לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 19:11
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני לא מאמין שאני מגן על הנבלות האלו.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "לצערי, זה כנראה לא יקרה"

אבל זה כבר הפעם ה1000 בערך שאני כותב פה שהשמאלנים לא זרקו אבנים לעולם! (בתור חייל שמגיע לשם להפגנות) וכל הדמגוגים בפורום הזה שמנסים להציג את זה אחרת לא תורמים לגינוי "הייצורים" האלו.

בקשר למה שקורה שם באמת-
השמאלנים באים לשם להפגין, לטענתם הפגנה שקטה ו"חוקית" (מבחינת החוק היא אף פעם לא חוקית מפני שמוכרז באזור "שטח צבאי סגור") עם השמאלנים מגיעים גם פלסטינאים, רובם גם משתתפים בהפגנה לא אלימה.

מנסיון עבר אם תגיע ההפגנה לגדר המערכת השמאלנים ו/או הפלסטינאים יעשו הכל כדי לפגוע בה, לכן הטענה של השמאלנים כי "אין צורך בחיילים כי מדובר בהפגנה שקטה ולא אלימה" היא מטומטמת (אין לי דרך אחרת לתאר אותה) המפגינים הם פרובוקטורים לא קטנים, אני לא ירחיב כי זה ארוך מידיי, אבל מי שרוצה לקבל תמונה של משמעות המילה פרובוקצייה מוזמן להסתכל על שידורי ההתנתקות - זה נראה בידיוק אותה דבר (אפילו השיר המשותף - חייל, מפקד, סרב פקודה). בנוסף לפקובוקציות הרגילות יש פרובוקציות אלימות (אני מדבר על המפגינים) - זריקת ביצים, שתייה ואף קרה פעם אחת שזרקו חרא - אנשים אלו נעצרים.

עד כאן מדובר באנשים שמפגינים אך לא פוגעים פיסית בחיילים (גם לא נפשית, הם באמת פרובוקטורים מטומטמים).

ופה נכנסים לתמונה ה"שבאב" ילדים פלסטינים, תושבי בלעין שעומדים מאחורי המפגינים וזורקים אבנים, הם אלו שפוגעים בחיילים, הם אחו שמסכנים אותם והם אלו שהחיילים מנסים לתפוס (החארות האלו מהירים).

השמאלנים טוענים שהסיבה לאבנים זה כי יש שם חיילים ואם לא יהיו חיילים ההפגנה תעבור בשקט, כפי שכתבתי מקודם מדובר בטענה טיפשית מפני שאם לא יהיו חיילים המפגינים יפגעו בגדר. (לפני חודשיים בערך אחרי הפגנה הכוחות התפזרו והגיעו ילדים ופגעו בגדר).

בקשר לכתבים - יש את הכתבים של fox news ודומיה שהם דווקא בסדר, הם מצלמים הכל, ויש מאות כתבים שיש להם תעודת עיתונאי אבל אני בספק אם יש להם מקום לפרסם בו את התמונות, והם יותר חארות מהמפגינים, פעם כתבת צילמה אותי אז שאלתי אותה למה היא לא מצלמת את הילד שזורק עלינו אבנים, היא בתגובה עשתה זום על הרימון הלם שהחזקתי ביד, ואז היא חטפה אבן בצוואר.
זה לא פעם ראשונה שהכתבים אוכלים אבנים, וקשה לי להסתיר את השימחה כשזה קורה. (אנחנו גם תמיד מזהירים אותם שזה לא הכי חכם לעמוד לידנו, אבל הם "תמימים" כמו השמאלנים)

בסופו של דבר ה"הפגנה" נגמרת לרוב תוך שעה, אחרי שהצבא מפזר את המפגינים (ועוצר את המתפרעים מבינהם) ואז מתחיל משחק של חתול ועכבר בין צה"ל ל"שבאב"

כמה תמונות "בלעדיות":

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2005, 00:12
  tzur_oman tzur_oman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
צריך לדעתי לערוך סדר בהגדרות
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "היום שמאל קיצוני מגדיר את עצמו בעיקר על ידי שנאה"

בסה'כ אין חדש תחת השמש
השמאל הוא שמאל
ואנארכיסט הוא אנארכיסט - המילה אנארכיה מלמדת על הפוך מצב קיים לכאוס והחייאתו מחדש בדרך שאותה רוצים להנחיל.
השמאל הקיצוני - הוא מטבעו אנארכיסט היות ומטרתו היא שינוי תוך כדי הרס והחייאה מחדש. אלה הן הסיסמאות שנחרטו על דגליהם של אותם אנארכיסטים מטרוצקי ואילך.
אלה המצטרפים להפגנות עם גורמים אסלאמים , לאומנים פלסטינאים - אינם שמאל, למרות שלכאורה מגדירים את עצמם כשמאל. מכיוון שהצטרפו לגורמים ערביים עויינים שמטרתם המוצהרת היא מחיקתה של הישות הציונית ו/או הקמת רפובליקה ליברלית שלתפיסתם לא תהיה נשלטת בידי הציונים.
הכסות השמאלנית שהם מתכסים בה היא כסות של כסילים.
זאת היא תמצית בעייתו של השמאל בארץ - שאת מלחמתו בוחר לעשות על אידיאולוגיה שאבד עליה הקלח.
השמאל בארץ - אינו מייצג שמאל הקיים במדינות אחרות , המתאפיין במלחמה למען מטרות פנים - כמו למשל הזדהות עם השכבות הנחשלות , העניות וכו'.
זו הבעייה שלהם ועוד יותר זו הבעייה של מפלגות המתיימרות להציג עמדות חברתיות ועל כן נכשלו עד כה.
זו גם הסיבה שביילין וחבריו נחשבים למוקצים מחמת המיאוס. שמעתי אם ביילין אי פעם מצהיר משהו בגנות הקיפוח העדתי , בגנות הנחשלות והעוני ?
הוא נתפס כאליטיסט וכמו אחרים.

אז שלא יתנו לנו להאמין שזה שמאל , או שמאל קיצוני.
אלה פרחחים במסווה של לוחמי זכויות מזוייפים ומזוויעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר