לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מהי תקופת הזמן והתנאים שצריך להיות בכל אתגר רגיל בפורום?
אתגר על בסיס שבועי | הצבעה תתאפשר שבוע מיום סגירתו | במקביל להצבעה יפתח אתגר חדש. 10 19.23%
אתגר על בסיס שבועי | הצבעה תתאפשר שבוע מיום סגירתו | בזמן ההצבעה תהיה תקופת צינון בלי אתגר. 6 11.54%
אתגר דו שבועי | הצבעה תתאפשר שבוע מיום סגירתו | במקביל להצבעה יפתח אתגר חדש. 8 15.38%
אתגר דו שבועי | הצבעה תתאפשר שבוע מיום סגירתו | בזמן ההצבעה תהיה תקופת צינון בלי אתגר. 6 11.54%
אתגר חודשי | הצבעה תתאפשר שבוע מיום סגירתו | במקביל להצבעה יפתח אתגר חדש. 13 25.00%
אתגר חודשי | הצבעה תתאפשר שבוע מיום סגירתו | בזמן ההצבעה תהיה תקופת צינון בלי אתגר. 9 17.31%
אחר... (במקרה שבחרתם באפשרות זאת פרטו..) 0 0%
מצביעים: 52. אינך רשאי להצביע בסקר זה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2005, 16:46
צלמית המשתמש של mirage87
  mirage87 mirage87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל mirage87
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gomp שמתחילה ב "אתגרים - אתם קובעים! (אורך האתגר/אורך תקופת ההצבעה/...)"

אתגר שבועי ללא תקופת צינון ללא ספק בכלל.

אני חושב שכל מי שהצביע לאתגר החודשי לא חשב על הדעה שלו עד הסוף.
מי לעזאזל עובד על עבודה לאתגר במשך חודש??

אני מאמין שלרובכם אם לא לכולכם, מתחיל מתקדם ומומחה, לא לוקח חודש לסיים עבודה לאתגר, ולא משנה מה היא.
שבוע מספיק וגם זה בחלק מן המקרים הרבה מידי זמן.
יש הרבה אתרי אתגרים בח"ול, אני לא מכיר את כולם אבל האלה שאני כן מכיר נותנים לכל אתגר זמן של יומיים מקסימום! והעבודות שאנשים יוצרים בפרק זמן הקצר הזה פשוט מדהימות. קחו לדוגמא את:
http://www.worth1000.com

תעברו על העבודות שם יש פשוט דברים מדהימים, ולכל אתגר של יומיים יש עשרות רבות של משתתפים שמספיקים!

אז אולי הרמה שם גבוהה, אבל גם הרמה פה מצויינת ואני מאמין שאנשים יכולים לעשות עבודה בשבוע בלי בעיה, אף אחד לא יעבוד חודש שלם על עבודה אחת צאו מהסרט אנשים.
אתגר שבועי יוסיף לפי דעתי הרבה מאוד עניין לפורום.

מה שכן, אני חושב שהאתגר צריך להיות עבודה שהמעצבים יוכלו להשתמש בה בהמשך לפורטפוליו שלהם, ולא עבודה שפשוט תלך לאיבוד אחר כך, זה יוסיף מוטיבציה לכולנו (עבודה כמו עיצוב אתר, עיצובי דפוס וכו').

נערך לאחרונה ע"י mirage87 בתאריך 20-08-2005 בשעה 16:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר