לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2005, 23:42
  m0shkovich m0shkovich אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
תבינו משהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חחחחח קבלו איזה בלוג שרוט!!!!!!!"

לכתוב בלוג זה דבר פלצני
גם הבלוג הכי רציני הוא דבר מטומטם, כי אין הגיון בלכתוב דברים אישיים ושכל העולם יראה, זה לא מעניין אף אחד - ומי שמתעניין הוא כנראה אפס עלוב חסר חיים שניזון על סיפורים של אנשים אחרים.
מילא זה, פתאום אני רואה כל מיני בלוגים של מפגרים כמו הנ"ל וכמו הבלוג שמישהו הזכיר, נגד קארל וינסלו.
זה הרי סתם נסיון נואש וארוך להצחיק וזה לא עובד, כי זה עלוב.
הילדים האלה בטח לא מדברים כ"כ ביום יום, יושבים 14 שעות מול המחשב כל יום וישנים 10 שעות, ובגלל שאין להם הרבה חברים, ובגלל שהם לא יוצאים - הם כותבים דברים "מפוצצים" כאלה כדי למשוך תשומת לב ולהרגיש שהם אומרים משהו, למרות שאם היית מבקש מאחד כזה שרושם בלוג מפגר - להגיד כמה מילים בסגנון של מה שהוא כותב בבלוג - הוא לא היה מצליח.

קיצר, בלוגים זה דבר דפוק, בלוגים שמנסים להצחיק זה דבר עוד יותר דפוק פתטי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2005, 23:49
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי m0shkovich שמתחילה ב "תבינו משהו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m0shkovich
לכתוב בלוג זה דבר פלצני
גם הבלוג הכי רציני הוא דבר מטומטם, כי אין הגיון בלכתוב דברים אישיים ושכל העולם יראה, זה לא מעניין אף אחד - ומי שמתעניין הוא כנראה אפס עלוב חסר חיים שניזון על סיפורים של אנשים אחרים.
מילא זה, פתאום אני רואה כל מיני בלוגים של מפגרים כמו הנ"ל וכמו הבלוג שמישהו הזכיר, נגד קארל וינסלו.
זה הרי סתם נסיון נואש וארוך להצחיק וזה לא עובד, כי זה עלוב.
הילדים האלה בטח לא מדברים כ"כ ביום יום, יושבים 14 שעות מול המחשב כל יום וישנים 10 שעות, ובגלל שאין להם הרבה חברים, ובגלל שהם לא יוצאים - הם כותבים דברים "מפוצצים" כאלה כדי למשוך תשומת לב ולהרגיש שהם אומרים משהו, למרות שאם היית מבקש מאחד כזה שרושם בלוג מפגר - להגיד כמה מילים בסגנון של מה שהוא כותב בבלוג - הוא לא היה מצליח.

קיצר, בלוגים זה דבר דפוק, בלוגים שמנסים להצחיק זה דבר עוד יותר דפוק פתטי

חחחח מסכים איתך... וזה לא שקראתי את הבלוג כי זה מנהג שלי... פשוט שלחו לי באייסי אז חשבתי לשתף פה
ישן 07-07-2005, 00:11
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
דבר ראשון כשאתה כותב משהו שמישהו כתב תיתן קרדיט או תשים את זה בציטוט
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי m0shkovich שמתחילה ב "תבינו משהו"

דבר שני נראה כאילו אתה יודע הכל ועובדה אתה לא, אתה קורא לכותבי הבלוגים דפוקים, אתה חי באשליה, בהכחשה אתה אולע מקנא?
אנשים שכותבים בלוגים מעוניינים לשתף את הקוראים בחייהם הפרטיים, דבר מאוד אמיץ וראוי להערכה,זה שאתה לא יכול עלשות את זה זו בעיה אישית שלך ואתה לא צריך להאשים אנשים בטיפשות,היות ואתה עצמך כזה.
העובדה שאנשים משתפים אנשים אחרים בחיים שלהם זה לא מעשה טיפשי אלה הם רואים הזה אולי עזרה לאנשים שיש להם את אותן בעיות סיבוכים.

אני מודה שהבלוג שצויין למעלה הוא באמת מיותר וחסר משמעות אבל יש בלוגים מצחיקים, שאנשים נהנים להשקיע בהם את זמנם,והעובדה שהם משקיעים גם זה ראוי להערכה,אתה לא יכול על סמך הבלוג לקבוע שהאיש יושב על המחשב 14 שעות, אולי זה הזמן שאתה יושב על המחשב?
ויש בלוגים מצחיקים שכגם כן יש להם משמעות אולי אתה לא מבין אותה.

בקיצור,תשמור את הדעות הדפוקות שלך לעצמך.

ישן 07-07-2005, 01:20
  m0shkovich m0shkovich אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "דבר ראשון כשאתה כותב משהו שמישהו כתב תיתן קרדיט או תשים את זה בציטוט"

דבר ראשון - כל מי שאין לו מה להגיד קופץ ישר על "אתה מקנא". במה יש לי לקנא? באנשים שרושמים בלוגים? גם אני יכול, אבל בחרתי שלא כי אני לא טמבל

דבר שני - אין שום דבר אמיץ בלכתוב בלוג.
לכתוב בלוג זה לא חוכמה גדולה ולא דורש שום אומץ.
אני חוזר על מה שאמרתי, מי שיש לו חברים טובים ואנשים שהוא יכול לדבר איתם לא צריך בלוג, ואין שום טעם בלהעלות סיפורים אישיים שלך לרשת, ושאנשים שלא מכירים אותך יקראו את זה, שוב אני אומר - זה נסיון לקבל תשומת לב ותגובות של אנשים.

הבלוגים שאני ראיתי (ולא ראיתי הרבה, אבל זה בשביל להדגים) מכילים סיפורים על "מה קרה לי היום" - וזה מעניין ת'זין
חוצמזה, יש דברים יותר גרועים כמו תזכורות עצמיות ("לראות ת'סרט חלף עם הרוח").
אפשר לפתוח קובץ TXT ולרשום לעצמך תזכורות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר