לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2005, 23:24
  מרקו פולו מרקו פולו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.02
הכוחות בשא-נור ימוגנו נגד חומרים כימיים

צה"ל יחל היום בפינוי שתי ההתנחלויות האחרונות שטרם פונו כחלק מתוכנית ההתנתקות, שא-נור וחומש שבצפון הגדה. בשתי ההתנחלויות 2,100 מסתננים, שחדרו אליהן בשבועות האחרונים. בצה"ל מקווים להשלים את הפינוי ביום אחד, עד הלילה. לצורך זה הועלו מרצועת עזה לצפון הגדה חמש חטיבות פינוי. אלו יצטרפו לחטיבות הנח"ל והצנחנים, שיעסקו באבטחה היקפית של המבצע.

מפקד מחוז ש"י במשטרה, ניצב ישראל יצחק, אמר כי הופקו כמה לקחים מהפינוי ברצועה, ובכלל זה מתן אמצעי מיגון לכוחות מפני שימוש בחומרים כימיים. המשטרה גם מתכוונת להביא מנופים בשטח, כדי להימנע משימוש בסולמות החושפים את השוטרים לפגיעה בעת טיפוס על הגגות. בעת פינוי כפר דרום נפצעו 41 מאנשי כוחות הביטחון מסודה קאוסטית שהושלכה עליהם מהגגות.

אלוף פיקוד המרכז, יאיר נוה, אמר אמש כי הוא מקווה שלא יהיה שימוש בנשק חם מצד המתנחלים. לדבריו, הוא חושש בעיקר מאלימות ש"תצא מכללי המשחק". נוה אמר, שבידי צה"ל מידע על "אגירת אמצעים שונים בידי המתבצרים (...) אנחנו מתמודדים כאן עם בני נוער שרוצים להגן, לראייתם עד חורמה, על אדמת הקודש. לעתים הם יחצו סף לגיטימי". נוה הוסיף, כי הוא מקווה לשמר ערוצי הידברות עם רבנים וראשי מועצת יש"ע שישהו בהתנחלויות, בניסיון להרגיע את הרוחות.

35 משפחות קיימו בערב טקס פרידה מההתנחלות חומש שבצפון הגדה. המשפחות הורידו את הדגל, ונשבעו ש"חומש הוא הבית לנצח נצחים". הן היו אמורות לעזוב את ההתנחלות עוד אתמול, לפני פינויה בכוח שיחל היום. המשפחות העוזבות הן משפחות של מתנחלים ותיקים (להבדיל מהמסתננים, שהגיעו להתנחלות בשבועות האחרונים). מרביתן משפחות חילוניות, ומיעוטן דתיות. קודם לכן התפנו ביוזמתם 17 מהמתבצרים בשא-נור - חמישה נערים וכן זוג הורים עם עשרת ילדיהם. המתפנים ביקשו לעזוב את שא-נור בטרם יפרוץ עימות בעת הפינוי בכוח, והמשטרה העלתה אותם על אוטובוס שהסיע אותם אל מחוץ להתנחלות.

http://news.walla.co.il/?w=//767018

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2005, 02:51
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
איזו תגובה שנונה!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אתה, כמובן :)"

מה אתה אומר?! זה לא שבאשכול ההוא כתבתי את מה שכתבתי בתגובה לכך שהחלטת שאני אדם שאין לו חמלה למתנחלים, ימניים ודתיים (שיפוט האופי שלי ודעותיי מבלי להכיר אותי). בעוד שפה השתמשת באותה תגובה לאחר שאני הצבעתי על האומללות של האימרה שלך כי הידיעה על כך שהצבא ימגן חיילים כנגד חומרים כימיים היא בעצם "פרובוקציה".

אני מקווה שזה לא היה קשה מדי בשבילך להבין את הבדלי ההקשר... שיפוט אופיו של אדם אל מול פסילת אימרה של אדם. ואכן הייתה משמעות שונה (אצלך לא הייתה לה שום משמעות משום שלא הייתה הגיונית).
ובקיצור: יצאת די טמבל בסיפור.

נערך לאחרונה ע"י killzone בתאריך 23-08-2005 בשעה 02:59.
ישן 23-08-2005, 04:20
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
שנונה - לא ממש, אבל בוודאי שאינה חסרת הבנה כמוך וכמו תגובתך...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי killzone שמתחילה ב "איזו תגובה שנונה!"

"שיפוט האופי", לא היה כלפיך, רדד יקר שלי, אלא רק איזכור של גישה הצוברת
תאוצה בזמן האחרון(בפורום ולא רק), מה גם שאתה הוכחת שאין בך חמלה
כלפיהם, כך שגם לו אכן ביצעתי שיפוט מוסרי כזה שאתה מדביק לי - הוא לא היה
שגוי...

האמירה שלי אומללה בערך כמו שאתה אינטיליגנט, שכן פרסום העובדה כי הצבא
"ימגן חיילים נגד חומרים כימיים / חומצות / סודה קאוסטית שבוודאי ישפכו עליהם
המתנחבלים המסוכנים משא-נור" הוא פרובוקציה נטו. בדיוק כמו שליחת החיילים
על הסולמות אל הגג בכפר-דרום במקור...

ובקיצור, אמנם יצאת טמבל לא קטן, אבל אולי תוכל למצוא נחמה(ותהיה בטוח שיש
בלבי חמלה רבה עליך) בכך שאתה רב-פחח שכמותו הפורום ואני לא ראינו זמן רב...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר