לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2005, 02:06
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
מקיצוני קרבי החלטתי אני לא מתגייס לצהללללל

תאמינו לי בצהל אין כבוד אחרי שקרעתי את התחת בגיבוש צנחנים, סיימתי מקום 1 בכל המקצות , נתתי את הנשמה עזרתי לחברים חזרתי הביתה כולי פצוע!!
הבאתי ראיון אישי מצויין!!
ומה הם שולחים לי?
לא נמצאת מתאים בדרג להתגייס לצנחנים - בדרניםםםם
אז שיילכו ייחפשו אם אני לא מתאים עם הכושר הקרבי שלי לצנחנים אז מי מתאים?
כנראה הם מעדיפים רק אשכנזים עם פרוטקציות שיהיה להם בהצלחה אני יילך ייעשה כסף של בית במקום לטחון צבא 3 שנים באיזה חור שאני יגיד כל פעם מה לעזאזל אני עושה פה!!!!
הם לא מבינים שאם אני נעול על הצנחנים והם לא ייתנו לי את מה שאני רוצה אני לא ייתגייס!!!
ומי בצה"ל יכול להסביר לי על מה פסלו אותי?
הייתי אחד הטובים בריצת 2000 בבר-אור ובמיוחד בגיבוש עצמו והם פוסלים אותי?
תאמינו לי חרא של אנשים יש שמהה לא שווה להשקיע בצבא בכלל אתה מנסה לתת הכל והם צוחקים עלייך בפניםםם
עוד חודשיים שאני אמור להתייצב בת"ש הם יכולים רק להמשיך לחכות אני לא מתכוון להתגייס לגולני או גבעתי כמו איזה מעפןן
בקיצור אנשים צה"ל נתן לי נקודה חדשה להסתכל עליהם קודם כל האינטרסים שלהם רק אחר כך אתם...
ואל תתנו מעצמכם לצבא יותר מדי אין מי שיעריך את זה!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2005, 02:26
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
אתה לא מבין...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "קודם כל"

נתתי את הנשמה לא היה לי אוויר בריאות אבל סיימתי רק מקום ראשון היה שמה איזה אתיופי לא יודע מאיפה הביאו אותו מאליפות הארץ לאצנים הוא רץ כמו חמור כאילו הוא עושה את זה כל יום בסתלבט שלו והצלחתי לעקוף אותו בכל מקצה ולסיים ראשון !!
בזחילות סיימתי ראשון!
בשקים בהתחלה אמרו לי מזה מספר 9 מגיע כל הזמן ראשון !!!
שמע יש לי רק 11 שנות לימוד ואני חושב קב"א נמוכה כי לא התייחסתי למבחנים בצו ראשון סתם לחצתי אנטר לא היה לי ראש לשאלות והייה לי כאב ראש מופצץ...
אני חושב שהם מתייחסים אליי כמו לאיזה ילד שברח מהלימודים ...
אבל הם לא יודעים כמה אני יכול לתרום להם וכמה אני לא יכול לתרום לשום יחידה אחקת בצה"ל
עם מוטבציה כמו שלי לצנחנים לא נראה לי שיש עוד כמוני...
כל המשפחה שלי הייתה בצנחנים אני לא יכול לאכזב אותם ..
מבחינתי ברגע שראיתי שלא התקבלתי אין לי מה לעשות בצה"ל ואם הם סיננו אותי כנראה שיש להם מספיק כוח אדם אז עדיף שאני יהיה עריק או לא יודע מה מצידי לשבת בכלא אבל ביחידה שאני לא מרגיש שאני ייתן לה את הנשמה באמת ורק את הנשמה אני לא מתגייס אליה אני לא עושה חצי עבודה או מהלב והנשמה או בכלל לא.
לא ככה?
ישן 27-09-2005, 02:32
  alfa99 alfa99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
אחי , אני מצטער בשבילך .........
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "מקיצוני קרבי החלטתי אני לא מתגייס לצהללללל"

לא תמיד שמים לב להכי טובים ! והמשפחה שלך בחיים לא תהיה מאוכזבת ממך !!!
אבל יש חטיבות טובות בדיוק כמו הצנחנים (גולני, נח"ל, גבעתי)! אני יכול להבין את התסכול שלך ........
אבל צריך לזכור שבחיים , ובמיוחד בצבא רוב הזמן לא מקבלים את מה שרוצים !

אל תוותר להיות לוחם . אל תהיה ג'ובניק מעפן שיושב בקריה והאקשן שלו זה שצריך להכניס דפים למדפסת , או שהמפקד שלו רוצה שוקו במקום תה !!!
אל תוותר בכלל על הצבא ! אלו שלוש שנים שילמדו אותך הרבה על עצמך ויתנו לך כלים להמשך החיים .

ותראה , כשתהיה לוחם בחטיבה אחרת, אתה תצחק על היום שכתבת את הדיון הזה !!!!

בהצלחה אחי !!!

נערך לאחרונה ע"י alfa99 בתאריך 27-09-2005 בשעה 02:34.
ישן 27-09-2005, 03:09
  Y-E Y-E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "מקיצוני קרבי החלטתי אני לא מתגייס לצהללללל"

תשמע אני מבין אותך לגמרי. החלום שלי היה להגיע לצנחנים, היום קיבלתי את המכתב וגיליתי שלא התקבלתי - ללא ספק הרגע הכי מאכזב שחוויתי אי פעם, בחיים שלי לא בכיתי כמו שבכיתי היום אחרי שקראתי את השורות ההן. ונכון שזה לא פייר שדווקא את אלה עם המוטיבציה הכי גבוהה לא לוקחים ותמיד נדמה לך ששום דבר לא הולך לך, אבל.....
בחיים הכל קורה לטובה, יש מספיק אנשים שרצו לשרת במקום X ובסופו של דבר הגיעו למקום Y ולא התחרטו אפילו לשניה אחת ואחרי שנרגעתי הבנתי שסיפור הצנחנים נגמר עבורי וחבל אבל חייבים להמשיך הלאה ויש מספיק חטיבות לא פחות טובות מהצנחנים ותכלס אין שום הבדל חוץ מצבע הכומתה והסיכה. אז אני מציע לך להרגע, להציב בפניך מטרה חדשה (יח"טיות) ולהגשים אותה ולהוכיח לאנשים של צנחנים שהם עשו טעות ענקית שויתרו עליך. בסופו של דבר אני מאמין שתהיה מרוצה איפה שתהיה כי אחרי הכל אתה לא עושה את זה בשביל הפוזה אלא בשביל להגן על המשפחה שלך ועל המדינה שאתה חי בה ובעיקר בשביל עצמך - כי שירות קרבי יכול לתרום לך המון ושלא תעז לוותר על החוויה הזאת רק בגלל הקטע הזה. אז שיהיה בהצלחה
ישן 27-09-2005, 03:41
  _SlasH _SlasH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.04

עמירם, הגישה שלך היא די ילדותית.

כנראה שהבנת שהצבא בדר"כ לא מחפש את האנשים עם הכושר\כוח הכי טובים - כי את זה הם יכולים לבנות בצבא, אלא את האנשים עם האופי, האנשים בעלי המנהיגות, החוסן המנטלי, הרף שבירה הגבוה וכו'.
כנראה שהתנהגת בצורה שחצנית, כנראה שהתחמקת באלונקות אולי ועשית עצמך לא שומע (בזמן שהמסע אלונקה זה החלק הכי חשוב בגיבוש), כנראה שלא הרשמת אותם בראיון אישי, כנראה רימית פעם או פעמיים וכל מיני אופציות אחרות.וזה מפריע להם.

וגם אם לא עשית את הנ"ל, הקב"א שלך נמוך כנראה וזה ידוע שיש עדיפות לאנשים בעלי קב"א גבוהה, ככה זה אין מה לעשות. אתה רוצה להגיע לאנשהו תדחה בשנה ותשלים בגרויות ותשקיע במבחני צו ראשון.
דרך אגב, אם אמרת להם בראיון אישי"אם לא צנחנים אז כלום" בתשובה לשאלה שלהם "אם נשים אותך בגולני או בתותחנים?" (נלקח מהאופן שבו שאלו אותי) אז זה יכול רק להרוס לך.

יח"טיות זה הגיבוש אחרי הגיוס..למשל בצנחנים אתה יכול להגיע ליחס"ר (פלס"ר, עורב צנחנים) או דובדבן (אם אתה מאותר דובדבן) או למגלן.

עכשיו משהו עליי שתבין:
אני סימתי את הגיבוש, יש לי קב"א 56 ופרופיל 97 בלי סעיפים.
לא הייתי הכי טוב ב2000 הייתי בערך מקום 7 במקצה שלי.
בשקםי הייתי לפעמים בין הראשונים ולפעמים בין האחרונים, כנ"ל בזחילות וכנ"ל אלונקה סוציומטרית.
אך לא רימיתי פעם אחת, פעם אחת לא התחמקתי מאחריות, לא הוצאתי מילה אחת לא במקום, לא התבכיינתי, עזרתי תמיד שרצו חילוף באלונקה ואפילו שלא יכלתי תר המשכתי עד שעמדתי להתמוטט וגם אז חזרתי אחרי כמה שניות ובשיחת צוות לקחתי פיקוד וארגנתי הכל.
ותראה אותי, התקבלתי.

ואני לא אשכנזי (חצי אשכנזי, אבל השם משפחה שלי הוא מרוקאי אז הם לא יכלו לדעת =] ), אין לי שום פרוטקציות ואני לא איזה חייל ביוני.

אז תתאפס, בהצלחה.
ישן 27-09-2005, 09:10
  משתמש חדש משתמש חדש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05

אחי אני מבין אותך תאמין לי גם אני אתמול קיבלתי מכתב שלא עברתי

והתעצבנתי על זה שלא הבנתי למה לא עברתי?? מה הם מחפשים לעזאזל?
הרי נתתי 250 אחוז מעצמי ,חזרתי הביתה לא יכלתי לקום מהמיטה שבוע כולי דם
וגם בראיון הלך סבבה צחקנו וזה.

ובנוסף יש את הבני זונות האלה מהטייס וכל הגיבושי מטכל ושייטת שבאו רק לעשות ראיון
אז הם נדחפים לנו יענו ומשבשים את הסיכויים להיות בין ה-50 האלה שכן נבחרו ואז
הם מעדיפים את אלה שנפלו מטייס לעומת אלה שכן עשו את כל הגיבוש.

תכלס איך שראיתי את המכתב אמרתי זהו לא בא לי להתגייס בכלל עכשיו
זין על הצבא המניאקים האלה רציתי להיות בצנחנים , בין השאר בגלל שיש שם אנשים טובים
שבאמת רוצים קרבי, לעומת זאת בגולני וגבעתי זה סתם אנשים מכל הארץ שלא אכפת להם מהמדינה
הם סתם באו לקרבי כי אין להם ברירה. ברור שיש ביניהם כאלה שכן רוצים לתרום.

אבל כבר נרגעתי אחי צריך להיות חזק להמשיך הלאה להסתכל קדימה
כמה שלא בא לי להיות בגולני אין הרבה ברירות אין לי כוח לעשות שוב גיבוש זה לא שווה את זה.

אז קח את זה בקלות אחי ותהיה חזק אני בכל זאת הולך לערער אולי אפשר לבקש ראיון חוזר או משהו
אני הולך להפציץ להם את המשרד עם פקסים עד שיגמר להם הדפים של הפקס
ישן 27-09-2005, 10:01
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
לשנות גישה

אמיר, אתה צריך לשנות גישה ומהר לפני שתדפוק לעצמך את החיים עם העריקות.
אני מבין שאתה מרגיש שאתה מאכזב את המשפחה, אבל קודם כל משפחה אי אפשר לאכזב, ואם תהיה בנח"ל או בתותחנים אף אחד לא יתאכזב ממך , תאמין לי.
כולם עושים את אותו דבר, אבל אני מבין שהגאווה חשובה לך, גם לי היא חשובה, היתי מעדיף ללכת עם כנפי עטלף במקום סיכת גולני זה נכון, אז הם הנושא של הצנחנים חשוב לך כל כך, תתחיל להזיז עניינים חבר , תשלח פקס שהמסורת המשפחתית אצלכם היא הצנחנים ואתה השקעת 150 אחוז וגמרת את עצמך כדי להתקבל, ואתה מסכים לדחות שרות אם תקבל גיבוש חוזר וכו'
אל תתבייש !

ישן 27-09-2005, 11:05
  ROKER :) ROKER :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.05
זו הסיבה שלא עברתה!!!!

היחס שלך אל הצבא והיחס שלך אל אנשים.
תראה איך קיבלת את זה שלא עברתה, "לא אני לא רוצה להתגייס לצה"ל", תינוק אם אתה לא מוכן לקבל הפסד איך תקבל חבר שנפצע לידך תרוץ כמו אידיוט עם הנשק ביד ותתחיל לירות, אני לא מכיר אותך או מה אמרתה בראיון או איך התנהגתה בגיבוש אבל אתה זה בושה בישביל הצבא שלנו.
אתה באתה לתת 3 שנים מהחיים שלך כדי לתרום לצבא לא כדי לבלות אז שב בשקט ותרום אותם ואל תחשוב שבגלל שאתה חושב שאתה מתאים אתה מתאים יש להם את הסיבות שלהם ויש להם את הפסיכולוגים שלהם שמנפים אנשים כמוך שכאשר הם לא מקבלים את מה שהם רוצים הם יסרבו פקודה מה יקרה אם לא תתקבל לקורס שבו אתה רוצה אחרי הטירונות מה תסרב פקודה?, בגלל זה ניפו אותך ובגלל זה אתה לא בצנחנים!!!
ישן 27-09-2005, 18:36
  ROKER :) ROKER :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.05
לא אני לא מכיר אותך ולא רוצה להכיר אותך...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "..."

אני לא מכיר אותך ולא רוצה להכיר אותך. סבבה לא רוצה להתגייס בכלל לצה"ל מבין יש כאלה שלא מתאים להם ולא כלום, אבל לא רוצה להתגייס בגלל שלא התקבלתה ליחידת צנחנים? טמטום גמור, ואני חוזר על מה שאמרתי לפני זה בגלל דברים כאלה כמו התגובה הראשונית שלך שהיא "לא רוצה להתגייס לצה"ל" לא עברתה (אימפולסיביות).

אני לא אומר אתה בטח בן אדם מדהים ויש לך נתונים מצויינים יש לך בטוח כושר יותר טוב משלי, אבל כושר זה לא עשירית ממה שמשנה שם, איך את מתנהג במצבים מסוימים זה הכי חשוב, ותראה רגע ראשון של חולשה מה אתה אומר לא רוצה להתגיס לצה"ל. מעניין אותי עניתה כששאלו אותך מה יקרה אם לא תתקבל? בטח כמו כל השחצנים "אין דבר כזה למה שאני לא אתקבל?"
ישן 27-09-2005, 11:57
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אחי

מה הקשר אם היית ראשון בכל המקצים?
זה לא קשור. לא יקחו אותך בגלל שהיית תמיד ראשון.
תשאל אפילו , . רוב מי שמתקבל לאו דווקא היה ראשון!
תחשוב על זה. אולי לא התקבלת בגלל מה שאתה כותב פה? אולי זה האופי שלך? אולי זה מתבטא גם בדברים אחרים שבגיבוש המפקדים או הפסיכולוגים ראו את זה?
תהילתנו נמדדת בכך שאנחנו קמים מנפילתנו וממשיכים הלאה.
תעבור הרבה שביזות בצבא ובחיים בכלל. מה יקרה אם לא יוציאו אותך למ"כים. או אם נניח תרצה להיות קלע ולא יתנו לך?
אולי המפקדים זיהו את זה אצלך ולכן לא התקבלת. זה מתבטא גם בדברים אחרים.
אני יודע שאתה נסער ואני מבין אותך. אבל אם אתה באמת רוצה אתה תתקבל.
אני מכיר מישהו שהתגייס לפיקוד העורף , לאחר זמן מה הוא רצה דובדבן. עשה בעיות נהיה מאותר והתקבל בסופו של דבר. אני מכיר אדם שעבר גיבוש שייטת בפעם השלישית. ( נפל בגדנ"ע , נפל בגיבוש של היום סיירות והתקבל לשייטת דרך הגיבוש כשהיה כבר חייל)
בהצלחה! יהיה טוב..
ישן 27-09-2005, 17:01
  shayetet 7 shayetet 7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.05
יש לי כמה דברים להגיד לך

אתה לא הראשון ולא האחרון שהיה תותח בגיבוש צנחנים ולא עבר .
אתה לוקח יותר מדי קשה את זה שלא עברת .
העובדה שהגעת לגיבוש וסיימת אותו בהצטיינות כמו שאתה מתאר יכולה לעזור לך בהמשך , הצבא יודע איזה מיונים עשית ואיך היית בהם .
חבל שאתה נותן לזה לשבור אותך , אתה נשמע בחור טוב שיכול לתרום לצבא הרבה .
אני מקווה שתתאפס ותתגייס לגולני , חטיבה מעולה , אנשים מצויינים שאני לא מבין למה אתה מזלזל בהם ובגבעתי ....
סה"כ אי אפשר לקבל את כולם , חייבים להיות כאלה שהיו טובים ושהם מתאימים לצנחנים או לכל יחידה אחרת , אבל תבין שהצנחנים לא יכולים למשוך אליהם את כל הטובים הם חייבים לשחרר גם למקומות אחרים אנשים חזקים כדי שיהיה איזון , מה מי שבתותחנים או בשיריון הוא מעפן ?
צריכים אנשים טובים בכל מקום כי בסה"כ אנחנו מתגייסים בשביל לשמור על המדינה והביטחון של האזרחים קודם כל , וזוהי מטרתו של הצבא .
המטרה היא לא להגיע ליחידה הכי טובה אלא לתרום לצבא במקום בו תוכל להועיל יותר .

גם אני לא עברתי את הגיבוש והייתי אחד החזקים בקבוצה שלי , תמיד מתחת לאלונקה , הייתי חזק בשקים ובזחילות אבל לא עברתי ....
הייתי קצת מבואס אבל זהו אין מה לעשות לא עברתי ואני מרים את הראש לעבר המטרה הבאה - גיבוש יחטיות גולני ואני מקווה לראות אותך שם ... צריכים אנשים כמוך בגולני .
ישן 28-09-2005, 14:05
  saler12 saler12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.05
בקשר לקב"א

תרשם לשנת שירות
1 תוך כדיי תגיש בקשה לבחינות מחדש בטענה שהיית שיכור או משהו ואף אחד לא הסביר לך מה החשיבות של הבחינות וסתם הכניסו אותך לחדר שלא ידעת מה עושים שם.
2או שתלך תעשה אבחון ותנפיץ איזו בעיה של תוספת זמן(לא בעיה להשיג) אצל המאבחן תגיד שאתה צריך עוד זמן כי אתה נלחץ בבחינות.עם התוצאות איבחון תלך לצבא והם חייבים לתת לך בחינות חדשות (לא על זמן ובלי מתמטיקה)
אני ממליץ בחום על שנת שרות ותוך כדי השלמת בגרויות בשבילך לא בשביל הצבא
אגב שנת שירות תעשה במקום מועיל . לך תגור באיזו קומונה שמסייעת לאנשים,
יש כאלה קומונות בשכונות מצוקה ואתה גר עם כמה חברה אחלה בדירה ופשוט עוזרים כמה ימים בשבוע לאנשים שצריכים אותכם (הפעלות ילדים, צביעת בתים ,הכל...).
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר