לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2005, 10:36
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
פורז מאיים בתביעת דיבה נגד איילה חסון

ח"כ אברהם פורז, המשנה ליו"ר שינוי מאיים לתבוע את כתבת הערוץ הראשון, איילה חסון ואת מנכ"ל הערוץ ועורך התוכנית "יומן" על הוצאת דיבה. פורז מאיים בהגשת התביעה בעקבות הפרסומים לפני כחודש לפיהם הוא הבטיח, כביכול, לשני פעילי המפלגה לממן בעבורם נסיעה לחו"ל מכספי המפלגה, בתמורה לכך שיפסיקו פרסומים בעיתון מקוון המייחסים שורה של שחיתויות לפורז.

שני הפעילים, גדי בן שמואל וגבי ברגר, שניהם מצפון הארץ, מנגחים באופן קבוע את פורז וכן חברים אחרים במפלגה, באתר אינטרנט שהם מפעילים, בשם "השינוי בשינוי". ב-9 במאי נפגש פורז עם השניים במהלך ישיבת מועצת שינוי בתל אביב, בעת שעברו במסדרון, והציע להם לפתוח דף חדש ביחסיהם ולשתף פעולה.

על פי קלטת השיחה, שהועברה לערוץ 1, אמר פורז לשניים: "אם אתם רוצים לפתוח דף חדש של שיתוף פעולה, אין לי שום דבר אישי נגד אף אחד מכם. תפסיקו להוציא את העיתון... תחשבו מה אתם רוצים ממני... מה אני יכול להציע לכם... אני יכול לתת לכם בקלות דלת פתוחה... אם אתם מדי פעם חושבים שאתם צריכים איזו נסיעה לחו"ל, אני מוכן לממן".

פורז טען היום במסיבת עיתונאים מיוחדת שכינס בתל אביב, כי הוא צוטט שלא במדויק, וכי ההקלטות שהושמעו היו חלקיות ומגמתיות.

כתבת הערוץ הראשון, איילה חסון, אמרה בראיון לגלי צה"ל בעקבות פרסום הדברים, כי בהקלטה ניתן לשמוע בוודאות שהוא קשר את סגירת העיתון למימון טיסות לחו"ל לשני הפעילים. עוד אמרה חסון, כי המילה "לממן", אשר נאמרת בהקלטה נשמעת אך בקושי, מכיוון שאחד מאלו שהשתתפו בשיחה עלו עליה. עם זאת, מסבירה חסון, היא הודיעה לפורז על פרסום הקלטת עוד בטרם שודרה הכתבה בטלוויזיה, וכי היא השמיעה אותה לאנשיו, ואף אחד מהם לא הכחיש את הקשר בין הדברים. עוד אומרת חסון, כי פורז אף אישר לה שהוא הבטיח לממן את הטיסות מכספי המפלגה, כאשר היא שאלה אותו האם התכוון לממן הטיסות מכיסו הפרטי.

"קיבלתי תגובות סותרות מדוברי שינוי שניסו לשכתב את המציאות מחדש ולארגנה מחדש. אני מזמינה אותו לתבוע דיבה, על חשבון משלם המיסים", אמרה חסון והוסיפה, כי ממילא יעברו שנים רבות עד שפסק הדין בתביעת הדיבה יינתן. עוד אמרה חסו, כי "שינוי נמצאת במצוקה פוליטית והאג'נדה היחידה שנותרה להם היא אג'נדת השחיתות, ולדאבוני הרב, הפרסום הזה פגם להם באג'נדה, ולכן הם החליטו לתבוע".

http://news.walla.co.il/?w=//733408

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2005, 11:09
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תגובה מאד מאד פוליטית של חסון...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "אפילו בתגובתה היא לא התאפקה מלהביע עמדה פוליטית"

התייחסה לתביעה כאל תביעת סרק, שתיגרר שנים עד למשיכתה ע"י "הנפגע התמים" שמממן הוצ' המשפט מכיסו(??!)..., הזכירה את פיטורי בוגט שגילה חריצות יתר כשהחל לבדוק עמותה שבה פורז הפגין עוד ממהלכיו התמימים. מאד מאד פוליטית החסון הזו...
(במיוחד כשהיא משת"פית עם קשר ההשתקה לחשיפות "בומרנג", ככלות הכל זה לא סקופ שלה (שייך לדרוקר את רביב), ואין בגילוייו שום רעידת אדמה...)

מה שיפה ב"שינוי" - שיודעים להפיק לקחים!!! אחרי בי"הד השדה שעשו לפריצקי, הם פשוט עוברים לסדר היום כשחבר נוסף נכשל בלשונו(??)...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 19-06-2005, 11:01
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
אני רחוק מלהיות מתומכי פורז
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "פורז מאיים בתביעת דיבה נגד איילה חסון"

אבל הגישה המתנשאת והמזלזלת של איילה חסון-
ציטוט:
"...אני מזמינה אותו לתבוע דיבה, על חשבון משלם המיסים..."

ציטוט:
"...ממילא יעברו שנים רבות עד שפסק הדין בתביעת הדיבה יינתן..."

צריכה להדליק אור אדום מהבהב במועצת העיתונות, ובמקביל רשות השידור צריכה להחליט שבמידה ותהה אכן כזו תביעה, ואם אכן הרשות תפסיד במשפט- אזי כל הוצאות המשפט + סכום התביעה (אם אכן פורז אכן יזכה) צריכים לבוא מכיסה.
לא שלמעסיק אין אחריות על עובדיו, אלא שכיוון שבמקרה הזה גישתה הבסיסית (כפי שהיא הביעה אותה לעיל) היא "הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם".
שורה שהיא אולי נחמדה כטקסט בשיר, אבל לא במקרה הזה.
ישן 19-06-2005, 23:15
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

איך אתה מסביר את ההתפתחות החדשה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "הייתה כבר מוקלטת התגובה. אתה יודע, היא לא צריכה להגיד שוב..."

הנה , הרגע ראיתי את החדשות בערוץ 1 שהיו סופר לויאליות לאיילה חסון
הציגו בהרחבה את טענותיה לפיהן עוזרו של פורז הודה בפניה שהתביעה היא ספין תקשורתי למטרות תעמולה והקלטת שפורז מסר למכונים היא קלטת שזויפה כדי להשמיט ממנה את המילה מממן וממילא לא תמללו המכונים את המילה שהושמטה .
זה נראה כמו תעלול לצרכי בחירות (תעלול לא רע) וזה נראה שאתה תכשיר כל שרץ ובלבד שהוא קשור עם שינוי ...
ואם פורז ביקש מהם להפסיק להביע את דעתם תמורת טיסות על חשבון המפלגה זה כן בסדר? למה ? כי את זה אף אחד לא משלם? כי תצקיבי שינוי הם משהו שאין לפורז שליטה עליו? טול קורה מבין עינייך , והפסק לשים קורה מול עיני הקוראים . זו שחיתות חד וחלק

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-06-2005, 23:31
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

שטויות במיץ...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "היא כנראה כפתה את עצמה, והיא נשמעה נורא"

1. מעשי פורז בקלטת מוכיחים מדוע חששה למסור את המקור . הרי לטענתה , המילה לממן הושמטה מהקלטת המקורית על ידי פורז , כלומר המילה לממן כן הייתה בקלטת המקורית , רק לא בקלטת שנמסרה למעבדה .
2 . זה ששני האנשים להם א ת ה החלטת לקרוא נוכלים מסרו הצהרה בשבועה זה רק מוסיף לטענתה , היו לה גם טיעונים אחרים .

אני מציע שתצא לחפש טיעונים יותר מוצלחים , כי אלה צולעים לגמרי , בדיוק כמו ההסבר הקודם שלך לפיו רשות השידור נסוגה מתמיכתה בחסון .. כי השידור עכשיו היה לויאלי לגמרי תוך שהוא משתמש בביטוים כמו "כתבתנו " ולא נותן במה מופרזת למסיבת העיתונאים של פורז . להערכתי , לא היית מגן על טיעונים מגוכחים כאלה אם היו באים מבכיר במפלגה אחרת .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-06-2005, 22:50
  pakpak pakpak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
זכור לי שטומי הבטיח להלחם עבור ניספי השואה.. אז הבטיח...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "פורז מאיים בתביעת דיבה נגד איילה חסון"

A ניסיון לשנות דו"ח חשבונות נספי השואה בלאומי

יום רביעי, 19 בינואר 2005, 7:46 מאת: אמיר הלמר, הארץ

"ואולם הדו"ח קובע, כי אותרו בבנק 180 חשבונות של נספים בשואה שעדיין לא נפדו על ידי היורשים. נתון זה הוא לב החקירה נגד לאומי, מכיוון שהבנק טען כי לא נמצאים אצלו כיום חשבונות של נספי שואה."

B ח"כ אהוד רצאבי מעיד:

"היום אנחנו מכפרים על עוול גדול שנעשה לניצולי השואה וקרוביהם. לחצים כבדים הוטלו על יו"ר הוועדה שלעיתים הם היו בלתי נסבלים. במהלך הדיונים ראיתי את יחסם של סנגורי הבנקים לחברי הוועדה. מן הדין שעו"ד המציג את טענותיו שידע שהוא נמצא במשכן הכנסת ולא בבית משפט העוסק בדין רצח או אונס, ולא יאשים את חברי הכנסת בניצול פוליטי"

C יו"ר ראש וועדת החקירה ח"כ אביטל אומרת לעוה"ד של בנק לאומי:

"אני רוצה להגיד לך שאני דוחה מכל וכל את הדרך של הצגת הדברים שלך ואת כל הרמזים שלך ואת כל ההאשמות שלך ואת כל השיטה שאתה מביא כן לפנינו. ולא זו בלבד, אני יושבת בכנסת ישראל, ואולי אוזניי לא שמעו טוב ואולי יתקנו אותי החברים שישבו פה אבל אני לפחות שלוש פעמים הבוקר שמעתי איומים פה"

D וויאינט מפרסם

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3035147,00.html

הסיפור של משרד ברלב עם בנק לאומי כבר חצה מזמן את גבולות ועדת החקירה והפך לסכסוך אישי בין בכירים בבנק לבכירי משרד רואי החשבון. השבוע נשלח מכתב למנכ"ל בנק לאומי, גליה מאור, עליו חתום משרד ברלב ובו נכתב כך: "ממידע שנמסר לנו לאחרונה... עולה, כי לאחרונה החליט הבנק להעלות את הרף במסגרת 'מאבקו' במשרדנו. כך נמסר לנו, כי גורם בכיר בבנק הורה 'לסמן' את משרדנו ולעשות כל שביכולתו על מנת לפגוע בנו בכל דרך אפשרית". בפשטות טוען משרד ברלב כי בנק לאומי החליט לבוא עמו חשבון בעקבות דבקות היתר שלו במשימה לאיתור חשבונות של קורבנות שואה.

בבנק לאומי, מכחישים, כמובן, בתוקף את הטענות הללו, אבל בבנק גם הכחישו לאורך כל שנות הבדיקה כי מצויים בו חשבונות של קורבנות ולבסוף נמצאו 180 חשבונות כאלה. אתם תחליטו למי להאמין.

אליו אוזמו ובני משפחתו כבר כמעט התייאשו מלקבל בחזרה את הכסף המשפחתי. "הבנקים בישראל אולי לא רצחו את המשפחה שלי", הוא אמר לנו בכאב, "אבל הם כנראה ירשו אותה".

E מקור ראשון מפרסם

http://www.makorrishon.net/article.php?id=3080

"אילו לא היה מתגלה ניסיון הזיוף הרי שעבודת הוועדה, שנמשכה 5 שנים, הייתה מסתיימת בבושת פנים. הבנקים היו יכולים לצאת בהודעות לפיהן הם זכים כשלג והכנסת הכפישה אותם לשווא.

אלא שגם גילוי הזיוף לפני הדפסת הדו"ח ומסקנותיו לפיהן הבנקים – בעיקר בנק לאומי – מחזיקים בכחצי מיליארד שקלים של נספי השואה, לא הפריעו לבנקים לצאת בהצהרות מיתממות, המסירות מהם כל אחריות.

הפליא לעשות בנק לאומי, שפרסם הודעה שכביכול נכתבה בהתאם לנוסח המזויף של הדו"ח: "ממסקנות הוועדה הפרלמנטרית לאיתור והשבת נכסים של קרבנות שואה עולה בבירור כי בנק לאומי לא הסתיר כספים של קרבנות שואה וכי לא נמצאה ראיה לקיומם של כספים של קרבנות שואה בבנק...". הודעת הבנק מתעלמת לחלוטין מהעובדה המובאת בדו"ח ולפיה בבנק לאומי מוחזקים 307.5 מיליון שקלים ב-2,541 חשבונות של נספים. חשוב לציין שהסכום חושב בהערכה זהירה מאוד הלוקחת בחשבון ריבית של 4% לשנה בלבד.

F ג'רוסלם פוסט מפרסם:

This article can also be read at http://www.jpost.com/servlet/Satell...p=1077768895034

MK Collette Avital (Labor), chairwoman of the Knesset Inquiry Committee for the Location and Restitution of Property of Holocaust Victims, lashed out at Bank Leumi's management Thursday for trying to intimidate her.

"Ram Caspi is using dirty tactics on me, but I'm not impressed", she said. She declined to elaborate.

"Galia Maor called me today and tried to convince me to be more lenient with Leumi than I would be with a Swiss bank. 'We've done so much for the State of Israel, we are Zionists', she said. But I don't buy it."

כ-ל מ-י-ל-ה נ-ו-ס-פ-ת מ-י-ו-ת-ר-ת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר