לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2005, 20:55
  [-VisioN-] [-VisioN-] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל [-VisioN-] שלח הודעה דרך MSN אל [-VisioN-]
ה5 מגה החדשים לאינטרנט חשוב מאוד מאוד לכולנו

לפני מספר ימים השיקו בזק וחברת הכבלים הוט בצירוף מקרים מפתיע למדי (שתיהם באותו יום, אבל.. שלא תחשבו שהם תיכננו את זה מראש כמובן..) חבילת הורדה חדשה לחלוטין, חבילת ה-5 מגה הורדה. מזה שנים רבות אנו הגולשים בישראל סובלים קשות ממהירות העלאה (Upload) נמוכה בצורה שלא ניתן לתאר ביחס למדינות האחרות בעולם. הדבר הזה משפיע קשות על ההתפתחות של ענף האינטרנט בארץ בכל התחומים הקיימים, אם זה רק בהעלאת כמה קבצים לרשת / שליחת דואר / תמונה לחבר באיסיקיו ועד העניין הגדול יותר שהוא כמובן שיתוף הקבצים ומשחקי הרשת השונים (לדוגמא, אני רוצה לפתוח שרת משחק קטן עם עוד כמה חברים אני לא יכול, והפינג שלי מושפע קשות בגלל המהירות הנמוכה).
גם בחבילה החדשה שהם השיקו היחס בין מהירות השליחה למהירות ההורדה נשאר בעינו (ב-2 מגה למשל מהירות ההורדה היא 250 קיי בערך ומהירות השליחה היא 12 קיי בערך, תכפילו את מהירות ההורדה והשליחה ב-4 תקבלו יחס של 1000 מהירות הורדה לעומת 48 מהירות שליחה שזה בעצם יחס של 5% שהוא יחס עלוב מאין כמוהו) וזה שהם העלו את זה ל-256 קילוביט שזה משהו כמו 30 קיי העלאה לא נותן לנו הרבה יותר אפשרויות ממה שזה נתן לנו עד עכשיו ואם תעשו את אותו חישוב כמו למעלה תגלו שהיחס בעצם נשאר כמו שהיה (משהו כמו 5%) כאשר בכל המדינות בעולם היחס עומד על משהו כמו 50%-100%.

הגיע הזמן לתקן את המעוות אחרת נמשיך להיות תקועים מאחור, החברות האלה נותנות לנו מהירות שליחה יחסית גבוהה של 5 מגה ובככה עובדים על כולם כי מי לעזעזל משתמש במהירות כ"כ גבוה? - מעטים מאוד וזה סתם פיתוי מסריח אבל לעומת זאת בשליחה משתמשים, ומשתמשים המווווווווון זה דבר שתוקע את התפתחות האינרנט בארץ ולא מאפשר לנו כמעט להתקדם ואם לא נעשה משהו בעניין הם ישיקו גם חבילה של 10 מגה עם אותו יחס עלוב ומסריח של מהירות שליחה מול הורדה.
אלה חברות מונופול שלא נותנות לאף חברה חדשה להתפתח הם יפילו אותה מהר יש בניהם שיתוף פעולה כמעט מלא ואת זה אתם יכולים ללמוד מהשקת החבילה החדשה שלהם באותו יום. למי שעדיין לא שם לב, יש לבזק ו-Hot את התשתית, הם יכולים לעשות את זה אבל הם מסתירים את זה מפני משרד התקשורת והכל בטענה שבעצם לא צריך את זה בכלל בארץ וזה בגלל שאנחנו לא עושים כלום.

כל מי שזה מפריע לו וחושב שחייבים לעשות משהו בנידון, אנא חתום בעצומה הזאת ועזור לנו במאבק:
http://upload.shishlik.net
ובבקשה ממכם עיזרו לנו לפרסם את העצומה כי רק ככה נוכל לשנות משהו, השנה הזאת היא שנת בחירות וכל חבר כנסת עובד על יחסי ציבור, הגיע הזמן לשנות את העניין הזה!!!!!!

סתם לדוגמה כנסו לכתבה הזאת ה-YNET שבא הודיעו על השקת החבילה החדשה של ה-5 מגה ותקראו את כל ה-200 תגובות למטה, 99% הזכירו את המילה Upload וזה שהחברות האלה לא טורחות בכלל לתקן את זה ולעשות משהו בנידון:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3143405,00.html

בבקשה תחתמו אחים שלי זה ממש חשוב, גם לתחום של משחקי הרשת בארץ, זה אחד הגורמים לפינגים הגבוהים שיש בארץ וחוץ מי זה ככל שתיהיה לנו מהירות שליחה גבוה יותר ככה גם נוכל לפתוח שרתים יותר גדולים על המחשב שלנו ולשחק בשחקי רשת גדולים יותר.
ובבקשה אל תתחילו לי עם זה שאין סיכוי שזה יצליח בלה בלה בלה השנה זאת שנת בחירות וכל שר עובד כמיטב יכולתו על יחסי ציבור ולכן הסיכוי להצליח גדול יותר, ככל שיהיו יותר חתומים ככה הסיכוי גם ייגדל יותר בנתים בכל הפורומים שפרסמתי את זה נענו בחיוב ואמרו כל הכבוד על היוזמה, אל תיהיו אנטים זה חתימה של בדיוק דקה שיכולה לשנות הרבה מאוד את עניין האינרטנט בארץ.

פרסמו את זה כולם בבקשה זה חשוב@@@

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר