהפך עצום בסנאט ב2014...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:44

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר