לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2015, 09:33
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מגעיל כשם שהיא פטורה כחולת נפש, כך גם אלה וגם אדון ביג ג'ו צריך לפטור אותם ככאלה..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "מי חגג? חלאה אחת? ומי גינה אותה בכל החריפות? כולם!"

לרקוד רעול פנים עם תמונה דקורה זו מחלת נפש ושום דבר אחר..

ואני לא אתפלא אם שלחו את היצורים הללו מהצד שלך כשתולים, אתם הרי אומנים בלייצר כאלה ולהשחיר ציבורים שלמים ולהשוות אותם לנאצים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2015, 10:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא אני לא תומך במה שמראים בסרט. הם חולי נפש.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "סליחה, אבל מי בדיוק זה "אתם" ומי זה ה"הצד שלי"?"

אין שום קשר בינם לבין מפעל ההתישבות האדיר, עם ישראל ותורת ישראל.

אתה יודע, נאה דורש נאה מקיים. אם יש צד אחד שדורש להפסיק ההסתה, לא יכול הוא להיות מסית באופן הגרוע והחמור ביותר.

אתה מנפנף לי בערכי דמוקרטיה, מוכן להגן עליהם בחירוף נפש אבל משתמש בהם לצרכי השמעת הדעות שלך ושלך בלבד והשתקת דעות אחרות בכל דרך. אתה מצטייר כנאור אבל מאחורי הגב משת"פ של שונאי ישראל.

זה נאלח יותר מהנאלחות שרואים בסרט..

ישן 23-12-2015, 23:40
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מזעזע.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "חולי נפש רוקדים בחתונה עם תמונה של עלי דוואבשה ( בן שנה וחצי בהירצחו ) נעוצה בסכין"

יש לי חשש שיש כמה פרובוקטורים שמעודדים אותם למעשים כאלו.

אבל אם אחרי שראו את מעשיו של אבישי רביב ותוצאותיהם, הם מתפתים לזה שוב, מגיע להם.

אולי הם צעירים שנולדו הרבה אחרי כל הסיפורים של אבישי רביב. לכן חשוב מאוד ללמוד היסטוריה.

נערי הגבעות הם נוער איכותי עם המון אנרגיה. הם צריכים כוון להשתמש עם האנרגיה שלהם לאפיקים חיוביים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 23-12-2015 בשעה 23:58.
ישן 24-12-2015, 08:05
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ואכן למטורפים יש המון אנרגיות, אבל צריכים לכוון אותם לאפיקים חיוביים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אני חולק עליך, אני הכרתי משם..."

גם למטורפים שבצד השמאל יש המון אנרגיה. אפשר לנצל את כל האנרגיות לדברים חיוביים.

אבל במקום זה, הם מתפתים לסוכנים שונים ומשונים כדוגמת אבישי רביב.

דרך אגב, הרמב"ם כותב באחת האגרות נדמה לי, שהעולם קיים על משוגעים, ובמיא דוגמאות מסוחרים שמשתגעים ומפליגים בים בסכנות עצומות, אבל בגללם קיים מסחר וגילו ארצות חדשות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 24-12-2015 בשעה 08:13.
ישן 27-12-2015, 09:54
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "אם אתה חושב שנוער גבעות זה..."

בשנים שהסתובבתי באזור (וזה היה די מזמן, מאז 2011 לא באמת ניהלתי שיחות רציניות עם האוכלוסיה הזו),
פגשתי שם חולי נפש ואנשים שהיו יותר שפויים ויציבים ממני,
פגשתי רפי שכל שנגררים אחרי מסיתים ועוקרי הרים שנהנתי לדון איתם על פילוסופיית המוסר ותפיסות חברתיות,
פגשתי חיות רצחניות שאני מודה לאל שלא נתקלתי בהם בסמטה חשוכה ואנשים טובים שלא יפגעו בזבוב.

לנסות להכליל את כולם תחת קטגוריה צרה אחת זה לכל היותר לא רציני, וברוב המקרים מבזה את מי שמנסה לעשות את זה.

ישן 24-12-2015, 10:11
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מצווה לשנוא את שונאי היהדות והיהודים..
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אתה ופנאטים כמוך משכשכים במדמנת השנאה. כך לא תגיע לגן עדן (לשיטתך)"

אבל אתם פשוט לא שווים את רגש השנאה הזה.. אתם הביבים של עם ישראל ואנחנו נעביר אתכם באסלת ההיסטוריה כמו את כל שונאי ישראל בעבר ובהווה.

ישן 24-12-2015, 10:18
צלמית המשתמש של רועי AZ

כי הייתי ג'ובניק..
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אתה יודע למה לעולם לא תוכל לתת עדות בשוברים שתיקה?"

אבל אין עלי כתם או רבב של בגידה.

מבחינתי מי שמזדהה איתם שיעשה את השירות הכי קרבי ומפואר. הוא משת"פ של שונאי ישראל ושונא ישראל בעצמו וקרוב לודאי שעשה את שירותו הצבאי משיקולי יוקרה ועוד שיקולים זרים ולא מתוך רצון להגן על המולדת.

ישן 24-12-2015, 11:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

מ-ב-ח-י-נ-ת-י מי שכותב את השורות הללו
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "טוב. עד פה לשון הרע והוצאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
זה מתחיל ברצח של ערבים, אחר כך זה יהיה גם שמאלנים וימנים מתונים, ובסוף גם אישים במחנה שלהם עצמם אשר מתנגדים להם. גם בקרב המתנחלים כבר מבינים באיזה איום מדובר.
את הריקבון הזה צריך לעקור לפני שהוא מתפשט ומתחיל לבוא לידי ביטוי רצחני רחב היקף.

על רבים וטובים בצד השני של המפה, ולא, אני לא מדבר על הפסיכים שבסרט, אלא על אנשי ארץ ישראל השלימה ואנשים ששירתו בצבא שירות קרבי גם הם ושלא דבק בהם רבב

וכל זה כי הם לא מתאימים לאג'נדה שלו לתת לאויב שטחים מא"י או לבנות חברה כראות עיניו (שנוגדת את ראות עינהם)..

מבחינתי הוא שונא ישראל. נקודה.

ישן 25-12-2015, 19:30
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
די בחייך, על מי אתה עובד?
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הסרט הוא רק סימפטום לתופעה"

כמה חבר'ה רוקדים בחתונה עם נשקים - אני מסכים שזה לא רגיל, אבל לא מבין מה כ"כ קיצוני בזה? אז נוספה שם תמונה של התינוק שנרצח בדומא - מחליא, אני מסכים, אבל בסה"כ לא נראה לי שעובר על איזה שהוא חוק. האם אסור לשמוח לאידו של מישהו שנרצח (גם אם אני ואתה מסכימים שזה נורא ואיום ולא מקובל)? כי אני זוכר כמה וכמה אנשי שמאל קיצוני ששמחו לא מעט כשנהרגו מתנחלים וילדיהם, ואני לא זוכר שמישהו לפתע חשש לעתידו במדינה בעקבות זאת...
בכל זאת, מדובר בחבר'ה ששייכים באופן מובהק למחנה קיצוני מאוד והם בכלל לא מעידים על כלל האוכלוסיה, והם גם כלל לא פועלים אל מחוץ לאיזורי הפעולה שלהם (שזה בד"כ במוקדי חיכוך ספציפיים שמחוץ לתחומי הקו הירוק).
אני חושב שאין מה לפחד מהם, אני סמוך ובטוח שהם לא הולכים להתפוצץ באוטובוסים ישראלים או לפתוח במסעות דקירה והרג בערים בישראל בזמן הקרוב.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 28-12-2015, 06:33
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
Life is easy with your eyes closed
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "די בחייך, על מי אתה עובד?"

אני לא מדבר על שימחה לאיד. זה סתם מגעיל.
אני לא מדבר על ניפוף נשקים. זה סתם אינפנטילי וחסר אחריות.
אני מדבר על הצירוף של הכל, המעשים שמיוחסים לחבר׳ה מתת הקבוצה הזאת, מעשים שכוונו גם נגד ערבים וגם נגד יהודים. אני מדבר על האידיאולוגיה שעומדת מאחורי זה, ושאותה מייצג מאיר אטינגר שאת משנתו אתה יכול לקרוא באינטרנט מפיו ומקלדתו שלו.
ושוב, לא אמרתי שהם מייצגים המון רב. להיפך. לכן גם אני לא מבין למה ימנים חושבים שהם צריכים להגן עליהם באופן אוטומטי. אתה רואה אותי מגן על מישהו מהשמאל הקיצון קיצוני שחוגג מוות של חיילי צה״ל?
הצרה היא שלא צריך המון רב. קבוצה קטנה של קנאים יכולה לגרום נזק עצום.
ישן 25-12-2015, 08:20
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
הם לא חולי נפש - הם תלמידים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס פלביוס השני שמתחילה ב "חולי נפש רוקדים בחתונה עם תמונה של עלי דוואבשה ( בן שנה וחצי בהירצחו ) נעוצה בסכין"

תלמידים של בנצי גפשטיין, תלמידים של שמואל אליהו (זה שנושא בתואר רבה של צפת), תלמידים של יצחק גיזנבורג מישיבת עוד יוסף חי.
המשנה באבות שכילד הפחידה אותי פתאום נראית יותר מובנת
"אַבְטַלְיוֹן אוֹמֵר, חֲכָמִים, הִזָּהֲרוּ בְּדִבְרֵיכֶם, שֶׁמָּא תָחוֹבוּ חוֹבַת גָּלוּת וְתִגְלוּ לִמְקוֹם מַיִם הָרָעִים, וְיִשְׁתּוּ הַתַּלְמִידִים הַבָּאִים אַחֲרֵיכֶם וְיָמוּתוּ, וְנִמְצָא שֵׁם שָׁמַיִם מִתְחַלֵּל"

כי גנצבורג, אליהו גפשטיין ועוזריהם הם חכמים, לא טפשים בכלל יודעי תורה ורעים.

אבל הם רק ענף אחד, חולה מאוד אבל ענף בודד
יש גם את הרב רא"ם הכהן שזכיתי ללמוד ממנו מעט תורה ואת הרב קלמנזון מעתניאל שאפשר לשמוע את דעתם כאן

ישן 25-12-2015, 11:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

כמה חלאת המין יכול אדם להיות ושקרן יותר גרוע מהפלסטינים?
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "תוצר של שטיפת מוח נוסח..."

איפה קראת שגוננתי עליהם? גלול למעלה ותקרא שאדון ביג ג'ו החליט שאי אפשר לפטור אותם כחולי נפש ובעצם מעשיהם ברי שפיטה..

ואז אני ציינתי שכשאנשים מהשמאל החולני רקדו על דם טייסים יהודים שנהרגו וכינו אותם נאצים ורוצחי ילדים, את זה כן ניתן היה לפטור כחולי הנפש??

אז אני שוב חוזר ומבהיר אלו בחתונה הינם חולי נפש, אבל השמאל הישראלי המטורף הוא שהפך אותם לכאלה

השמאל הישראלי אחראי לחמורים בפשעים נגד היהודים בראשם פושעי אוסלו...נהרות הדם היהודי שנשפך הוא באחריות השמאל החולני שיביא עלינו את דאע"ש

ישן 25-12-2015, 21:12
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי Benjamin Willard שמתחילה ב "[B]Shocking footage from..."

אני מתפלא עליך, זו פעם שניה שאתה עושה את זה.
אנטישמיות זו סוג של אקסיומה, זה פשוט קיים, ואין שום צורך "לחפש הוכחות". הרי בכל מדינה קיימת את מנת החרא שלה, ומי שירצה לחפש סיבות מדוע יהודים הם האנשים המוסריים בעולם, או חלאות עלי אדמה תמיד ימצא "ראיות" לכן או לכאן, אני מגיב לך, כי זו טענה דמגוגית עד אין קץ, והשימוש בה רחב עד אין קץ גם הוא(עד כדי כך שפשוט נמאס). [אותו דבר נכון להגיד לגבי כל מדינה\עם...]
תחת אותה הלוגיקה, הגעת למסקנה, שכמה "נערי גבעות" יביאו אותנו למלחמה כוללת, זוהי מסקנה רחוקת לכת.
זה בדיוק לטעון שכמה פגועי איבה בצרפת, יביאו למלחמה כוללת כנגד המוסלמים בצרפת. (צריך הרבה יותר מזה בשני המקרים).
ישן 28-12-2015, 07:50
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

יש כבר תאוריית קונספירציה
נפוץ כך ברשת:

מאחותי אילנה שמכירה את המשפחה שרקדו בה עם נשקים ודקרו תמונה של התינוק הערבי.

"חשוב לי לכתוב את הדברים ולהפיץ את האמת לאלו שרוצים לשמוע.
החתונה המדוברת שרקדו בה עם נשקים היא של הבן של חברים קרובים מאוד, אנחנו מלווים אותם בימים הסיוטיים שעוברים עליהם. ואט אט מתגלים עוד פרטים מחרידים.
  1. המשפחה נסתה לברר אצל כל המוזמנים מי הביא את התמונות הללו... פשוט חידה. לא מוצאים.
  2. מי חילק את הנשקים? לחברה אין נשקים! כמו כן, הנשקים נעלמו מיד אחרי שתי הדקות של השיר.
  3. מי צילם את הסרטון? הצלם היה במקום אחר. בבירור עם בעלי האולם, אנשי השב"כ הגיעו מספר שעות לפני כן, והתקינו מצלמות בכל רחבי האולם! לאחר החתונה, הגיעו ולקחו אותם.
    בקיצור, מתברר לדאבוננו, שמישהו ארגן ויזם את כל זה מראש. חילק נשקים ותמונות ואף באופו מזעזע דקר את תמונות הילד מול המצלמה. חשוב לדעת את האמת, כמה שהיא כואבת. והכל משמיעה וליווי אישי של המשפחה, ולא משמועות.
  4. בשיחה עם מאבטח האירוע- לחתונה הזו הגיעו מאות שוטרים סמויים... בלבוש אזרחי. שהציגו לו תעודת שוטר.
  5. לא החתן ולא המשפחה שלו או של הכלה, מכירים את מי שרקד עם התמונה......
עצוב שבמדינה כשלנו משתמשים באמצעים כאלו כדי להכפיש ציבור איכותי ואידיאליסטי למדינה ועוד על ידי גוף שאמון על בטחונינו ואמור להגן על האזרחים ובמקום זאת מתנהג אל האזרחים כאל אויבים"

אסיים בתפילה לבורא עולם: שמור אותי מאוהביי, משונאיי אשמר אני.
שבוע טוב ומבורך.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 28-12-2015 בשעה 07:54.
ישן 01-01-2016, 06:52
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
המעצר של משתתפי החתונה הוא פשוט הזוי

אין לי שום סימפטיה לחוגגים בחתונה הזאת.
תוצר לא כל כך מפתיע אבל מטונף של הימין , שבוחר ללכת ליום השמח בחייו עם תמונה של ילד שנשרף למוות ורוקד באקסטזה עם רובים - כך הם מבינים את "כאילו בנה חורבה מחורבות ירושלים"
אבל אם כל הסלידה שלי.
אין לי שום רצון שהמדינה שלי תתערב לאנשים בשירים שהם שרים או בכרזות אותם הם מניפים.
חתונה היא אירוע פרטי.
רוצים לנופף בתמונה של ילד שרוף - אין שום היגיון שיהיה חוק נגד זה.

למעט אם הם נעצרו בשל חשד לקשר לשריפה לדומא - עם המצער הוא בשל השטות הזאת של 'הסתה' אז בבקשה תפסיקו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:59

הדף נוצר ב 0.96 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר