לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2005, 22:08
  yonatan.p yonatan.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.05
שליחת טופס לאחר קריאה ראשונית שלו

שלום רב,

אני בניתי טופס שממלאים בו פרטים
ומהפרטים הללו מגיעים לדף שבו מוצגים כל הפרטים שהמשתמש הכניס,
עכשיו אני רוצה לעשות בדף השני שבו המשתמש רואה את הפרטים שהכניס 2 כפתורים

כפתור אחד יהיה בשביל שליחת המידע לאימייל שהאני מגדיר מראש בקוד

והכפתור השני יחזיר את המשתמש לדף העריכה על מנת שיוכל לתקן את הטופס שרשם ( באם הוא צריך )

איך בדיוק אני עושה את זה שאני אוכל לשלוח לאימייל מדף שבו מוצגים הפריטים ( הדף השני לא טופס שאפשר לערוך, רק הפלט של הערכים שהמשתמש רשם בטופס הראשוני. )

הדף הראשון
קוד:
FORM action="1.php" method="POST"> <INPUT type="TEXT" name="username"> &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; &ugrave;&iacute; &auml;&ograve;&ntilde;÷ <br> <INPUT type="TEXT" name="contact">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; : &ugrave;&iacute; &agrave;&eacute;&ugrave; &auml;÷&ugrave;&oslash; <br> <INPUT type="TEXT" name="phone"> &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; :&egrave;&igrave;&ocirc;&aring;&iuml; <br> <INPUT type="TEXT" name="email"> &euml;&uacute;&aring;&aacute;&uacute; &atilde;&aring;&agrave;&oslash; &agrave;&igrave;÷&egrave;&oslash;&aring;&eth;&eacute;:<br> <br> <br><BR><br> <INPUT type="SUBMIT" value="&auml;&aelig;&icirc;&iuml;"> </FORM> </div> </body> </html>

הדף השני :

קוד:
{ echo "<br>" ; echo $_POST['username'] . " &nbsp;&nbsp;&nbsp; &ugrave;&iacute; &auml;&ograve;&ntilde;÷ " ; echo "<br>" ; echo $_POST['contact'] . "&nbsp;&nbsp;&nbsp; &agrave;&eacute;&ugrave; &auml;÷&ugrave;&oslash; " ; echo "<br>"; echo $_POST['phone'] . "&nbsp;&nbsp;&nbsp; &egrave;&igrave;&ocirc;&aring;&iuml;" ; echo "<br>"; echo $_POST['email'] . "&nbsp;&nbsp;&nbsp; &atilde;&aring;&agrave;&oslash; &agrave;&igrave;÷&egrave;&oslash;&aring;&eth;&eacute; "; echo "<br>";
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2005, 15:08
  yonatan.p yonatan.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.05
שאלה לא הצלחתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yonatan.p שמתחילה ב "שליחת טופס לאחר קריאה ראשונית שלו"

שלום,
לאחר שקראתי מדריכים שונים , עדיין לא הגעתי לפתרון לבעיה שלי
כעקרון
מה שכן הצלחתי לעשות זה להכין טופס שבסוף שלו יש כפתור שליחה, וזה שולח לאימייל בלי בעיה דרך פקודה המייל.

אבל כאן , לא מדובר בטופס שהמשתמש ממלא , אלה בטופס שקולט פוסט מקובץ ראשוני , וכשאני מנסה להכניס את הפקודת mail אל הקוד של הטופס השני , אני מקבל דף ריק בדפדפן.

אולי התחביר שלי שגוי אני לא יודע , אבל בבקשה אם מישהו יוכל להסביר לי , מה התחביר הנכון להשתמש בו.

המשתנים שלי הם

echo $_POST['username']
echo $_POST['contact']

כאלו, אני מצליח להציג אותם עם
echo

וכשאני מנסה להגדיר לפקודת מייל ,את המשתנים הקוד לא עובד.

האם הבעיה היא בעיה תחבירית ? או אני צריך לעשות משהו אחד.

נ.ב.
התחלתי ללמוד php לפני ארבעה ימים , אמנם אני לומד מהר אבל אני מבקש טיפה הכוונה ואם אפשר דוגמאות כי זה ממש יעזור לי ללמוד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר