לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2005, 07:41
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
בן-גביר תובע את "הצופה" לדין תורה כי רמז שהוא שב"כניק

מיד לאחר פינויו המהיר של המלון בגוש קטיף ו"ההצלחה" של כוחות הבטחון, החלו חוזרות השמועות בדבר סוכני שב"כ שמושתלים כביכול בקרב אנשי הימין על מנת לעורר פרובוקציות. אחד השמות ששבו והוזכרו, ולא בפעם הראשונה, כסוכן שב"כ, הוא פעיל הימין הקיצוני איתמר בן גביר. אלא שהפעם, החליט בן גביר להשיב מלחמה - כבר לפני מספר ימים תקף בן-גביר את ח"כ אריה אלדד לאחר שזה האשים אותו בהיותו סוכן שב"כ כביכול.

היום, יוצא בן גביר למלחמה חדשה, והפעם נגד עיתון הצופה, אשר במאמר המערכת שלו פירסם רמזים לפיהם ניתן להבין כי בן גביר סוכן שב"כ. לאחר שהבין כי תביעת דיבה לא תצליח במקרה הזה, מכיוון ששמו לא הוזכר מפורשות בטקסט אלא רק ראשי התיבות של שמו (א.ב.ג), החליט בן גביר לנסות שיטה חדשה-ישנה, ולתבוע את העיתון ל"דין תורה". בן-גביר הגיש תביעה בבית הדין האזורי לענייני ממונות בקרית-ארבע, ובה הוא תובע מעיתון הצופה ועורכו גונן גינת לפרסם התנצלות וכן לפצותו בסכום כסף.

בכתב התביעה, מכחיש בן-גביר בכל תוקף את היותו סוכן שב"כ. בין השאר טוען בן-גביר: "התובע (איתמר בן-גביר) מעולם לא היה סוכן שב"כ, לא עבד בשירות השב"כ, והטלת הרפש הזו פוגעת בו עד מאוד ומבקשת להחליש אותו ואת משפחתו".

בן-גביר אמר ל NRG-מעריב: "אין לי ספק שחלק מההשמצות נגדי מתוכננות מגבוה על ידי גורמים שמבקשים להשחיר את פני ולגרום סכסוך ופילוג בימין. אולם, הצער שלי הוא שיש אנשים תמימים וטובים כמו גונן גינת ואחרים שפשוט נופלים שבי בידי השמועות מבלי להכיר את העובדות. מעצרים לא שברו אותי, וגם הכפשות לא ימנעו ממני לפעול ולעזור למען עם ישראל.

http://www.nrg.co.il/online/11/ART/954/193.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר