לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2005, 21:35
  קובי בראיינט קובי בראיינט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.05
כיסוי התחת בצבא הגנה לישראל

תשמעו תמיד רציתי להתגייס לצבא וכשהלכתי לצו הראשון בראיון האישי המראיינת שאלה אותי אם היה לי עבר נפשי ובכן בגיל 14 הייתי בדיכאון כלשהו ואושפזתי למשך שבוע בנס ציונה בזמן האשפפוז חזרתי מהר מאוד לעצמי ומאז החיים שלי חזרו לסדרם תמיד הייתי נורמלי פשוט אז זו הייתה תקופה לא נעימה בגלל נסיבות אישיות בכל מקרה הצבא נתן לי פטור משירות ביטחון הגשתי ערעור ובו חוות דעת של פסיכיאטר ופסיכולוג קליני שעלו לאבי 7000 שקל ועדיין בתל השומר דחו את הערעור שלי
הכל נובע מכיסוי התחת שקיים במערכת הצבאית שהם כאילו לא רוצים לקחת עליי אחריות שאם היו מגייסים אותי והיה קורה לי משהו אז אחר כך היו אומרים למה גייסו אותו בכלל?
בכל מקרה עכשיו אני רוצה להתנדב לצבא למרות העוול שנעשה לי אני בן 18 ו-8 חודשים אבל יש לזה גם צד חיובי ביינתים אני עובד וחוסך כסף.
כל מה שחשבתי ואהבתי בצבא אני עדיין אוהב למרות שהשפילו אותי ואנשים שלא מכירים אותי אפילו החליטו על סמך ניירות שאני לא כשיר לשירות ביטחון. זה דבר שמאוד מפריע לי וכואב לי.
בכל מקרה גם ההתנהלות לגבי ההתנדבות היא איטית מאוד בגלל שאנשים שמה עובדים מאוד לאט ולמרות שאני מנסה לזרז אותם המערכת עובדת באיטיות רבה כי עברה כבר חצי שנה מאז ששלחתי מכתב להתנדב ועד עכשיו לא שלחו לי זימון למרות שהתקשרתי עשרות פעמים ללכשת הגיוס בתל השומר למדור ברה"ן כדי לשאול אם התיק שלי נבדק והאם אני יוכל להתנדב לצבא.
בכל מקרה אני מקווה לשממוע תגובות מאנשים פה על המקרה שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר