לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2005, 18:03
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
חטיבת גבעתי היתה הראשונה להכניס את התבור לשימוש אך לאט לאט הוא הוצא מהשירות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי micro9 שמתחילה ב "בפורום שהיה באתר "עולים על..."

אחת מפלוגות הטירונים במחזור אוג' 2001 היתה הראשונה לקבל את הנשק (אני חושב שהם היו מגדוד צבר), אני עדיין זוכר איך הם היו מסתובבים ברכבת עם דאווין שלא מהעולם הזה וכל הקרון היה מסובב את הראש אחריהם.
החיילים חתמו על הנשק ביום הראשון של הטירונות והיו בעצם פלוגת הניסוי הסדירה של הנשק.
כל הקצינים הבכירים בחטיבה קיבלו את התבור גם הם- יצא לי לראות באופן אישי את המח"ט דאז עימאד פארס בקניון בנהריה עם התבור מפקדים שלו (גירסה מקוצרת של הנשק).

מה קרה מאז? שאלה טובה... לאט לאט ראו את הנשק פחות בחטיבה.
אני מניח שהניסוי הסתיים והנשק הוחזר כדי לטפל בדרישות ובהערכות של החיילים.

אה, וגם למייקי יש תבור...
(מי שלא מכיר- סא"ל מייקי הרטמן, ראש ענף קליעה בצה"ל והסטנדאפיסט הכי גדול שפגשתי בחיי, מי שפגש אותו יודע טוב מאוד על מה אני מדבר)

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 24-07-2005 בשעה 18:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2005, 20:42
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
הכי מעודכן ששמעתי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "חטיבת גבעתי היתה הראשונה להכניס את התבור לשימוש אך לאט לאט הוא הוצא מהשירות"

מפי קחצ"ר תא"ל יוסי היימן לפני כחודשיים (ואת אותו דבר מפי מייקי הארטמן בערך חודש לפניו):
במרץ 05 יכנס התבור לחטיבת גבעתי, גולני וחירמ"כ (אגד 900). התבור יכנס אך ורק למחזורים מרץ 05 ונובמבר 04 (סוף טירונות) - מה שאומר שלוחמים וותיקים יותר ישארו עם הנשק הנוכחי שלהם.

בנוסף לכך, עם כניסת התבורים ל-3 החטיבות שהוזכרו, ה-m4 שהיו באותם חטיבות יעברו לחטיבת הנח"ל וחטיבת הצנחנים, בשאיפה שלכל לוחם יהיה m4.
כמו כן, כוונת הליאור (של חברת Noga lite) שאמורה להחליף את כוונת האקילה, תכנס קודם כל (עד שיהיו מספיק "חתיכות") לחטיבות הנח"ל והצנחנים - סוג של פיצוי.

תגידו שזה לא יקרה, שכבר אמרו את זה עשרות פעמים, אבל זה היה נשמע מאוד רציני וגם יחסית סגור בהשוואה לכל הפעמים האחרות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר