לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2005, 15:23
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
דבר מאוד חשוב שתדע-
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "עדכון + שאלה ירדתי מ14 דקות..."

לא משנה לאיזה גיבוש אתה הולך בין אם זה גיבוש צנחנים ובין אם זה גיבוש שייטת , כולם מתעייפים, כולם נשחקים ומגיעים לרמות התשה בהן הראש מתחיל לעבוד ממש חזק. הגיבוש שאתה הולך אליו לא נשמע משהו בלתי אפשרי, ככה שאני מבטיח לך שהתוצאה שלך ב2000 היא לא מה שתפיל אותך בגיבוש. 14 דקות ב2000 זה בלי להעליב באמת פדלאה, אבל אל תדאג. בגיבוש יש משהו שיכול לעזור לך והוא האנדרנלין (לפי סיפורים של חברים) . אתה חייב לרצות מאוד חזק להשיג את מה שאתה רוצה, וזה יתן לך סיכוי הרבה יותר טוב לעבור גם אם אתה לא יורד מ7 ב2000 שד"א הרבה חבר'ה כאלה פורשים מאוד מהר בגיבושים.

שיהיה לך בהצלחה ומקווה שתעבור!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2005, 16:30
  הליקופטר הליקופטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "שאלה לגבי אימונים וכושר"

כמה דברים.. בגיבוש הזה באמת לא מסתכלים על הכושר שלך.. חושב שתעשה את הפעילויות ולא תוותר לעצמך.. זה המבחן העיקרי בחלקים הפיזיים.
בענין הריצות.. מלרוץ אלפיים כל יום אם אתה לא עושה את זה בספרינט לא יקרה לך שום דבר רק תקפיד לרוץ נכון ולבצע מתיחות מתאימות.( מה שגם אלא אם אתה ממש לא רגיל לרוץ אני לא מאמין שמריצה קלה של אלפיים מטר תיתפס יותר מדי)
אתה יכול גם ליצור תוכנית קצת יותר מגוונת מאלפיים כל יום ( למשל התוכנית הכנה ליום סיירות היא מאד בסיסית ואתה יכול להתחיל בה)
ולעידו (לדעתי מנסיון ומהרבה מקורות שהתייעצתי בהם) משטח אידיאלי לבריאות הגוף הוא ללא ספק חול רך ואין שום בעיה בלרוץ בדיונות.. אני מתאר לעצמי שאתה מתנגד לריצה בחול מחשש לנקעים או משהו דומה.
אז אני רץ כבר שנתיים עם קבוצה שעושה 4 אימונים בשבוע של שלוש שעות בדיונות של פלמחים ולאף אחד מאיתנו לא הייתה אף פציעה רצינית או נקיעה.
מאידך לפני זה הייתי רץ הרבה על משטחי כורכר ודרכי עפר ( בשום אופן לא אספלט) והיו לי בעיות ברכיים וגב כתוצאה מזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר