לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2005, 13:27
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
גיא מרוז נעצר בגלל דו"חות חנייה

בולדוג מאחורי הסורגים? בחוויה שכזו טרם נתקל העיתונאי גיא מרוז, מגיש תוכנית התחקירים האקטיביסטית "בולדוג". מרוז עוסק בדרך כלל בתוכניתו באנשים הקטנים שנדרסו על ידי הביורקרטיה והכסף הגדול. היום התעמת מרוז עצמו מול רשויות המדינה.

הכל החל, כפי שהרבה תל אביבים מכירים, בדו"חות חנייה ישנים. מרוז סיפר ל-ynet כי במהלך סוף השבוע הופתע לגלות פתק על דלת ביתו, ובו הודעה הקוראת לו להגיע להסדיר את תשלום דו"חות החנייה שטרם שילם. מרוז הגיע הבוקר (יום ג') לתחנת המשטרה בנחלת בנימין בתל-אביב - ושם לדבריו, פשוט נעצר.

מרוז: "הגעתי לתחנה משותפת של המשטרה וההוצאה לפועל בנחלת בנימין 39 בתל אביב, ואז הסתבר לי שיש לי דו"חות שלא ידעתי עליהם, משנת 99' ו-2000, שמעולם לא קיבלתי עליהם שום דואר רשום. הם אמרו לי שאו שאני אשלם את סכום הדו"חות כולל הריבית - כעשרים אלף שקל, או שיעצרו אותי ל-60 יום".

במשטרה אומרים כי מרוז רק עוכב לחקירה, אבל הבולדוג לא נרגע. "הם טוענים שאני רק מעוכב כאן, אבל אני אומר לך שאני לא יכול אפילו לרדת לקנות סיגריות. בא לי לעזוב את הארץ, אני לא מאמין לאן הגענו. אחרי האיומים שקיבלתי על חיי בגלל התוכנית - עכשיו עוצרים אותי על דו"חות שבכלל לא ידעתי עליהם".

זו לא ההסתבכות הראשונה של מרוז עם הרשויות. בראיון ל"ידיעות אחרונות" אשתקד סיפר: "לפני כמה שנים חתמתי ערבות לקרוב משפחה, הלוואה, לא גדולה אפילו, והוא לא שילם, והחוב הגיע לחצי מיליון שקל. עיקלו לי את החיים, את הדירה, את המשכורת, הייתי במצב שהייתי יכול או לברוח או להכריז על עצמי כפושט רגל. ישבתי וכתבתי מכתב למנהל בנק דיסקונט. כתבתי: 'תשמע, אני עיתונאי, הסתבכתי על לא עוול בכפי, אני רוצה להגיע לאיזשהו הסדר, כי אחרת זה לא ייגמר טוב והכתובת נמצאת על הקיר'. באמת הייתי גמור, וזו היתה תקופה שהתאבדו כל מיני מגדלי פרחים בגלל המצוקה הכלכלית. למזלי תוך יומיים נהיה הסדר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3098809,00.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2005, 12:48
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
פעם מה שאתה אומר היה נכון
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אם הוא לא קיבל לידיו מכתב רשום על אותם דוחות ואין לערייה העתק הנספח עליו חתם שמאשר"

עם ישראל התחכם, ופשוט לא לקח מהדואר מכתבים רשומים...

אז שינו את החוק הזה. היום, מספיק שהעיריה שלחה את המכתב בדואר רשום (אני לא יודע אם הם צריכים הוכחה לזה שהם שלחו, או שמספיק שהם יטענו שהם שלחו), וזה נחשב כאילו המכתב התקבל על ידי הנמען. בין אם התקבל, ובין אם שלא. אני עוד לא יודע אם העמידו את הדבר הנ"ל למבחן בג"צ כבר או לא, אבל אני חושב שזה מתבקש...

כמו כן, אם אינני טועה, תקופת ההתיישנות היא מההודעה האחרונה שהוא קיבל. מה זה "קיבל"? ראה פיסקה קודמת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר