לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2005, 20:12
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
טירונות 02 בספטמבר, יש כזה דבר?

אני מיועד לעשות טירונות 02, הקטע זה שאני חייל מסופח במעצר בקום ואין שם משהו נורמאלי לעשות...
התגייסתי ב4 באוגוסט ונהייתי מסופח של הבסיס שמה, אמרו לי שאני יהיה מסופח לשם משהו כמו חודש עד טירונות 02, עכשיו כל המסופחים עוזבים רשמית את הבסיס ביום ראשון לטירונות ורק אני המסופח היחיד שישאר והעניין הוא שאני סתם עושה שמה עבודות מסריחות שהרספ אומר לי לעשות אבל יחסית השחררורים הביתה טובים כל יום אני עוזב ככה ב 4 את המקום.. הרופא קבע שאני לא כשיר במשך 30 יום לטירונות שזה שטויות ואני יכול מחר לבקש שיבטל את ה30 יום האלה ויאפשר לי לצאת ל02 ביום ראשון כי הבעיה הרפאית שיש לא תיפתר ב30 יום ממילא... השאלה שלי היא האם כדאי לצאת ביום ראשון ל02 או לחכות עד ספטמבר ל02 כי אני רוצה תפקיד ליד הבית ולחוזור הביתה כמה יותר כי יש לי בעיות בבית וכו' אז אני מפחד שהטירונים שמתחילים עכשיו טירונות יתפסו לי את כל התפקידים שאתה חוזר בהם הביתה הרבה..וכשהם יסימצו טירונות ויקבלו תפקידים אני רק יתחיל טירונות והם יתפסו תפקידים טובים או משהו כזה.
ועוד שאלה איזה תפקידים גובניקים יש בצבא שאתה רואה את הבית הרבה? כמו טבח או משהו בקריה... כי אמרתי שאני רוצה ליהיות קרוב לבית ולחזור ביציאות טובות הביתה בגלל בעיות.
ועוד שאלה.. באיזה תאריך בדיוק יש 02 בספטמבר כי לפי מה שאני יודע מהמידע בבקום התחיל יום שלישי הזה 02 ויום ראשון הבא אז אם מישהו יודע מתי יש שיגיד
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר