לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2005, 07:31
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בנו התנצר והתאבד, בתו התמכרה לסמים

(לא מדובר על משפחת הרב עמאר)

מוזיאון הרצל: http://news.walla.co.il/?w=/1/717417
יום רביעי, 18 במאי 2005, 7:57 מאת: תום שגב, הארץ

3.2 מיליון דולר הושקעו במוזיאון המשוקם, שאינו מספר את כל הסיפור של הרצל וחזונו. ובכל זאת, יש גילוי: הרצל היה נמוך הוא תיעב את ירושלים והציע לכונן בה שלטון בינלאומי; הוא חשב ששפת היומיום במדינת היהודים תהיה גרמנית; בנו התנצר והתאבד, בתו התמכרה לסמים. ואולם במוזיאון החדש לכבודו שייחנך מחר לא הרחק מקברו בבירה, אין מזכירים כלל את ביקורו האומלל של חוזה המדינה בירושלים, אלא משבחים את תחיית השפה העברית ומכל ילדיו מזכירים רק את בתו טרודי, שנרצחה בידי הנאצים במחנה טרזיינשטט.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 18-05-2005 בשעה 07:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2005, 09:33
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
עכשו הבנתי עד הסוף מאיזה רקע הגעת
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ייתכן שבעוד מאה שנה יעשו ממנו איזשהו צדיק"

רבניך לא נתנו ליהודים לעזוב את הונגריה. והם עצמם ברחו.

שכחת שגם רבנים הלכו יחד עם הרצל על פתרון אוגנדה. ואפילו שהרצל סלד מזה. אבל בגלל פרעות קישינב . החליט כי הפתרון הזמני. יהיה באוגנדה. כי מדינות אירופה התנגדו לישב בישראל . אני מבין כי רבניך הפורשים. העדיפו אתכם מתים בפרעות ברחבי אירופה העיקר שיגיע כסף לכיסם הפרטי
יודע שאתה אנטי ציוני . ואמך ישנה טוב בלילה ובעוד חייל ציוני או בין מעוטים ימות על הפטה שלך

אתם תמשיכו לחיות בלב שחור ובחיים שחורים. וללא אפשרות של תקומה.

לגבי התותח הקדוש שירה אתה מערבב . אבל הוא עשה את מה שהיה מוטל בפניו אחרי שירו מאלטלנה לכיוון החוף והרגו חיילי צהל. ולכן כשלא נשמעים להוראות יש נפגעים באוניה . ובדבר תלונות גש לסניף האצ"ל הקרוב

לגבי שהוא היה שיכור? אני מבין שהיית שם. בשליחות רבניך הלובשים שמלות שחורות והתחבאו מתחת לשולחנות בישיבות במאה שערים. שזרקו בשבתות אבנים על החיילים בגלל שנסעו בשבתות בקרבת מאה שערים(עדות מפקד שלי בסדיר שנפצע בראשו כשנסע בגיפ סיור בשכונת גאולה. בדרכו לחט הירושלמית(שנלר)

כשתראה לי שאיזה רבן שחור עשה משהו למען המדינה הצלתה תבוא תתרברב או אתם שמתים באוהלה של תורה עלאק

מתי תלכו לעבוד שלא נצטרך לפרנס אותכם כמו עלוקות

חג פינוי שמח

.

נערך לאחרונה ע"י dkdkd בתאריך 18-05-2005 בשעה 09:54.
ישן 18-05-2005, 09:15
צלמית המשתמש של נחמה
  נחמה נחמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.05
The anti-Semites shall be our best friends
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בנו התנצר והתאבד, בתו התמכרה לסמים"

The term "Zionism" was first introduced in 1893 by Nathan Birmbaum, but Theodor Herzl, an Austrian Jew born to a prosperous, emancipated Budapest family, is recognized as the founder of the Zionist idealogy when he published his book in 1896, "The Jewish State", where he declared that the cure for anti-semitism was the establishment of a Jewish state. As he saw it, the best place to establish this state was in Palestine.

While Herzl claimed that the establishment of a "Jewish" state would cure anti-Semitism, he also promoted anti-Semitism to further his cause.

Herzl stated in his diary:

“It is essential that the sufferings of Jews.. . become worse. . . this will assist in realization of our plans. . .I have an excellent idea. . . I shall induce anti-Semites to liquidate Jewish wealth. . . The anti-Semites will assist us thereby in that they will strengthen the persecution and oppression of Jews. The anti-Semites shall be our best friends”. (From his Diary, Part I, pp. 16)

Benny Morris (the Israeli Historian), described how Herzl foresaw how anti-Semitism could be "HARNESSED" for the realization of Zionism. He stated:

"Herzl regarded Zionism's triumph as inevitable, not only because life in Europe was ever more untenable for Jews, but also because it was in Europe's interests to rid the Jews and relieved of anti-Semitism: The European political establishment would eventually be persuaded to promote Zionism. Herzl recognized that anti-Semitism would be HARNESSED to his own--Zionist-purposes." (Righteous Victims, p. 21)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.jewsagainstzionism.com/images/sitepics/herzl_theodor_s.jpg]

ישן 18-05-2005, 15:06
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
אחרי שקיטלגתה אותי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי KACHEEL שמתחילה ב "זכור את סאטמאר : ספר הזכרון של יהודי סאטמאר / ערך נפתלי שטרן"

למזרחי החברה כאן - צוחקים כל הדרך קסנמ- סיפן (תודה רבה) הונגרית

במקרה משפחת אמי מהונגריה- בודפשט קרוב לרובע החרדי ע"י ביהכנ"ס הגדול

הרבנים האדיוטים שלך . שהיה חשוב להם הכסף הפקירו את היהודים בבודפשט לנאצים . ובעודהם ימ"ש המנוולים שלך ברחו לארץ. מה יש לי לקרוא על רבנים? זבלים שישרפו כמו שאתם שורפים את דגלי המדינה. אתם מענינים אותי בדיוק כמו קליפת שום.
חלאה של קהילה.

לאחר שחטפו את יוסלה שוכמכר מההורים הביולוגים שלו. כל הרבנים והעוזרים שלהם צריכים להיות לכל חייהם מאחורי סוגר ובריח. מה עם כל בני הערובה מילדי תימן בשנים האחרונות תחזירו אותם לבני משפחת . חולירעות
ישן 18-05-2005, 09:42
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הרצל הציע לכונן בירושלים שלטון בינלאומי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "בנו התנצר והתאבד, בתו התמכרה לסמים"

אם אכן זוהי הייתה הצעתו - הוא חזה את הצפוי טוב יותר מכל ה"חכמים" החושבים אחרת.
כל אחד וירושלים שלו וכל אחד יכול לטעון שירושלים בידו - היום היא מרחיקה עד מעלה האדומים ופאתי רמאללה ואולי אפילו חברון וגוש עציון.
אני מתכוון למקומות הקדושים בה, שרבים הטוענים שכולה שלי והעובדות אינן כאלו.
את המקומות הקדושים בירושלים חייבים לנהל תחת מטריה בינלאומית, שתסדיר ותאפשר כבוד כל מי שחפץ לנהל את תפילותיו ואת פולחניו על פי הבנתו ומנהגיו. אין לאפשר לאף אחת מה"רשויות" שליטה מלאה על המקומות הקדושים בירושלים כמו בארץ ישראל כולה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר