לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 22:44
  Dark Knight Dark Knight אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Dark Knight
מה שלא עושים כדי להשתמט מצה"ל...

מישהו סיפר לי לא מזמן(סיפור אמיתי אגב) איך מישהו הוציא 21 נפשי והשתמט משירות:

הוא בא לצו ראשון, בשיא הרצינות, כמו הבנאדם הכי מורעל בעולם. עשה הכל כמו שצריך, ענה על הכל ברצינות וכו'.
בסוף הגיע לראיון האישי... ברעיון הוא גם דיבר כמו שצריך, ברצינות, בכנות ואז הקצינה שאלה אותו למה הוא כ"כ רוצה להתגייס.
הבנאדם, בצורה הרצינית ביותר שיכל, פשוט אמר לה "כי אני רוצה להיות מאמן פוקימונים טוב יותר"

כשסיפרו לי אתזה, מזה נקרעתי מצחוק... בכלל שמעתי שיש מלא סיפורים מטורפים בסגנון, אז חשבתי למה לא לאגד את כולם באשכול אחד?
שכל אחד ירשום פה סיפור כזה על "איך משתמטים מצה"ל"

אגב, אני רק רוצה לציין שאני לא מתכנן להשתמט משירות!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-08-2005, 08:24
  GM GM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.03
שלח הודעה דרך ICQ אל GM
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark Knight שמתחילה ב "מה שלא עושים כדי להשתמט מצה"ל..."

2 סיפורים ששמעתי.. מן הסתם הם לא נכונים...

איזה אחד בא לקב"ן ואומר לו שלא אכפת לו לשרת אבל הוא מחפש דף, ועד שהוא לא ימצא אותו הוא לא מוכן. הקב"ן שמכיר את הטריקים האלו אמר סבבה.. שיחפש, אחרי שעה של חיפושים כבר ימאס לו... בקיצור, אותו חייל חיפש יום, יומיים... שבוע. אחרי שבועיים שהחייל מחפש בכל חור בבסיס והופך כל דף שנמצא באיזור. הקב"ן נכנע ונתן לו את הטופס שיחרור, אז בא החייל לקב"ן הראה לו את הטופס שיחרור ואמר לו: "הנה! את הדף הזה חיפשתי"

סיפור שני זה על איזה אחד שבא לקב"ן ואמר לו שהוא כבר משתגע מהצבא... כל דבר אצלו מסודר בשלשות. אפילו כשאמא שלו מבקשת ממנו לסדר את הארון הוא מסדר את הבגדים בשלשות. שוב, גם פה הקב"ן לא פראייר, ושיחק אותה כדי לראות עד כמה הוא רציני... הוא הלך להביא שקית אורז ושפך אותה על השולחן בערמה כזאת. החייל שלא באמת היה משוגע לא היה כוח לסדר את כל האורז בשלשות, הוא אמר לעצמו שאם הוא באמת יסדר את האורז בשלשות הוא באמת יהיה משוגע, אז הוא שיחק קטע לקב"ן- הוא לקח את האורז הכי גבוה שהיה, העמיד אותו מול הערמה ואמר: "אתה!, חניך תורן, תסדר את כולם בשלשות!"...

כמו שאמרתי.. לא נראה לי שזה אמיתי.. אבל סתם משעשע
ישן 03-08-2005, 13:06
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark Knight שמתחילה ב "מה שלא עושים כדי להשתמט מצה"ל..."

סיפור אמיתי:

אחד בא לצו גיוס בהחלטה שהוא משוגעה והוא הולך עם זה עד הסוף..
נכנ לרפא... לבדית אשכים וז.. הרופא מתקרב הוא התחיל לצעוק:
"אל תיגע בי!!! אף אחד לא נוגע בי!!!... אתה נודגע בי אני מוריד לך את היד..."
הרופא לא היה פרייר התקרב .. הבחור תפס כיסא.. בא להרביץ איתו לרופא.. הרופא שלך אותו לקב"ן הוא.. בא מתיישב שם אומרים לו חכה פה הקב"ן יבוא... הוא מתחיל לצעוק:
"לא מחכה ולא כלום!!!! שיבוא הוא רוצה לדבר איתי עכישו!!! אם לא אני הולך אני איןל יזין לזה"
וכולו הכי עצבני בעולם והכי רציני...
יצא אליו הקב"ן אבר לו אני פה עם מישהו בשיחה חכה שתי דקות.. הוא שוב מתחיל לצעוק ולהתשולל כמעט מרביץ גם לקב"ן בסוף העיפו משם על 21...

ועוד סיפור שחבר שלי עשה:
לא ענה לצוים הראשונים..... הוא הגיעה לשלב אחרי איזה שני אדומים הוא מתקשר לישכה אומר להם... תקשיבו אני לא רוהצ להתגייס אתם ורצים לגייס אותי תאספו אותלי מהבית...
באה ניידת משטרה צבאים אספרה אות ומהבית

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר