לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2005, 12:07
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
גרנט לשבועון חרדי: "אנחנו שומרים שבת ויש תוצאות"

מאמן נבחרת ישראל בכדורגל אברהם גרנט, העניק ראיון מיוחד לשבועון החרדי "שעה טובה‭,"‬ וגילה שם את הסיבות האמיתיות להצלחת הנבחרת בקמפיין מוקדמות המונדיאל: "אנחנו שומרים שבת, עושים קידוש, ויש תוצאות".

בהמשך, שייך המאמן הלאומי גם את התיקו באירלנד בכוחות עליונים. "ברור שהיה כאן משהו לא טבעי. אף אחד לא יודע להסביר את זה. אני חושש שאחרי שראו את ההצלחות שלנו, שבאו בזכות השבת, הפעם הם יתעקשו שנתאמן בשבת, אבל זה לא יעזור. אנחנו נכבד את השבת. התעקשתי שלא לערוך את האימון בשבת, בניגוד לחוקת ההתאחדות האירופית לכדורגל".

גרנט סיפר כי הקפטן אבי נמני ערך קידוש ביום שישי לפני המשחק באירלנד. "היית צריך לראות אותם בקידוש‭,"‬ סיפר המאמן. "חלקם ידעו את הקידוש בעל פה. אחרים נזקקו לסידור שגם הוא היה איתנו. ואפילו שני השחקנים הערבים בנבחרת, עמדו והקשיבו‭."‬ את היין לקידוש קיבל גרנט מהרב אברהם יעקב סלמון, ראש מוסדות שטפנשט. גרנט אף זכה לברכה על קברו של הרב משטפנשט השוכן בגבעתיים, ונחשב לבעל סגולות מיוחדות. גרנט גם גילה כי הוא שומר על קשר עם דודו, חכם שלום כהן - מגדולי הרבנים הספרדים בישראל ואחד חברי מועצת חכמי התורה של ש"ס.

על שאלת העיתון החרדי באשר לשילוב בין היותו מאמן כדורגל לבין שמירת השבת, ענה גרנט: "מבחינת הערכים אני מאוד יהודי. הנה, כאשר נפטר אבי, הייתי מגיע בכל יום להתפלל ולהגיד קדיש בבית הכנסת איצקוביץ' בבני ברק. גם חלק גדול מהשחקנים מרגישים קרובים מאוד".

במערכת השבועון צהלו על הראיון וסיפרו לקוראים בטור פרשנות מיוחד, כי ההצלחות בכדורסל החלו עם המעבר למשחק בימי ראשון, והכדורגל כשל עד היום בשל קיום המשחקים בשבת. "הם כבר לא יודעים מאיפה זה נופל להם. זוכרים את פיני גרשון? מאמן הכדורסל שהסתובב כל היום עם הכרזות על סייעתא דשמיא, ובכן עתה זה נוחת שנית, עם אברהם גרנט, שגם הוא נחשב מאמן מצליח‭,"‬ סיכמו המראיינים.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART/946/882.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר