לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2005, 13:34
  amchb amchb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.05
rdram

שלום לכל התומכים,
ברשותי המחשב הבא:
pentium 4 1.44MHz
Asus P4
rdram 128 800MHZ
ואני רוצה להגדיל את הזכרון,
פתחתי את המחשב וראיתי שיש 2X64 יחידות זכרון ונותרו עוד שני חריצי הרחבה
השאלה שלי - אילו גדלים של זכרונות אני יכול להכניס בשניים הנותרים? האם עדיף להוציא את הקיימים ולהכניס במקומם גדלים אחרים (שאני מתכוון לרכוש משומשים)? אילו זכרונות עלי לקנות?
המון תודה מראש
amchb
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
amchb הצג פרופיל כללישלח הודעה פרטית אל amchbמצא את כל ההודעות של amchbהוסף את amchb לרשימת החברים שלך
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה #2 תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה 15-06-2005, 00:38
תפוחים תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_363207", true);
חבר מתאריך: 27.01.04

קודם תמצא רכיבים משומשים של לפחות 2 * 128 אחרי זה נחשוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amchb שמתחילה ב "rdram ושדרוגו"
הלאה. מן הסתם מחשב לשימוש כללי/משרדי.
נערך לאחרונה ע"י תפוחים : 15-06-2005 ב 00:49.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תפוחים תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילההצג פרופיל כללישלח הודעה פרטית אל תפוחיםמצא את כל ההודעות של תפוחיםהוסף את תפוחים לרשימת החברים שלך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה #3
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
15-06-2005, 08:44
amchb תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_363430", true);

מצאתי כמה הצעות למשומשים, אבל אני לא יודע עדיין מה בדיוק
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "קודם תמצא רכיבים משומשים של לפחות 2 * 128 אחרי זה נחשוב"
.....אני מחפש.
כלומר שוב, איזה גדלים של זכרונות מתאימים ללוח אם הנ"ל ו/או לזכרון שכבר קיים בו.
ברגע שאני אדע מה מתאים אני אצור קשר עם כמה מוכרים שפרסמו למכירה זכרונות RDRAM משומשים (בין השאר פרסמו כאן בפרש).
שוב תודה,
amchb
amchb הצג פרופיל כללישלח הודעה פרטית אל amchbמצא את כל ההודעות של amchbהוסף את amchb לרשימת החברים שלך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה #4 תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה 15-06-2005, 18:00
תפוחים תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_364547", true);
חבר מתאריך: 27.01.04

איזה לוח אם בדיוק יש לך? זהה עלידי תוכנה (בשורה הנעה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי amchb שמתחילה ב "מצאתי כמה הצעות למשומשים, אבל אני לא יודע עדיין מה בדיוק"
יש קישור).
תפוחים תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילההצג פרופיל כללישלח הודעה פרטית אל תפוחיםמצא את כל ההודעות של תפוחיםהוסף את תפוחים לרשימת החברים שלך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה #5
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
16-06-2005, 02:35
amchb תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_365787", true);

הלוח שלי הוא Asus p4 עם מעבד intel pentium 4 1.44MHz
אם המידע הנ"ל לא מספיק ועדיין עלי להריץ תוכנה תכתוב לי בבקשה-הדבר מצריך לוגיסטיקה לא פשוטה כיוון שאני לא גר עם המחשב הזה.
בכל מקרה כמו שכתבתי פתחתי את המחשב ויש לו 4 חריצי זיכרון, 2 תפוסים (ושניים פנויים) ע"י שני יחידות של samsung rdram 64M 800MHz - סה"כ 128M

ושוב תודה מראש
amchb

תפוחים או מישהו אחר - אני אשמח לעזרה

amchb
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר