לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם נושא המלחמה בסוריה מעניין אותך?
כן 30 96.77%
לא 1 3.23%
מצביעים: 31. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2014, 10:37
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
איפה הסקר?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Zaza669 שמתחילה ב "הסקר יהווה בשבילי אינדקציה..."

ועצה ידידותית - אם אתה מביא לפה מידע רק בתנאי שכמות מסויימת של אנשים יקראו אותו - אל תטרח.
רוב הכותבים בפורום עושים זאת גם אם האשכול שפתחו יקבל צפיות ותגובות מעטות (וחלקם אכן מקבל) - תעשה מה שאתה עושה בידיעה מוחלטת שיתכן שהנושא בו אתה מתמקד מעניין מעטים מאוד או לא מעורר עיניין כלל, ובקיצור - תעשה את זה למען התיעוד, לא למען כמות הצפיות או התגובות, ועד שימאס לך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2014, 15:38
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אתה עושה עבודה נהדרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zaza669 שמתחילה ב "האם נושא המלחמה בסוריה מעניין אותך?"

כבר דיברנו על זה בעבר, בפעם הראשונה שפנית אלי ושאלת אותי האם יש תועלת וקהל לאשכולות שאתה פותח. כמו שזכור לך, הוכחתי לך שאשכול מסויים קיבל 1400 צפיות ביממה הראשונה והכפיל את המספר יום לאחר מכן.

אם תבדוק טוב, תגלה שהאשכולות שבהם אני משקיע בעיקר הם האשכולות הכי אזוטריים ומוזרים. כאלה על כלי טיס שבקושי עלו לאויר מרוב חימוש שתלו עליהם בצורה הכי פרוביזורית, או כלי רכב שלא ברור מי הפסיכופט שתכנן אותם. אני עושה את זה לא בגלל שמישהו מגיב בהם כרגע (אולי חוץ מ-strong1 שמנסה להתחרות איתי ) אלא בגלל שאני די בטוח שמתישהוא - בין אם זה בעוד כמה דקות או בעוד כמה שנים - מישהו ימצא את המידע הזה שימושי ועל הדרך גם אני אישית נהנה מתהליך החפירה הארכיאולוגית האינטרנטית שמביא תוצאות מאוד לא שגרתיות.

אז תמשיך לעשות את מה שאתה עושה כרגע, תיהנה מזה ככל שאתה יכול ותזכור שהמקום הזה נועד קודם כל בשביל ההנאה שבקריאה ובכתיבה.

נערך לאחרונה ע"י סירפד בתאריך 13-01-2014 בשעה 15:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר