לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2014, 21:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
וואלה - אחד הנערים התקשר למשטרה ב22:25 ולחש 'חטפו אותי' - המשטרה לא פעלה בנחרצות

http://news.walla.co.il/?w=/2689/2755642&m=1

מה שנשמע כבדיה אינטרנטית מתברר כנראה כאמת. בגוף הידיעה כתוב כי נפתחה חקירה והוקם חפ"ק אך לאוזני זה נשמע כבולשיט יחצ"ני. המספר ידוע = האדם ידוע. פניה טלפונית להורים הייתה מבהירה כי זו קריאת אמת במועד מוקדם יותר. הוקמו חפ"ק והחלה חקירה אבל לא דווח לצבא השולט בשטח במשך 5 שעות? חברי החפ"ק המלומד לא דלו מידע מהשב"כ? אין גבול לזלזול באינטלגנציה של הציבור.

התרוצים נשמעים גרועים עוד יותר מהמחדל: עומס של שיחות הטרדה עם תלונות שווא של ערבים על חטיפות. כאילו קציני משמרת רציניים במוקדים לא אמורים להבדיל בין שיחות בדויות במבטא ערבי כבד מטלפונים לא מזוהים לבין שיחה מלווה קולות רקע חשודים מקו מזוהה. כאילו אין התרעות על חטיפה זה מכבר. למה ציפו כותבי הנהלים של המשטרה - לאישור בכתב מהחוטפים בחתימת נוטריון וקאדי על עצם ביצוע החטיפה? אם כך תמהתני מה צריך לעשות אזרח שומר חוק הנקלע לסכנת חיים - שהרי חלילה לו מלהעמיס עוד על המוקד המוטרד של משטרתנו.

המחדל הוא לא של המוקדן, ברור. הבזיון שייך כולו למי שעשה הערכת מצב כושלת ולא הבין שבין עשרות שיחות מזוייפות על חטיפה תתכן גם שיחת אמת אליה צריך להגיב במהירות. אותו רשלן שלא השכיל לקבוע כללים להבחנה על ידי המוקד בין שיחת חירום אמיתית לשיחות הטרדה.

על אהרונוביץ אשתדל לא לומר את דעתי הוא כבר מביך את עצמו מספיק גם בלי בקורת חיצונית. רק אומר שאני מקווה שהאיש במטה שקיבל את ההחלטה לעצור את הידיעה - לא יקבל עוד אחריות לחיי אדם לידיו.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-06-2014 בשעה 21:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2014, 22:28
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
עם כל הכבוד... ויש הרבה ....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "וואלה - אחד הנערים התקשר למשטרה ב22:25 ולחש 'חטפו אותי' - המשטרה לא פעלה בנחרצות"

מה שקורה בשלושת הימים האחרונים בתקשורת זו פארסה !
הרי בתכל׳ס, אין להם ממש מה לחדש אבל מאידך, אף ערוץ לא יוותר על הזכות להיות הראשון שאצלו ידווח על מציאת החטופים כך או אחרת... ומה בינתיים... לועסים לנו שוב ושוב את המוח עם עוד פרשן, עוד מומחה, עוד קצין בדימוס, עוד חבר כנסת ועוד כתב צבאי שבסופו של דבר... לא מביאים שום נתון חדש, הכל ולו רק בכדי לתפוס את המסך ולהיות מוכנים לסקופ.
ובינתיים, כשבנק המרואיינים המומחים והפרשנים הולך ומתדלדל, חייבים למצא משהו חדש ומה יותר קל מלשוב לספורט הלאומי של לחבוט בשק החבטות הציבורי שנקרא ״משטרת ישראל״!
הרי בינינו, עם מערך דוברות כל כך רופס וחסר שיניים אשר פוחד להתעמת עם עיתונאים, מה יותר קל?!
אז הנה, הביא איזה כתב את הידיעה על כביכל מחדל משטרתי והעם היושב בציון חוגג!!!!! למה לא?!
עדיין לא בוצע תחקיר, עדיין לא הופקו לקחים אבל כל אחד יודע הכל וכמובן... ממהר לשפוט ולחרוץ!

האם מישהו מכם מכיר באמת את נהלי המוקד המשטרתי?
האם מישהו מכם חווה פעם מה זה להתמודד עם אלפי מטרידים טלפוניים?
האם מישהו מכם חסין מפני שגיאות?

למה לעזאזל ומאיפה לעזאזל האופי היהודי הנפסד הזה של להכות בעצמינו בזמן בו חייבים להיות מלוכדים? מאיפה?!
למה השוטר שמתייבש עכשיו באיזה פאקינג מחסום, היממני״ק שנערך לכניסה למבנה, החבלן שניגש עכשיו לחפץ חייבים לאכול דווקא עושיו את כל החרא הזה של התקשורת והאזרחים הידענים במקום להרגיש שהעם מאחוריהם? למה!!!

ולמען שלא יובן מדברי לא נכון- אם היה מחדל כפי שמתואר בתקשורת אזי מדובר בכשל חמור!!!
אני אכתוב זאת שוב כי ברור לי שיהיה מי שיפסח על הדברים וישר ישתלח...

אם היה מחדל כפי שמתואר בתקשורת אזי מדובר במחדל חמור!
אם יש אחראי לכך שלאחר תחקיר יתברר כי כשל, מן הראוי שישלם על כך את המחיר!!!
אם יש מקום לשפר ולעדכן/לשנות נהלים, יש לבצע זאת ללא דיחוי!

אבל כל זאת יתברר לאחר שיבוצע תחקיר ולא בתקשורת שכאמור חייבת להרוויח זמן מסך בהמתנה לידיעה הנכספת!

עדיף לתקשורת שתעסוק בלעדכן כשיש מה לעדכן ולא לטחון את המוח שוב ושוב בשום דבר חדש, עדיף שבזמנים כאלה העם הזה ידע להתלכד במקום ללכלך להכפיש ולעסוק בהלקאה עצמית!

לפחות בימים שכאלה!

ישן 15-06-2014, 22:35

לבני, אני יודע שיש כבוד,הכבוד הדדי ואתה יודע שזה חלילה לא אישי אבל בעיני הדבר לא נתפס
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "עם כל הכבוד... ויש הרבה ...."

מד"א ומכבי האש סופגים הטרדות לא מעטות. נראה לך קביל שלא תצא כבאית לכתובת שמודיעים בה על שריפה ממספר מזוהה ולא בעייתי רק בגלל שהיו הרבה הטרדות ממספרים חסויים באותו ערב?

אני כמובן לא מכיר את הנהלים אבל אם הנהלים אפשרו נפילת הודעה שכזו בין הכסאות - הרי שמשהו לוקה בנהלים.

אין בבקורת שלי כלפי הארוע במוקד או הנוהל שהוליך למחדל או בדברי כנגד אהרונוביץ מאומה מכדי לגרוע מההערכה כלפי אלפי השוטרים העושים מלאכתם נאמנה ובעיקר בימים אלה וצר לי אם נפגעת. לא לכך הייתה הכוונה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-06-2014 בשעה 22:46.
ישן 16-06-2014, 01:07
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "וואלה - אחד הנערים התקשר למשטרה ב22:25 ולחש 'חטפו אותי' - המשטרה לא פעלה בנחרצות"

מעבר למה שכתב ליבני. שאני תומך ומחזק כל מילה שלו.

אני רוצה להבהיר נקודה אחת.
ראשית כדאי להמתין לתוצאות הבדיקה של פעולות המשטרה בשעות הראשונות של האירוע.

מעבר לכך.
אתה מוזמן לשבת במרד"מ (מרכז דיווח מבצעים) של מחוז ת"א או מחוז מרכז (או כל מחוז אחר שתבחר) ולספור כמה הודעות שווא על אונס,חפץ חשוד, רצח, מכות, חטיפה ועוד כל מיני מריעין בישין מתקבלות במוקד 100 ביממה ........ מאות בכל מחוז.
ניידות מוזנקות לארוע חוצות צמתים באור אדום (באישור) מוותרות על טיפול באירועים אחרים, וכאשר מגיעים למקום נתקלים בחבורת ילדים משועממים שצוחקים ונמלטים לכל עבר.

אתה לא יודע איזה גהינום עובר על מוקדן ב-100 במהלך משמרת, החל מהטרדות מינייות ע"י מטלפנים אלמונים עד לקללות בכל השפות.

איני יודע מה השתלשלות השעות הראשונות של האירוע (מבחינת המשטרה) אבל גם אני הוקפצתי מאות פעמים בעקבות דיווחים כאלה.

בוא נבחן (לאור מה שידוע ממקורות ידועים כגון עיתונות ואתרי חדשות).

בשעה 22:00 לערך, מתקבל טלפון מקוטע ונשמע מילמול "אני נחטפתי". אין נקודת ציון, אין איזור (להזכיר, טלפון 100 נמצא במרד"מ במחוז ולא בתחנה ספציפית).
המוקדן אינו יכול להצביע על מיקום מדויק (אפילו לא מיקום משוער).

אגב-למוקדן יש הנחיותמפורשות לנסות לתחקר את המודיע כדי לדלות מקסימום פרטים (דבר שהינו בלתי אפשרי בסיטואציה הנוכחית).
דיווח מועבר לקצין אחראי במרד"מ.
יתכן שהועברה הודעה לניידות (אני לא יודע-אם, וגם לא יודע לאיזה ניידות, מתנ"א, ת"א, פ"ת. רמלה, ירושלים או כל עיר אחרת)
רק בשעה 3:00 לערך, מגיע אחד ההורים ומוסר תלונה מסודרת.
גם אז, יש צורך לבדוק, אולי הם אצל חברים? אולי הם במקום אחר? - סביר להניח שהטלפונים הניידים כבר לא פועלים, כך שאין אפשרות לאיכון עדכני.

שים לב, כבר עברו כמעט חמש שעות מזמן החטיפה המשוער.
ורק אז מתחילה המערכת לגלגל את האירוע.
זה בדיוק פרק הזמן הקריטי כדי ליצור "מעגלי חסימה" אפשריים.

עכשיו בוא ניקח מצב שבו ברגע שמתקבל הטלפון הראשון (22:00 לערך) מוקפצת כל המערכת כולל מחסומים בכל הארץ, ואז מתברר כי זאת רק מתיחה של חבורת נערים משועממים?
ונניח שהדבר היה קורה בתדירות של 50 פעם ביום (לא 300) בכל מחוז?
האם אתה מאמין שאיזו מערכת שהיא היתה עומדת בעומס כזה?

אני בהחלט חושב שצריך לחקור לעומק ולהפיק לקחים ואם צריך אז "לערוף ראשים".

אבל זה בדיוק המצב של "זאבים זאבים" ומזה צריך להיזהר.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 16-06-2014 בשעה 01:10.
ישן 16-06-2014, 01:22
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

מצד שני היחס של התקשורת כולה למצב היה איום ונורא.

מצעד הקהילה הגאה היה יותר חשוב, המונדיאל היה יותר חשוב והאח הגדול היה יותר חשוב מזה, אבל אחרי שפורסמה כתבה במעריב כואבת... כל התקשורת רצה אליהם ומיד, כשהמפקד שלך הגיב מיד באופן מדהים כמו כל הצדדים בקשת הפוליטית.

האם אתה חושב שזה היה מוצדק? יש לי הרגשה שבמידה והם היו שייכים לקהילה הגאה ולא מתיישבים (מתנחלים לפי השמאל) ודתיים, התקשורת הייתה נותנת להם יחס כזה מהרגע הראשון שהיה ברור שמדובר בחטיפה ואירוע טרור ומיד כולל מהקצונה הגבוה של המשטרה. ראה את המקרה של הברנוער ואיזה רעש תקשורתי ופוליטי היה מסביב בלי לדעת את האמת בכלל ומה גרם לאירוע בכלל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-06-2014, 14:39

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "מה זאת השטות הזאת ? מצעד..."

ועדיין האדם שאחראי על חדשות 2 באותו יום והאח הגדול בחר לשדר את האח הגדול, מה שהוא לא היה עושה במקרה של הברנוער או במקרה של קבוצה מיוחסת אחרת בניגוד לדברים שלך.

המשטרה כנ"ל כשהיה צו איסור פירסום היה אפשר לבטל כמה אירועים ולתת עדיפות לדברים יותר חשובים מאשר היא נתנה בשטח גם בביטול אירוע כזה או אחר.
סיפור יפה ואמיתי שהיה איפה שהוא בארץ. היה רכב חוסם באיזור כל שהוא בארץ ישראל, אבל בניגוד לאירועים רבים בהם המשטרה בכלל לא מגיעה לאותו דיווח הם הגיעו ומהר ועברו בניין בניין, וחברה אחרי חברה. האם אתה יודע מדוע?
הרכב החסום לא היה חשוד (לא גנוב או חשד למטען חבלה), אך הוא חסם רכבים פרטיים של עובדים של חברה שמספקת למשטרה רכבים ויש לה קשרים ישרים במשטרה ולא היה שם בכלל סיכון ביטחוני ובסוף מצאו שהחוסם היה עובד של חברה אחרת שנמצאת בניין ליד ובעל הרכב זכה לקנס שמן והיה קרוב לשם שינוי לגרירה של הרכב.
השבוע בצמוד לאיפה שאני עובד חסמו רכב והמשטרה כמובן לא הגיעה וזה לא המקרה היחיד שאני מכיר שהמשטרה פשוט לא הגיעה.
אם המשטרה הייתה מגיבה לכל אירוע כמו במקרה הראשון היית צודק, אך יש שווים יותר ושווים פחות אצל המשטרה וזה ידוע.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-06-2014, 02:46
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

על פי מה שאתה מתאר, לא צריך לצפות מהמשטרה לכלום, כי בכל אי הצלחה אפשר להעלות את נושא האין כסף / אין תקנים.
אפשר לצייר תמונה אחרת ממה שאתה מצייר,
מוקדן שומע לחישות בטלפון 'נחטפתי'....זה אמור להדליק אצלו נורה אדומה, כי חלק גדול מקריאות האמת נלחשות , כי האדם לא רוצה להעיר את תשומת ליבו של הגנב...האישה לא רוצה את תשומת ליבו של הבעל המכה....בקריאה של פרחחים דווקא יש תוכן העוזר להבין כי זו מהתלה,
בידי המוקדן יש טלפון המתקשר, קל לעשות בירור קצר שרק יגביר החשד שיש אירוע אמת, הברור גם יגלה מי האיש וכי מיקומו הוא בשטחים, במצב זה אין כאן סיפור של טרטור המשטרה, המשטרה אמורה לדווח לצבא/שב"כ...
אני מכיר מקרה שאדם הגיעה ל'רווחה' בישוב מסוים, דיווח על מצבו הלא פשוט...ויותר לא נראה שם,
לאחר מכן התברר כי פגע בעצמו,
התברר כי האנשים העובדים במקום מטפלים באנשים המתייצבים שוב כנדרש, ודווקא בבעייתיים יותר שלא מתייצבים שוב, אף אחד לא מברר מה איתם....
מדובר בנהלים , האם הם ענייניים ומשרתים את המטרה המוצהרת של הארגון ?האם נורמות העבודה של הארגון סבירות ?
ישן 16-06-2014, 03:07
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "על פי מה שאתה מתאר, לא צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sh_woll
על פי מה שאתה מתאר, לא צריך לצפות מהמשטרה לכלום, כי בכל אי הצלחה אפשר להעלות את נושא האין כסף / אין תקנים.
אפשר לצייר תמונה אחרת ממה שאתה מצייר,
מוקדן שומע לחישות בטלפון 'נחטפתי'....זה אמור להדליק אצלו נורה אדומה, כי חלק גדול מקריאות האמת נלחשות , כי האדם לא רוצה להעיר את תשומת ליבו של הגנב...האישה לא רוצה את תשומת ליבו של הבעל המכה....בקריאה של פרחחים דווקא יש תוכן העוזר להבין כי זו מהתלה,
בידי המוקדן יש טלפון המתקשר, קל לעשות בירור קצר שרק יגביר החשד שיש אירוע אמת, הברור גם יגלה מי האיש וכי מיקומו הוא בשטחים, במצב זה אין כאן סיפור של טרטור המשטרה, המשטרה אמורה לדווח לצבא/שב"כ...
אני מכיר מקרה שאדם הגיעה ל'רווחה' בישוב מסוים, דיווח על מצבו הלא פשוט...ויותר לא נראה שם,
לאחר מכן התברר כי פגע בעצמו,
התברר כי האנשים העובדים במקום מטפלים באנשים המתייצבים שוב כנדרש, ודווקא בבעייתיים יותר שלא מתייצבים שוב, אף אחד לא מברר מה איתם....
מדובר בנהלים , האם הם ענייניים ומשרתים את המטרה המוצהרת של הארגון ?האם נורמות העבודה של הארגון סבירות ?

עברתי על הפוסט שלי חמש פעמים ולא מצאתי את "אין כסף/אין תקנים".......... אולי תאיר את עיני ותצביע לי על המקום הזה?

לגבי "לחישות" לפחות 50% מהקריאות הן נשמעות כקריאות אמת. ברור שכאשר המוקדן שומע "רעשי רקע" מוזרים, הוא מתיחס עליהם בהתאם.

שוב. אני מתיחס רק למה שפורסם באמצעי התקשורת הגלויים, לא אני ולא אתה יודעים איזה פעולות נעשו.
אני הארתי נקודה חשוכה שאף אחד (למעט לבני) לא התיחס אליה.

אלו העובדות של חיי היום יום של המוקדן, אתה רוצה-תקבל, לא רוצה-לבריאות.

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 16-06-2014 בשעה 03:11.
ישן 16-06-2014, 10:45
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
מה מטופש? זו האמת לאמיתה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

לא פעם ולא פעמיים שמענו על אזרחים שהיו במצוקה, טלפנו למשטרה והמוקדנים אמרו להם לבוא לתחנה ולהגיש תלונה. אם אני הייתי בסכנת חיים ובאמת הייתי חייב להתקשר למשטרה, לא הייתי רוצה להניח את נפשי בכף אלו שבמוקד - הייתי אומר להם משהו שיגרום להם להגיב ולהגיע אלי במהירות האפשרית.
אחר כך כבר הייתי מתחשבן איתם לגבי דיווח שווא - אני מעדיף לעשות את זה מאשר ללכת לקבר.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 16-06-2014, 12:24

מול אויב פלילי או בטחוני - יש לקורבן זמן מוגבל בלבד. האם לחישת 'חטפו אותי'
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

בסיטואציה שנידונה - אינה מספקת? האם ידוע לך כי המוקדן או האחמ"ש ניסו להנחות את הקורבן ולדלות ממנו פרטים והוא לא שיתף פעולה בדרך שהורידה בעיני המערכת את הסבירות לחטיפה?

אם יש לי כקורבן זמן לומר למוקדן מטלפון מזוהה 'פורץ מנסה לרצוח אותי, דיזינגוף 1 קומה 3, שמי יוסי כהן' מובן וברור שזה יותר נוח למערכת מאשר זעקת 'הצילו הוא רוצח אותי' וניתוק - אבל זה לא שולל את זכותו של קורבן התקיפה שניתק לקבל את מירב ההגנה מהמשטרה במגבלות יכולותיה. איתור שם בעל הטלפון ונסיון להגיע אליו או אל קרוביו דרך אמצעי תקשורת ומחשוב פשוטים אינם בלתי סבירים.

אם המשטרה כה מוצפת בקריאות סרק עד כי היא מגיעה ל'נפילה בסלקציה' של לחישת 'חוטפים אותי' מטלפון מזוהה בעיצומה של התראה בנושא - זה אומר שהאויב הצליח לנטרל את פעילותו בחירום של מוקד 100. ליום הזה בדיוק של נער הלוחש 'חטפו אותי' - נועדה יותר מכל המערכת הזאת ונועדה הכשרתו של המוקדן והאחמ"ש. האם המצב לפיו אחמ"ש רשאי להגדיר כקריאת שווא לחישת מצוקה המגיעה מטלפון מזוהה הוצפה בפני השב"כ או הדרגים הבטחוניים הגבוהים? האם נעשו פעולות פשוטות כגון ענישת מטרידים מזוהים וסלקציה על בסיס דחיקה לאחור של מנגואים וטלפונים שאינם ניתנים לזהוי?

הנושא אינו אם שוטרי ישראל הם חרוצים ואמיצים אם לאו. הנושא הוא כשל של מוקד שעולה כרגע למדינת ישראל בהון כסף ומשאבים צבאיים ומדיניים וחלילה עלול לעלות גם בחיי אדם. ההגנה האוטומטית המערכתית ובטח ההתנצחות בענין הרכב המשטרתי שחונה באין עצירה [ואני מבין שזה לא אישי] - אינם באמת עונים על התהיות.

יצא לי בחיי לשוחח עם מוקד 100, קיבלתי בפעם בה נזקקתי שרות טוב מקצועי ויעיל [ואת השבחים העלתי כאן]. יצא לי בחיי לעבוד מול מוקדי חירום לא משטרתיים - ראיתי מוקדנים מוציאים מחולים גלמודים ומתנשמים את המידע הדרוש להצלתם. מעולם לא נתקלתי בהנחיה לסינון קריאות לא ברורות מחשש 'הטרדה'.

חבלני משטרה מטפלים באלפי חפצים חשודים שברור שהסבירות להיותם מטען קטנה. אני מניח שאף אחד מהחבלנים המקצועיים לא מעלה על דעתו לבעוט במטען האלף ואחת רק כי הוא מוצף בקריאות סרק.

איש לא תוקף את אשר ובטח שלא את לבני [אל תקח את זה אישית אבל לבני בנוי בדרך שאינה מאפשרת תקיפה]. הנושא כאן הינו ארוע נקודתי במוקד מסויים והשאלה איך יכלה המשטרה כארגון למנוע את הכשל הזה.
ישן 19-06-2014, 10:09

אשר-לפי שני כתבים שונים שהאזינו לשיחה הרי שהדיווח כבר הגיע למוקד המשטרה המדובר ב22:25
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

הדיווח אולי היה קשה להבנה - אבל הגיע.

אין בבקורת על פעילותו של מוקד ספציפי או בבקורת על צמרת המשטרה והשר הממונה - מאומה בכדי לפגוע באלפי שוטרים מקצועיים ומסורים לעבודתם. נהפוך הוא. אני חושוב שהשוטרים הרבים והטובים עלולים לסבול מהתנהלות שגויה של מוקדי פיקוד אפילו יותר מהאזרח הרגיל.

השיחה הגיעה. היא הייתה קשה מאוד להאזנה לפי אהרונוביץ. היא הייתה קשה אך ניתנת להאזנה לפי כתבים שהאזינו לה. היא הייתה מספיק חריגה בשביל שהמוקדן יבצע את המוטל עליו ויפנה שימת לב אחראי המשמרת ומספיק מטרידה בשביל שניידת תשלח לאיזור [משמע בוצע איתור כלשהו אם כי באחור]. שליחת הניידת רק מעידה על עוצמת לקוי המאורות כי אם חשד המוקד כי יש אזרח במצוקה ובהתחשב בסוג המצוקות המאפיין אזרחים דוברי עברית במחוז ש"י - אין כל ערך לסיבוב של ניידת במקום. די דומה למוקד כבאות שמקבל דיווח לא ברור על שריפה ברב-קומות אבל מאחר וכבר הוטרד באותו ערב ומאחר והאיש המשתעל נדם תוך כדי שיחה - משגר למקום כבאי עם מטף.

מדיווחי התקשורת נראה כי המוקד לא טרח לעדכן את השב"כ והצבא למרות שרוב הפעילות האלימה במחוז ש"י [למעט טרור הגרפיטי הנוראי] מבוצעת ע"י ערבים מוסלמים המוכרים לצבא ולשב"כ ומטופלים ע"י גופים אלה ולמרות התראות ברורות על כוונת חטיפה ע"י האויב. מדיווחי התקשורת נראה כי המוקד לא קישר בזמן אמת בין הצתת מכונית לדיווח החריג. המספר היה מספר ניתן לזהוי ולא מספר המנסה להראות כחסום או מספר של טרדן ותיק ובכל זאת לא הורחב מעגל החקירה למינימום הנדרש קרי נסיון יצירת קשר עם בעל הטלפון או קרוביו באמצעים אחרים.

האזרח ביצע את המוטל עליו וכל נסיון להטיל בדל אחריות בצורת הדיווח עליו מעמיד את התנהלות המשטרה באור גרוע יותר. המוקד המשטרתי כשל וכשלונו יתכן וגבה חיים ובברור גובה מחיר גבוה מאוד ממדינה שלמה. אנשי המשטרה מעידים כי הנסיבות שהביאו לכשל [הצפה ע"י טרדנים] הינן נסיבות ותיקות ומשמעותיות אבל לא שמענו על נסיון ישיר טיפול בהן עד כה. לא שמענו על 'פילוח' המטרידים [יתכן וחלק לא מבוטל מהם הינם ערבים ושיש לדבר משמעות מודיעינית ונסיון הרדמה מכוון שכל קצין מודיעין מתחיל אמור לחשוב עליו? יתכן ומצוי הדין עם מטרידי מוקד היה אמור להיות בסדר עדיפויות גבוה יותר מחקר סלקטיבי של כתובות שינאה בודדות וקצת יותר מכך גרפיטי מטופש שYNET הציבה במקום הראשון בלוח העבודה של אהרונוביץ ודנינו?

ונעבור להתנהלות לאחר הארוע - בהתחלה הציבו את המוקדן [שמילא מלאכתו] בחזית שהרי תמיד הסייר שבשטח יחטוף את האש שתאפשר לממונים עליו להתקדם. אח"כ הציפו אותנו בנתונים פומפוזיים על שיעור הטרדות רק מבלי לספר את מה שסביר ואת מה שמכיר כל מי שישב במוקדי מד"א או כבוי-אש: רוב ההטרדות הינם ממספרים שהמערכת מזהה או מסווגת כבעלי פוטנציאל הטרדה [זה לא PC לפלח מגזרים מטרידים?] ושרוב ההטרדות אינן מתוחכמות וניתנות לזהוי ברור. בסופו של יום אנחנו שומעים את השר אומר דברים שבסבירות גבוהה אינם חופפים לאמת [ואולי גם לא חופפים לחוכמה לאור העובדה כי את הקלטת שמעו עוד אנשים ושסטיה מהאמת במקרה שכזה ברור כי תתגלה]

צמצמת את הכתיבה באשכול זה. אולי כי אתה עסוק בפעילות מבצעית או אולי כי אתה מנוע להגיב אבל אדגיש כי אין כל כוונה לבקר כאן את 'השוטרים'. לא כולם ולא רובם. הבקורת הינה כלפי התנהלות מערכתית כושלת. אתה לא אחראי על פרשת הרב מאשדוד ואנשי לה"ב יותר מאשר אני אחראי לכך. אין כל צורך שתגן על אנשים שלא היו מנידים עפעף אם אתה היית בצרה.

ישן 17-06-2014, 17:23
  sh_woll sh_woll אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

אתה מתאר לנו מקרים רבים של הודעות שווא ,שאם המשטרה תתייחס לכולם לא תצליח לטפל בהודעות אמת....המשטרה לא היתה עומדת בעומס,
אתה אומר שבגלל האמצעים המוגבלים שיש למשטרה צריך לברור במה לטפל,
וזה אתה אומר בהסבר לאי התייחסות ההולמת לשיחת החטיפה,
אתה אומר כי הם פספסו כי אין להם אפשרות להשקיע בכל מקרה, אלא במקרים הנראים יותר כמקרי אמת,
פירושו, האמצעים שיש למשטרה לא מספיקים לטפל בכל מקרה, ההתייחסות למקרים היא על פי האמצעים העומדים לרשות המשטרה,
גם במקרה מותה של ענבל עמרם, השוטרים לא הגיבו בזמן, משום שעל פי השוטרים המערכת תקרוס אם יצאו לכל קריאת מצוקה,
מה אכפת לשוטרים לצאת לסיור בכדי לחפש נעדרת ?
הם עושים זאת מעמדה של אחריות, צריך לדעת לברור מה כן ומה לא, האמצעים מוגבלים....
היות והאמצעים מוגבלים, יש הסבר מוכן לכל טעות בשיקול דעת, לכל נוהל לא תקין, לכל טכניקת עבודה בלתי עניינית, לכל נורמת עבודה לא תקינה.
ישן 16-06-2014, 14:15
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
אשר תן לי קרדיט לפחות בנסיון העלוב שלי לשמור על הכבוד שלך באשכול
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמולביץ אשר
מיכאל.
בוא נתחיל בזה שאני חלק מהחבורה הזאת מעל 35 שנה.
אז אני מכיר אותם קצת יותר טוב ממך.

ואם שכחת, תנסה לקרוא שוב את רצף ההודעות הפרטיות ששלחת לי לפני זמן מה.

ממש "פניני לשון".

אין לך מושג ירוק עם מי אתה מתכתב באינטרנט ומי מכיר טוב יותר את המערכת
קח בחשבון שיתכן שיש אנשים כמוני שיכולים לכתוב בצורה חופשית ומכירים יותר טוב ממך את המערכת
ולכן מגיבים בצורה חופשית ונטולת אינטרסים
אני מבקש ממך כעת על גבי הפורום לפרסם כל הודעה פרטית ששלחתי אליך
ואם יש שם יותר הודעות ממספר כף ידי ויש שם "פנינים" כהגדרתך אני מוכן לא להגיב יותר באשכולות של הק.ג.ב מעסיקך
ואם ה"פנינים" שלי לא ממש "פנינים"" אתה יותר לא מתחפש לליצן בתגובות שלך אלי
עשינו עסק?
ישן 17-06-2014, 08:50

Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "אשר תן לי קרדיט לפחות בנסיון העלוב שלי לשמור על הכבוד שלך באשכול"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מיכאל חי
....אני מבקש ממך כעת על גבי הפורום לפרסם כל הודעה פרטית ששלחתי אליך
ואם יש שם יותר הודעות ממספר כף ידי ויש שם "פנינים" כהגדרתך אני מוכן לא להגיב יותר באשכולות של הק.ג.ב מעסיקך
ואם ה"פנינים" שלי לא ממש "פנינים"" אתה יותר לא מתחפש לליצן בתגובות שלך אלי
עשינו עסק?

אני את החלק שלי עשיתי (פרסמתי את ההודעות הפרטיות שלך - לבקשתך).
אתה תעשה את החלק שלך ולא להגיב יותר באשכולות של הק.ג.ב. מעסיקי (כדבריך).

ישן 16-06-2014, 20:47
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "חוק הגנת הפרטיות ?) חוץ מזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
חוק הגנת הפרטיות ?)
חוץ מזה היום עם הV.O.I.P אפשר די בקלות לגרום לכך שיהיה מאוד קשה לעלות על המתקשר(ואפילו בלתי אפשרי)
(???) !!!

מרשי מוסר שזה לא נשמע סביר. מעבר לכך שלא ברור למה שזה יהיה אסור, אפילו אם נניח, לדוגמה, שזו פגיעה בפרטיות על תקן "בילוש או התחקות אחרי אדם, העלולים להטרידו, או הטרדה אחרת", ושאין בחקיקה עוסקת בפעילות המשטרה הרשאה מפורשת לזה (אפילו שבדרך הזאת אפשר לטעון שכל דבר שהמשטרה עושה הוא פגיעה בפרטיות...), יש הגנות בדיוק למקרה הזה.

סעיף 18 מציע הגנה כללית במקרה ש"הפגיעה נעשתה בנסיבות שבהן היתה מוטלת על הפוגע חובה חוקית, מוסרית, חברתית או מקצועית לעשותה". אני טוען שלמשטרה בהחלט יש הן חובה חוקית, הן חובה מוסרית, הן חובה חברתית והן חובה מקצועית לאתר חטופים ולאתר מתחזים לחטופים.

סעיף 19 מתייחס ספציפית למקרה של המשטרה ואומר ש"רשות בטחון, או מי שנמנה עם עובדיה או פועל מטעמה, לא ישאו באחריות לפי חוק זה על פגיעה שנעשתה באופן סביר במסגרת תפקידם ולשם מילויו."

"לא ישאו באחריות לפי חוק זה" - יש מבין מה מילים אלה להיות אומרים?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-06-2014, 23:50
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נסית פעם להוציא מחברת..."

ציטוט:
נסית פעם להוציא מחברת הסלולר\בזק רשימת מספרים של שיחות נכנסות?
ניסית פעם להיות משטרה?

ציטוט:
מעבר לכך גם אמרתי שלדעתי יש בעיה חוקית, זו רק דעתי, ואני מתכוון להתווכח על דעה, אם משהו יודע בוודאות שיגיד כאן.
אי-אפשר להפוך כל שטות ללגיטימית רק על ידי הוספת "זו דעתי".

"הירח עשוי מגבינה צהובה וזו דעתי. אם מישהו כאן יודע בוודאות שיגיד"

"עכשיו אם אני מחלק את העובדות האלה ביחד ועושה איזשהו סדר בין שלוש העובדות האלה אז אני יכול להגיע למסקנה שאם השמש היא צהובה והיא מכילה בעיקר מימן זאת אומרת שהמימן הוא צהוב.
אם השמיים הם כחולים וגם המים הם כחולים כאשר הם מכילים שניהם חמצן זאת אומרת שהחמצן הוא כחול.
ואם יש לי עוד חנקן ויש לי עוד אדום באטמוספרה מדי ערב ומיד בוקר אז אני יכול להגיד שהחנקן הוא אדום.
וזה מה שיוצא.
בסופו של דבר אנחנו רואים שקוף מסביבנו מכיוון ששלושת הצבעים ביחד יוצרים שקיפות, ואנחנו גם רואים אותם כל אחד בנפרד בשעות שונות של היום, מכיוון שיש גם את הצבעים האלה בנפרד.
ולכן התשובה ללמה השמיים הם כחולים היא מכיוון השחמצן הוא כחול.
זהו. זאת התשובה שלי לנושא הזו, וזו דעתי. אם מישהו יודע בוודאות שיגיד כאן"

מרשיפ מוסר שיש חוק קטן וזניח שנקרא חוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה - נתוני תקשורת), התשס"ח-2007 שמתיר למשטרה במפורש לקבל נתוני מיקום, ושהייתה עתירה לבית המשפט העליון נגד החוק בטענה שהוא בלתי-חוקתי ואוי אוי אוי והיא, שנדחתה באופן כמעט מוחלט.

ציטוט:
טכנלוגית לגלות מי מתקשר, ומאיפה(בהנחה שמדובר בשיחה רגילה, ולא משהו שמנסה להסתיר משהו), לגבי הE911(או מה שזה לא יהיה), למה אתה כל כך בטוח שכבר היום אין למשטרת ישראל את הכלים?
אני לא בטוח בכלום. אני רק יודע מה אדון שוטר כתב בפורום הזה. אתה לא סומך עליו? אתה חושב שהוא סתם אומר את זה? סבבה.

ישן 17-06-2014, 06:13
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]נסית..."

סבבה אז החוק קיים מיולי 2008, ואפילו היה נסיון להפיל אותו, זאת אומרת שמה שאמרתי(שלדעתי) ישנה בעיה חוקית(חוק הגנת הפרטיות) לא לגמרי היה תלוש מהמציאות, למעשה זה היה המצב עד לאותו השנוי בחוק, אז על מה ההתלהמות?
**יותר מכך תשאל את מרשתך, האם הטרדה של מוקד 100(עם כל הצער, זה לא נשמע כמו מקרה חירום), היא אחד מאותם מקרי החירום בהם המשטרה יכולה לשלוף את המידע..
ציטוט:
אני טוען שלמשטרה בהחלט יש הן חובה חוקית, הן חובה מוסרית, הן חובה חברתית והן חובה מקצועית לאתר חטופים ולאתר מתחזים לחטופים

הטענה שלך תבחן על ידי מרשי, אני בכלל לא בטוח שהטרדה(תלוי בסוג ההטרדה כמובן), תצדיק שליפה של נתוני המטריד.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 17-06-2014 בשעה 06:36.
ישן 16-06-2014, 17:37
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

"במדינות מתוקנות" יש E911 ולא צריך ואז לא צריך שום חפירות על "אוי אוי אוי מחסומים בכל הארץ".

http://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced_9-1-1

כמובן שאצלנו עסוקים מדי ברהיטים שביבי העביר מפה לשם והאם הוא יושב רק על כורסה או שהוא גם צריך כרית לגב. אין זמן להתעסק בדברים זניחים כמו איתור מתקשרים לשירותי החירום. יגידו איפה הם - נשלח ניידת; לא יגידו - לא נשלח. "טוב, ביי."

ישן 17-06-2014, 06:40
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב ""במדינות מתוקנות" יש E911 ולא..."

לא צריך שום דבר מיוחד...

יש שני פרמטרים שעוברים בהקמת שיחה בין מרכזיות - אחד מהם הוא ה CallerID שכולנו מכירים, שניתן לחסום אותו. ויש עוד פרמטר, שלא בשליטת הלקוח, שמשמש לצורכי בילינג וכו' על ידי ספקי התקשורת, שנקרא ANI. אותו הלקוח יכול קצת פחות לחסום...

בתור אחד שהייתה לו פעם גישה לדבר הזה (כאן, בארץ הקודש), זה היה בהחלט משעשע לראות שיחות נכנסות שכתוב עליהן BLOCKED, ומתחת לזה, את המספר של המתקשר.

המקום היחיד שאכן בעייתי הוא קווי VoIP מחו"ל (קווים ישראליים כאלה מתנהגים בדיוק כמו אחיהם האנלוגיים) - שיראו כמו כל שיחה אחרת מחו"ל. ת'אכלס, אם מישהו מודיע על חטיפה מקו שכזה, פחות בעייתי בעיני שלא יטפלו בו. הסבירות לשיחה על קו VoIP בינ"ל למשטרה ישראל בעניין זה, היא די אפסית... בייחוד שחיוג "100" לא בדיוק הולך לעבוד שם...

אגב, כל הדיונים פה על החיוג מחסוי... האם בכלל החטוף התקשר ממספר חסוי?! אם לא, כל הדיון הזה בכלל מיותר ולא רלוונטי לעניין ההטרדות האחרות...
ישן 17-06-2014, 10:28
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא צריך שום דבר מיוחד... יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
לא צריך שום דבר מיוחד...

יש שני פרמטרים שעוברים בהקמת שיחה בין מרכזיות - אחד מהם הוא ה CallerID שכולנו מכירים, שניתן לחסום אותו. ויש עוד פרמטר, שלא בשליטת הלקוח, שמשמש לצורכי בילינג וכו' על ידי ספקי התקשורת, שנקרא ANI. אותו הלקוח יכול קצת פחות לחסום...

בתור אחד שהייתה לו פעם גישה לדבר הזה (כאן, בארץ הקודש), זה היה בהחלט משעשע לראות שיחות נכנסות שכתוב עליהן BLOCKED, ומתחת לזה, את המספר של המתקשר.

המקום היחיד שאכן בעייתי הוא קווי VoIP מחו"ל (קווים ישראליים כאלה מתנהגים בדיוק כמו אחיהם האנלוגיים) - שיראו כמו כל שיחה אחרת מחו"ל. ת'אכלס, אם מישהו מודיע על חטיפה מקו שכזה, פחות בעייתי בעיני שלא יטפלו בו. הסבירות לשיחה על קו VoIP בינ"ל למשטרה ישראל בעניין זה, היא די אפסית... בייחוד שחיוג "100" לא בדיוק הולך לעבוד שם...

אגב, כל הדיונים פה על החיוג מחסוי... האם בכלל החטוף התקשר ממספר חסוי?! אם לא, כל הדיון הזה בכלל מיותר ולא רלוונטי לעניין ההטרדות האחרות...

המספר לא מעניין. המיקום מעניין. למספר קווי יש מיפוי סטטי למדי בין מספר למיקום. למספרים ניידים - אין. במקרה הנידון אכן דובר על מספר נייד.

אני רוצה שכשמתקבלת שיחה למוקד 100 יהיה ישר רשום על המסך מיקום המתקשר.
לא רוצה מספר.
לא רוצה ש"קצין משטרה בכיר בלה בלה" יפנה לספקית התקשורת.
אני רוצה שבמקרה המסוים של שיחה למוקד 100 המוקדן יקבל ישר את המיקום.

ישן 17-06-2014, 22:19
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי Tom.Cruise שמתחילה ב "מה עם בעיה של פרטיות? של..."

מי שמתקשר למשטרה, ידע שהמשטרה יכולה לדעת איפה הוא.

מה יישום והטמעה? יש כבר מחשב שמקבל את הפרטים של השיחה ומזהה הערוץ שעליו היא הגיעה. פונים ב API לבעלי הערוץ (השיחה הגיעה ממנו...) - ומבקשים תוצאת טריאנגולציה על הערוץ הספציפי הזה. ת'אכלס? אפילו לא צריך את ה CallerID...

בעניין הכסף, אני מסכים שישימו עוד מצלמת גאטסו, זה יכסה את עלות הפרוייקט הזה פי מאה... (או יותר פשוט - שכבר ישתמשו במליונים שמגיעים מהגאטסו הקודמות!!!)

לחלופין, שוטרי תנועה יכולים להתחיל לעצור נהגים על עבירות מסכנות חיים (יענו, לא על מהירות) - ומכך להכניס למדינה את הכסף הנדרש לצורך ביצוע פעולה "מסובכת" זו.

אשר לחוק - אם החוק לא מאפשר את זה היום - חוקים אפשר לשנות.

הכל כאן זו רשימה ארוכה של תירוצים. החיפוש אחר שלושת הנערים האלה עלה למדינה כבר הרבה יותר מהמימוש הטכנולוגי שאני מדבר עליו... (ושלא תבין לא נכון שאני רומז שאין לחפשם! רק שכסף זו לא הבעייה...)
ישן 17-06-2014, 14:37
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
הרי גם המשטרה מודה שרק 20% של השיחות הם הטרדה

יוצא שיש סיכוי של 80% שזה אמת.

אפילו אם היה סיכוי של אחד למיליון היו צריכים לדאוג.

המינימום לעשות זה למצוא את למי שייך הטלפון ולצלצל אליו הבייתה ולשאול האם הבן נמצא בבית, והאם לא גנבו לו את הטלפון.

והם הרי עומדי בקשר מתמיד עם חברות הסלולריות, וזה ממש לא בעייה אצלם.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 01-07-2014, 22:46

פורסם קטע משיחת הטלפון של אחד הנערים למשטרה

http://news.walla.co.il/?w=%2F2689%2F2760392

ואני מניח שעכשיו אותו שר שאמר 'קשה מאוד להאזנה' / 'לא נאמרו המילים חטפו אותי' יאמר שנוקו רעשים וכן הלאה. אבל מי ששיקר בנושא כה רגיש מדוע שלא ימשיך וישקר מבלי למצמץ כדי לשמר את הקריירה שלו? גם הירי לא היה ברור? הכדור השמיע צליל חריג ומוקד ש"י חשוף למיליונים של שיחות המביימות ירי, איומים חריגים במבטא ערבי וקריאות כאב עבריות?

גועל נפש. בניסוח הלקוח מסרט ישראלי ניתן לומר למי שניהל את קבלת השיחה הזאת ולמפקדיו: 'אתם חרפת משטרת ישראל'.

אם קריאת מצוקה ברורה שכזו של אזרח שהוחמצה נתקלת במערך תעמולה נגדי של 'מטרידים אותנו' במקום בהכאה על חטא ובהענשת הרשלנים עם הדחה טורית של אחראית המשמרת, מי שהעמיד אותה במקום הזה, מי שהכשיר אותה, מי שידע שיש מוקד שמתנהל כך ועד לכל קצין בכיר ששיתף פעולה בנסיון להטעיית הציבור וטיוח המחדל. אני חושב שכל שניה בה האדם הידוע כ'דנינו' והשר המכונה 'אהרונוביץ' ממשיכים ללבוש מדים ולעמוד בראש המשטרה מבזה את הארגון ואת המסורים שבין עובדיו. אני מכיר כמה שוטרים. אף אחד מהם לא היה מרפה ולא היה מותיר אבן לאחר קבלת שיחה שכזאת עד הבנת מה שמסתתר מאחריה.

בושה וחרפה שלאחר שיחה ברורה או לא ברורה שכזו לא הופעלו מיידית האמצעים הטכנולוגים להבנת התוכן, לא נעשו נסיונות לזהוי בעל הטלפון ויצירת קשר עם בני משפחתו ולא שותפו בארוע אנשי השב"כ והצבא.
ישן 02-07-2014, 05:21

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "פורסם קטע משיחת הטלפון של אחד הנערים למשטרה"

אם כולם נמצאו אשמים במעלה הפיקוד על ידי אותה ועדת חקירה "ישראלה היפהפיה" חוץ מהאיש מוקד הזוטר, כיצד תסביר את זה?
האחראית של המוקד רשמו שהיא כנראה בכלל תעוף מהמשטרה לחלוטין אחרי שימוע פורמלי

דבר חשוב אחר בשידור של חדשות 2 כשגילו את הגופות הייתה גברת בשם טלי מץ, שלא ידעה לתת כבוד להרוגים ולמשפחות שלהם גם כאשר מצאו את הגופות שלהם ועצוב שאלה אנשי התקשורת "שלנו".

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 02-07-2014 בשעה 05:25.
ישן 02-07-2014, 06:11

המוקדן ביצע את חובתו - הוא העביר את השיחה החריגה לאחראית המשמרת תוך פחות מחצי דקה
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אם כולם נמצאו אשמים במעלה..."

מי שלא קבע ויישם נהלים ברורים לשיחות הנקטעות בסממני אלימות - הוא זה שהתרשל.

צריך ללכת מי שהעמיד כאחראית משמרת אדם אשר:
[1] שומע 'חטפו אותי' [2] שומע קולות נחשדים לירי ותקיפה [3] חושד בנכונות הדברים מספיק בכדי לחייג 8 פעמים למספר המזוהה אך לא מספיק בכדי לחייג 144 (או כל כלי משטרתי אחר) ולמצוא מה שם בעל הטלפון ולאתר את קרוביו כדי לדעת מה מצבו של בעל הטלפון [4] מעדכן את השב"כ והצבא

צריך ללכת מי שלא כתב על הקיר מאחרי המוקדנים את הנוהל. מי שלא העביר הכשרה ראויה לאלה שמתחתיו ולא דרש פתרון לרבוי קריאות סרק לאלה שמעליו. צריך ללכת כל מי שהשתתף ביודעין במסע ההטעיה הנלעג והקצר של הציבור.

צריכים ללכת שני ראשי המערכת - השר והמפכ"ל. הם היו צריכים ללכת כבר אחרי פרשת להב 433 כי מינויים בכירים זו כבר אחריות ישירה שלהם. אבל אהרונוביץ היה עסוק בלהתסיס ולקשקש גרפיטי של שינאה בכל ערוץ תקשורת אפשרי כדי לקושש תמיכה פוליטית מכל שדרן אפשרי. הוא רק לא ראה לאיזה ארועים הולכים התנ"צים שלו ומי נמצא בארועים הללו. יכול להיות שככה צומחים ניצבי משטרה או שרים בעולם המודרני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:09

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר