לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2005, 09:14
  אלירן ב אלירן ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ראג'אר שמתחילה ב "וואי כמה?, כמה?"

דבר ראשון כל הכבוד לבחור שעבר את הגיבוש !! בהצלחה בהמשך... אני מכיר בחור מהפלסר שריון שנהנה מכל רגע בשירות !! אז יש הרבה שאוהבים את השירות... תהנה!

לבחור שאני מגיב לו ( גם לנור..)- לידיעתך יש הבדל בין כל גיבוש וגיבוש ולפעמים יש גם הבדל גדול...
נכון שכל גיבוש מכבד את עצמו ומי שעובר גיבוש מסויים לא חשוב איזה הוא בחור איכותי אבל יש הבדל ברור בין דרגות הקושי בין הגיבושים בצה"ל ( קושי ממש לא שווה איכות..)... מה לעשות שזה ככה... מהגיבושים שציינת ללא ספק גיבוש טיס יותר קל פיזית משני הגיבושים האחרים שציינת ( האמת שיותר קשה להגיע אליו משני האחרים.. )... כמובן זה לא עושה אותו פחות איכותי אפילו לא בקצת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2006, 14:24
  ICblood ICblood אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.05
סגירה פעם אחת ולתמיד על הבדל המסלוליםבין פלס"ר 401 ו פלס"ר 7!!!
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי arshluch שמתחילה ב "קודם כל ברכות!"

כך, לשם ההגינות אני מחזור אוג' 05 של פלס"ר 7, ואין בכיוונתי להשמיץ או להלל אף אחד מהפלסר"ים, ואנשים שאוהבים להשמיץ אותם... או מישפטי ה"אח של החבר של הדוד שלי אמר..." מראים לכולם את רמתם. עכשיו מספר דברים ברצוני להסדיר:

1) המסלולים כמעט זהים!!! העובדה כי אחד באורכו נחשב שנה והשני שנה ו4 זה משהו פורמלי וטכני לגבי כך שב 401 (ואני לא סגור שזה כולם) עושים מכ"ים במסלול(פחות משנה ו4 סך הכל), וב 7 אחרי סוף מסלול (יוצא שנה + פחות מ4= אותו מסלול). זהו בערך!!! חוץ משבוע או שניים של היתמקצעות של היחידות המסלולים זהים! צאו מהסרט שלכם... לגבי איכותם... שאלות המי הכי טוב... אני לא מיתכוון להתחיל, זה קטנוני וילדותי(למרות שבצבא מותר ואף חובה לשבח ולהלל את היחידה שלך ולהשפיל ולהשמיץ את של הפלישטים, זה לא במקום לעשות זאת למלש"בים שמבקשים מידע, במיוחד שאתם ממציעים עובדות.) האיכות של היחידות הללו מיתבטאת באיכות האנשים, והצוותים שמסיימים מסלול.

2) מזל טוב מאוחר לקבלתך למסלול היחידה , לפניך דרך ארוכה קשה, מאתגרת, ומתגמלת, בהצלחה! ואני מאמין שעוד ניתראה...

3) ורק כמה עובדות כדי שאנשים יפסיקו להנפיץ פה שטויות: פלס"ר 7 זכו באליפות צהל בכושר גופני לשנת 2005 (בקטגוריית היחידות החטיבתיות!!!) שזה מיצטרף לרשימה מאוד ארוכה של פרסים , במיוחד בתחום הניווט שהיחידה נחשבת מיצטיינת! וזה מוכח כל מחזור מחדש בתחרויות הניווט השונות וקורסי משקי הסיור(הקס"ס) והיחידה נחשבת מיצטיינת בביצוע הייעוד שלה! שהוא לא לוחמת טרור! מה לעשות ... בצבא לכל יחידיה יש ייעוד משלה , ואנו נבצע את שלנו על הצד הטוב ביותר. זה שילדים חושבים שהיא פחות טובה כי היא לא הורגת ראשי ארגוני טרור כל יומיים לא אומר שום דבר על איכותה.

כמו כן , כאחד שנימצא כבר כמעט חצי שנה עם חיילי יחידת אגוז וממש בקרוב מסיים איתם אימון מיתקדם... עברנו איתם המון, וביחידה הזאת יש אנשים מצויינים אחד אחד, מיצטיינים בכל התחומים (כושרגופני , חיילות, ועוד הרבה דברים) הם הוכיחו שהם באמת שווים את שם היחידה באיכות האנשים שלה.אז באמת שהאימרה"חבר שלי מהגדס"ר היה חודש וקצת איתם באותו בסיס והם בכלל לא משהו" היא אחת מהסתמיות שקראתי. הפלוגה שלנו , הוכיחה שוב ושוב את האיכות שלה מבחינת האנשים, וההישיגים של הפלוגה שהיצטיינה בכל תחום. ואין שום טעם להקשיב לחבר מגדסר גולני שהיה 5 שבועות בבא"ח אולי ראה אותנו בחדר אוכל והחליט שאנחנו בכלל לא משהו, וההגדרה לכך שאגוז הם צהובים, היא רק תגובה לרמת המשמעת המאד גבוהה ששוררת ביחידה ובפלוגה בכלל, בניגוד למשמעת אולי שהחבר היה רגיל אליה אצלו. ולפי דעתי שלי משמעת גבוהה היא אולי החיסרון הכי טוב שיחידה מובחרת יכולה לרכוש.

- תזכרו: איכות היחידה תלויה באיכות האנשים שלה! אדם יכול לשרת כטייס בקומנדו סופר סודי מוצנח של חיל הים, עם חרא של אנשים לא מיקצועים שאי אפשר לסמוך עלהים לבצא משימות חיפוי דרג ז' , ולשרת בגדוד החי"ר הכי "פשוט" (אין בוונתי לזלזל בשום גדוד או יחידה, אני פשוט עונה לאנשים בשפתם) מיקצועי ואיכותי עם אנשים ברמה גבוהה ולבצא את המשימות ברמה הגבוהה ביותר באופן מיקצועי. ואני אומר את זה מניסיון של חברים קרובים, ראיתי כבר יחידות עם שם של לפחות טייסת שייטים מוצנחים שעוסקת בעבודה של מילואימניקיות, וגדודי חיר שעושים באופן מיצטיין, משימות מאוד מורכבות וקשות. אז תפסיקו להשמיץ! תאמינו לי שכל יחידה שואפת להיות הטובה ביותר בייעודה- ולכל יחידה ייעוד משלה, אז תפסיקו להשוות...

* לסיום : תפסיקו להשמיץ יחידות שאין לכם שמץ של מושג עליהן. אם יש לכם עובדות מעניינות על המסלול של היחידה שלכם שאתם מעוניינים לשתף מישהו, זה עיניין שלכם, אבל לזרוק באוויר שהתוכי של החברה של הבן דוד של השכן... שמע ש ... סיירת X לא עושים כלום, ממש לא תורמת לדיון...
ומינהג של להגיב לבנאדם שמספר כי הוא עבר גיבוש והיתקבל ליחידה ה-י-ת-נ-ד-ב-ו-ת-י-ת!(אני לא אכנס להיסטוריית היחידה) בזלזול והכפשת שם היחידה הוא אחד היותר ביזיוניים שראיתי. בנאדם הלך השקיע מעצמו בידיעה שהוא הולך למקום שאולי צריך להשקיע שם יותר, ואולי שם לא יהיה יותר קל, ועבר גיבוש, שלא משנה מה הייתה רמתו, בטוח היה עדיף לנוח בבסיס בשבוע סליחות, לקח סיכון שאולי הוא לא יעבור... נתן את המקסימום, ואתם זורקים לו "אה, זה סתם חרא המקום שהיתקבלת אליו...." העובדה כי הוא ה-י-ת-ק-ב-ל! (לאחר מ-י-ו-נ-י-ם! ליחידה מ-ו-ב-ח-ר-ת ה-י-ת-נ-ד-ב-ו-ת-י-ת כבר אומרת משהו!)
ואני לא הייתי לוקח ברצינות דברים של כאלה שנפלו בשלבים כלשהם, יש סיבה לכך שהם נפלו... שמעתי גם נופלי טייס אומרים שהקורס הוא סתם חרא... ועדיין כולנו יודעים את מקומו (למרות שלא כל טייס טובח בעשרות פלסטניאים כל כמה ימים)

**אז בהצלחה לכולנו וביניהם לי בהמשך המסלול(למרות שהוא "יותר קצר" )
ישן 26-01-2006, 12:30
  gil_azulay gil_azulay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.05
ואייי יקנאיםםם תפסיקו ללכלך אחד על השני....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נוב' 05 שמתחילה ב "עברתי תגיבוש של פלסר שריון!!!!! אני בפלסר 7:)"

בואו נתחיל מזה שתפסיקו להשוות בין יחידות כי 95 אחוז מהאנשים פה מלשבים...ואני בטוח שכל אחד והמטרה שלו או שיש לו גאוות יחידה מסוימם אבל דיי להשוות..
הבנאדם עבר גיבוש והתקבל לאנשהו..וזה לא משנה אם הוא אגוז או פלסר או אם יש לו כרס קטנה או שרירים.הוא התקבל והוא גאה אז מה אתם מקלקלים לו?
מה לעזעזל עזר לך להגיד לו שבפלסר 7 יש כרס ואין להם כושר כמו אגוז?מה זה עזר חוץ מלבאס תבנאדם.
אז תפסיקו להיות קנאים...כל הכבוד אחי על זה שהתקבלת...וכל הכבוד לכל אחד שהולך לקרבי לא משנה איפה הוא....כל גיבוש הוא קשה,והקושי לא מחייב בפיזיו ת(בנוגע לזה שאמר שטייס קל פיזית מאחרים)

בקיצור...תפסיקו ללכלך,כל הכבוד לכללל מי שמתגייס לקרבי וזהו...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר