לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 23:56
  rom10 rom10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
תשובות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי djsharon שמתחילה ב "איך זה שיש לי AMD Athlon 3000+ והוא לא משתווה למהירות"

הביצועים של המעבד לא נמדדים ביחידות של מגה הרצים, המהירות כן.
המעבד שלך בסדר גמור מבחינת מהירות השעון שלו למרות שאם אני לא טועה הוא אמור להיות 2GHz ולא 1.8GHz אבל אני לא ממש זוכר וזה גם אפשרי. תבדוק באתר של AMD.
3000 זה רק דגם אין לו שום משמעות לגבי מהירות השעון של המעבד.

אולי אינטל 3GHz יותר "מהיר" משלך אבל הביצועים שלו נחותים משלך. אם תדר השעון של המעבד נמוך זה לא אומר שהמעבד גרוע. להיפך, אם מעבד מפיק את אותם הביצועים מול המתחרה שלו אבל בתדר עבודה נמוך זה סימן שהוא יותר יעיל שלא נדבר על התחממות פחותה משמעותית ואוברקלוק יותר מוצלח!

אם תרצה להגיע ל3GHz אתה חייב קירור מטורף אבל אתה מבין עכשיו למה בעצם אין צורך?

חישוב ה-MHz אצל AMD זהה לזה שאצל אינטל אבל המעבד של AMD הרבה יותר יעיל מהמעבד של אינטל שאמור להיות המקביל שלו ככה שהוא בכלל לא צריך כזה תדר עבודה גבוה והוא מפיק ביצועים זהים ואף יותר גבוהים גם בתדר נמוך יותר.

מה תעזור המכפלה? שתיהיה קטנה מה זה משנה לך? העיקר שהביצועים יהיו משביעי רצון.

אין דבר כזה שאלה טיפשית. כל שאלה היא לעיניין וצריך לשאול כדי לדעת.

נערך לאחרונה ע"י rom10 בתאריך 25-08-2005 בשעה 00:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2005, 00:12
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי djsharon שמתחילה ב "איך זה שיש לי AMD Athlon 3000+ והוא לא משתווה למהירות"

ד"א חצי מהתגובה נכתבה לפני שראיתי שהגיבו לך כבר אז אני אקצר במילים בחצי השני.....(כי הסבירו לך טוב!)

אחי, אתה פשוט צריך להבין משהו לגבי השוני השיטחי הזה בין אינטל וAMD...

אצל AMD, מהירות התדר של שעון המעבד היא פחות חשובה וקריטית - היא לא קובעת את רמת הביצועים של המעבד. הארכיטקטורה של AMD מוצלחת הרבה יותר משל אינטל בדור הזה של המעבדים וכך, הביצועים של המעבד שלך מול מעבד של אינטל 3.0 פרסקוט או נורת'ווד טובים יותר בהרבה!!!

3000 מייצג בערך את ההשוואה למול תדר השעון של מעבדי אינטל... כעיקרון זה סתם בכדי שאיכשהו המתחילים וה"לא מבינים בחומרה" שבינינו יוכלו להשוות שני מעבדים משתי החברות... זה סתם שם של דגם.......

מכפלה - המכפלה קובעת את תדר השעון פרופורציונית לתדר הFSB. מכאן - 200*9 =1800 אצלך, ו200*15=3000 באינטל...
זהו...

הערה קטנה - אני חושב אבל שמכפלה יותר גבוהה היא יתרון גדול ומשמעותי מאוד באוברקלוקינג... ככל שהיא יותר גדולה, ככה תדר השעון של המעבד עצמו גודל כל MHZ אחד שאתה מעללה בFSB....
אם לא הבנת אז לא חשוב.....(סתם רציתי להוסיף)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר