לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2005, 18:38
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
עזרה במציאת ספק חומר (ליצירה)

אני לא יודע אם זה הפורום הנכון לשאול אבל אני לא מוצא מקום יותר טוב (בעיקר בגלל מה שכתוב בדבר המנהל פורום איור ותלת מימד ישמש להצגת עבודות מכל התחומים הנכללים תחת הגדרת האמנות, כולל עבודות פיסול, גילוף,קדרות וכל דבר הקשור ליצירה שאתם יכולים להעלות על דעתכם.
זאת מכמה סיבות: א. זה מעניין לראות ב. אין מקום אחר להציג זאת כרגע
תוכלו להציג, לשאול, לשתף, לכתוב, לבקר ולעזור והכל על תלת מימד ואיור ועל מה שמסביב.)

טוב לשאלה...
יש לי אוסף ספינות... רובם קנויות ואני רוצה לבנות ספינות בשבילו (מודלי ספינות) הייתי רוצה לדעת היכן אפשר למצוא חומר מהיסוד (לא משחק הרכבה...)
אודה לכם מאוד אם תעזרו לי
ד.א
עדיף ספקים באזור ירושלים אבל גם יותר רחוק

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2005, 13:03
  xidioos xidioos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "עזרה במציאת ספק חומר (ליצירה)"

גילוף,פיסול מודל מן היסוד הוא 360" שונה מהרקבה...
-קודם כל אתה צריך עץ, שיהווה לך את גוף הספינה, את התרנים ואת הפרטים והפריטים, העץ הזה זה בלזה שהוא עץ קל מאוד שבונים ממני דגמי טיסנים לרוב אבל אם אתה משיג אותו גדול יותר הוא יהיה מושלם כי הוא מאוד רך ואפשר לגלף ולחתוך אותו אם סכין ולהגיע לפרטים מצויינים.
גם סוגים אחרים של עץ כגון: עורן ואלון הם מושלמים לעבודה הזאת אבל דרוש כמעט מקצוען כדי לחרוט בהם בלי לסרוט ולשבור אותם...
-אתה צריך חוטי משי בתור חבלים כי קל למתוך אותם ועוברות שנים רבות עד שהם נהיים רפויים.
-בד (משי לבן "מט" שיהיה מחוספס ועמיד)
-מספריים לגזירת בד שהן הכי חדות שיש ולא משאירות את העזור החתוך הרוס.
-אתה צריך עוד חומרים לפיסול פריטים קטנטנים וזה לבחירתך ^^
אני מכיר חנות יצירה וטפירה בטבריה (אני מרמת הגולן) שאפשר להשיג בה את כל החומרים אבל בקשר בלזה אני לא בטוח, אבל החנות רחוקה לך מדי אז זאת בעיה..

אבל אני יודע שאם אתה מספיק רציני אתה תוכל לעשות חיפוש באינטרנת ואuלי ב-ebay ולמצוא את כל החומרים הדרושים לך (:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר