לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2005, 20:25
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Butbul1 שמתחילה ב "משיכת מידע באמצעות SSH"

ssh זהו פרוטוקול המאפשר גישה למחשב מרוחק עליו מותקנת תוכנה מיוחדת המאפשרת את הגישה.
בעיקרון הפרוטוקול משתמש בפונקציות שלא קיימות בהתקנה הבסיסית של php ולכן יהיה לך קשה מאוד ליישם התממשקות ל ssh (שים לב שאני מדבר על התממשקות ל-ssh, ולא על הרצת פקודות בשרת עם shell_exec).

מכיוון שאתה צריך להתממשק לשרת רדיו ולקחת את הנתונים, אין סיבה לדעתי להתממשק ל-ssh. אני מניח שאתה עובד עם התוכנת רדיו shoutcast (אם אתה משתמש בתוכנה אחרת - תכתוב איזה תוכנה ואני אראה אם אני יכול לעזור).
נניח וכתובת הרדיו היא www.my-radio.co.il:2525/listen.pls, כל מה שאתה צריך זה להיכנס ל www.my-radio.co.il:2525 ולמצוא שם את הנתונים שאתה מחפש. אחרי שיש לך את זה אתה יכול לנתח את העמוד עם פונקציות של php, ולקחת את הנתונים שאתה צריך.
פונקציות שיכולות לעזור לך:
http://il.php.net/file_get_contents
http://il.php.net/str_replace
http://il.php.net/preg_replace

בברכה, דקל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2005, 00:51
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Butbul1 שמתחילה ב "תודה, יש לי עוד שאלה, אני..."

דבר ראשון - מערכת הפורומים של פרש מכילה שירשור. במידה ואתה רוצה להגיב למישהו ספציפי, אנא לחץ על כפתור התגובה שנמצא בתוך ההודעה שלו ולא על הכפתור שנמצא מחוץ לכלל התגובות.

בנוגע ל-SSH, שוב כפי שכבר אמרתי לך לדעתי לא כדאי לך ללכת לכיוון הזה. במידה והפאנל ניהול יושב על אותו שרת שעליו יושבים שרתי הרדיו, תשתמש בפונקציה shell_exec שכבר נתתי לך, ובעזרתה אתה יכול להריץ מה שאתה רוצה. הפונקציה המדוברת מדמה מצב של SSH, כלומר - ברגע שאתה מריץ פקודה כלשהי אתה כבר נמצא בתוך ה SSH. שים לב כי במידה ומוגדר בשרת כי ה-php נמצא במצב safe mode לא תוכל להריץ את הפונקציה הזאת כיוון שהיא מנוטרלת. במידה ומדובר בשרת שיתופי הגיוני שsafe mode פעיל, ולא מומלץ לבטל זאת.

בברכה, דקל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר