לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2005, 21:00
  קובי נקאש1 קובי נקאש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
חברה עזרתם לי להגיע להחלטה.!!!תודהה פרטים בפנים

החלטתי שאני הולך לוותר על מודעין.....התקשרתי למדור סיירות ואמרו לי שאני זכאתי ליום סיירות...עדיין אין לי מנילה זה הגיוני בכלל??הצו גיוס שלי הוא ב 19 ל נובמבר 06....אז היא אמרה לי שיום סיירות שלי בינואר..היא לקחה רק תעודת זהות וזהו....מממ מישהו יודע מה ההליכים זה הגיוני שבלי מנילה כבר אמרו לי שמגיע לי יום סיירות....ועוד משהו אני מבשוט רצח..!!!חחחחחחחחח כלומר על הקרבי ואני באמת מקווה להגיע לשמה ולעבור את היום הזה....

ויש לי כמה שאלות בבקשה תעזורו לי לההבעיר פה כמה נקודות.....

1.במידה ועברתי את היום סיירות ונתנו לי גיבוש לאחת מהיחידות חובלים מטכל ושייטת ונפלתי מהגיבוש שלהם...אז מה קורה איתה אז??!לאן אני הולך..

2.כמה זמן אני צריך להתאמן בשביל להיות מוכן לפחות לבר אור...כי חוץ מזה השאר הכול בראש..

3.אם זה באמת הגיוני שיש כבר תשובה ליום סיירות

4.אני שם מדרסים ...וזה לא כול כך מפריע לי כלומר הכאבים מה אתם אומרים זה ישפיע ביום סיירות
ואני בכול זאת והלך לאורטופד אבל עדיין שאלתי פה אולי מישהו יודע חח

5 ואם מישהו יכול להגיד לי כמה זמן לפני מומלץ להתאמן זה גם טוב...כי אני הולך לקחת את זה ברצינות..!!

ועכשיו בלי שום קשה אני מודה לכם באמת מכול הלב שעזרתם וגם לשאר הפורום על הידע המקצועי שיש פה.!אחלה פורום שבעולם..

קובי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2005, 21:26
צלמית המשתמש של Puki
  משתמש זכר Puki Puki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.04
שלום לך קובי!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קובי נקאש1 שמתחילה ב "חברה עזרתם לי להגיע להחלטה.!!!תודהה פרטים בפנים"

אנסה לענות לך על מה שאני יודע:

1
במידה והגעת לשלב מסויים של הגיבוש (שעות בגיבוש),
תינתן לך האפשרות לקבל גיבושון המשך בהתאם לנתוניך האישיים, ציוני יום הסיירות והפרופיל הרפואי שלך.

ממטכ"ל/שלדג - תוכל לקבל 669, חובלים וצוללות.
מש.13 וחובלים - 669, צוללות/חובלים, ושלדג.
- בנוסף, במקום ללכת לגיבושון המשך, תהיה זכאי לראיון צנחנים.

כאשר החוק של מספר שעות בגיבוש מסויים תקף, במידה ולא עברת את אותו הגיבושון,
תוכל לקבל ראיון אגוז, ועדיין תהיה זכאי לראיון צנחנים.

2
הכל בראש - זה נכון, אך זה לא כל מה שיעזור לך להצליח,
כושר גבוה הינו עמוד תומך בהצלחה שלך בגיבושים וימי סיירות.
הייתי ממליץ להתאמן כבר אתמול - ז"א ככל שתתחיל מוקדם יותר, כך יוטב לך!

3
התשובה לגבי הזכאות שלך בקבלת יום סיירות נקבעת כאשר נקבעים נתוניך האישיים - ז"א כמספר ימים לאחר שהיית בצו ראשון, לכן התשובה לכך - כן, זה הגיוני.

4
אם המדרסים עוזרים זה מצויין, אך עדיין עדיף שתקבע תור עם אורטופד מומחה.

5
שוב, ככל שתקדים באימוניך, כך יהיה יותר טוב!

לסיכום:
עלייך כבר להתחיל להתאמן, עשה זאת בזהירות ובהדרגתיות עם אדם שמבין, בנוסף, חפרנו על הנושא הזה מספיק בפורום אז אני מציע שתבדוק, רק תוכל ללמוד, אותו דבר לגבי "הכל בראש".
המלצה נוספת היא שתחשוב בראש גדול, ואל תצמצם את מטרותיך ליום סיירות, מפני שהגיבוש הוא דבר אחר לגמרי, לכן, תהיה מציאותי ותכין את עצמך בהתאם.

מאד מקווה שעזרתי, ואשמח לענות על כל שאלותיך, במידה ויש לי תשובות :-).

- בהצלחה!

לא ארוך, לא קצר
לא קשה, לא קל

ישן 27-08-2005, 01:24
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קובי נקאש1 שמתחילה ב "חברה עזרתם לי להגיע להחלטה.!!!תודהה פרטים בפנים"

קודם כל שיהיה בהצלחה!,

דבר שני רצוי על מנת שלא תגרום לעצמך פציעות לעבוד ע"פ סרגל מאמצים אישי.

תתחיל עם ריצה שתוכל לעמוד בה וכדאי שתעבוד על ריצות קצרות בעצימות גבוהה כמו שעושים בבר אור.
תרוץ את האלפים מטר רק כשכל פעם תשפר זמנים אם רצת בהתחלה 9:30 (דוגמא) תנסה לעמוד באותו זמן גם בפעמים הבאות,אחרי כמה זמן 3 שבועות תעלה את דרגת העומס כלומר תנסה לקצר את הזמן ב5 שניות ככה עד שתירד ותרוץ ממש טוב.
רצוי לעבוד גם על כוח מתפרץ הכוונה לספרינטים של 20 -30 מטר שבסופם יש תרגיל כוח כדוגמת סט שכיבות שמיכה או סט של כפיפות בטן.
רצוי שאת אימוני הכוח תעשה בסטים עם מנוחה בין כל סט לסט.
תתחיל עם 30 כפיפות בטן מלאות ולאט לאט תגביר ולאחר 3 שבועות תעלה ל35 וכך הלאה כשבין כל סט לסט אתה נח כ30 שניות.
לגבי שכיבות שמיכה גם סט 30 כשלאט לאט מתגבר לכיוון ה75 בסט אחד עם מנוחה של 45 שניות אחרי כל סט וסט.
מקווה שעזרתי ושיהיה בהצלחה.

לילה טוב ושקט!.

ישן 27-08-2005, 04:10
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04

אהלן אהלן קובי! לפי מה שאני מבין אתה מסיים עולה לי"ב? תגיד אתה קיבלת זימונים של הערבים במודיעין? כי גמני קיבלתי ואני לא יודע מה לעשות בגלל שעשיתי גדנ"ע חובלים בקיץ ועברתי...באסה...בכל מקרה אני אוסיף על מה שפוקי אמר:

1.) במקרה שעברת גם את הגיבוש המרכזי וגם את גיבושוני המשך...ישנה אפשרות לקבל ראיון לאגוז- גדוד שמתמחה בלוחמת גרילה ומסופח לגולני. בנסוף מסתובבות שמועות שמיום סיירות הבא שלדג יהפוך לגיבוש מרכזי, זה לפחות ממה שאני שמעתי בפורום, אם למישהו יש מידע יותר עדכני...שתפו אותי בחוכמתכם!.

2.) הכל בראש נכון, אחרי שלוש ארבע שעות זה כבר הופך להיות בראש, אבל כמובן ככל שתגיע מוכן יותר מבחינה פיזית ככה תהיה יותר מוכן, כמו כן עבודה פיזית מחזקת את התפיסה המנטלית. אם היום סיירות שלך בינואר ואתה רוצה להפציץ באמת כדאי שתתחיל מעכשיו, אני מתאמן ביחידה לקראת גיוס מתחילת כיתה י"א ויש אצלנו חבר'ה שהתאמנו מתחילת כיתה י' בכדי להגיע ליום סיירות מוכנים.

3.) הגיוני..אין מה להוסיף...

4.) לא הורידו לך פרופיל על זה? אני זוכר שפעם הסתובב בפורום איזה אחד שאמר שהוא שם פעם מדרסים והורידו לו על זה סעיף.

5.) כמו שפוקי אמר..מאתמול...ושיהיה בהצלחה! כמובן שאל תעמיס על עצמך עם אימונים כל יום...
אם אתה מתאמן בחדר-כושר/ ביחידה לקראת גיוס אז תבקש מהמדריך שלך שם שיכין לך תוכנית, במידה ואתה לא ביחידה לקראת גיוס אני מאוד ממליץ לך להצטרף לאחת (כמו שאמרת..אתה מתכוון לקחת את זה ברצינות...), ואם לא, אז תמיד תוכל לבוא לפה ולבקש עצות של אנשים...רק עצות אפ'חד פה לא באמת מדריך ספורט...או שיש? בוא'נה אנחנו חייבים מד"ס בפורום אנשים!

ישן 27-08-2005, 12:44
  קובי נקאש1 קובי נקאש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "עוד מעט חברה שלי מתגייסת למד"סיות :-)"

אחלה תודה רבה לכם גברים....וכן ששאלת....אני עולה לכיתה יב....והקטע של הערבית זה הקטע שלך כי אני לא יכול לשבת מול מחשב אני יתחרפן.....והבעיה הכי גדולה זה החברה שיש שמה אני ראיתי את החברה שהיו בזימונים וחוץ מ2 לא התחברתי אם אף אחד ואני טיפוס שמתחבר אם כול אחד...כולם מופנים כאלה....בקיצור חננות שקטים כאלה....אני לא יכול לשרת במקום שלא יהיה לי אם מי לדבר.....

ועכשיו עוד משהו אם אתם תוכלו להסביר לי......במידה ועברתי את היום סיירות..ואני רוצה ללכת לסיירת צנחנים או אגוז או כול סיירת(הכי הרבה עורב צנחים תמיד רציתי להיות שמה לא יודע מה משך אותי ביחידה) ...מה ההליכים של זה ..אם מישהו יוכל לענות לי אני יודה לו....

נערך לאחרונה ע"י קובי נקאש1 בתאריך 27-08-2005 בשעה 12:48.
ישן 27-08-2005, 15:23
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קובי נקאש1 שמתחילה ב "אחלה תודה רבה לכם..."

אגוז- אז כמו שכבר אמרתי, אם סיימת (אנ'לא'דע אם זה ממש סיימת...גם מספיק אני חושב שתעבור יומיים מהגיבוש) גיבוש מרכזי (מטכ"ל, ש. 13 או חובלים) ולא התקבלת או התקבלת וחתמת ויתור ועברת לגיבוש משני (צוללות, 669 ושלדג) וגם אותו לא עברת או חתמת ויתור אתה מקבל ראיון אגוז, אם עברת את הראיון אתהה ביחידה.

בקשר ליחטיות (יחידות-חטיבתיות) המיון אליהן נעשה ע"י גיבוש יחטיות שמתקיים בשבועות הראשונים של הטירונות ונמשך 3-4 ימים. המיון הוא בהתאם לחטיבה אליה התגייסת, כלומר אם התגייסת לחטיבת הצנחנים אתה תוכל להתמיין ל: פלסר צנחנים, עורב צנחנים, מגלן, דובדבן וכו'....אם התמיינת לגולני אז תוכל להתמיין ל: פלס"ר גולני, פלחה"ן גולני, אגוז וכו'.

יש גם גיבושים שבהם ישנם מגבשים ממספר יחידות, אני אתן דוגמא:
הלכת לגיבוש של יחידה X ומפקד מיחידה Y היה בותו גיבוש קלט אותך והתלהב, הוא יכול למשוך אותך ליחידה שלו. אבל כמובן זה דיי נדיר ואל תסתמך על זה. אם אתה רוצה פלס"ר צנחנים או עורב צנחנים, כשתקבל מנילה תסמן צנחנים בעדיפות ראשונה, תעשה גיבושון צנחנים ואז תגיע לחטיבה ותעשה גיבוש יחטיות ושם תבקש פלס"ר או עורב.

בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר