לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 21:18
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פומי שמתחילה ב "מ"כ טירונים"

אם אתה שואל אותי מ"כ זה לא מעניין משהו, זה כל היום להריץ תטירונים לשלשות על זמנים וכל מיני שטויות כאלה, לבדוק הופעה של החיילים מסדרים ניקיון, להרצות להם על שיעורים מסוימים כמו נשק וכ'ו, להיות האבא ואמא שלהם שלא יעשו שטויות והרבה שמה לא שמים עליך קצוץ בהתחלה (לא כל הטירונים הם ילדים טובים ככה שאתה יכול לצפות לערסים או חראות של אנשים שלא ישמו עליך) מה שמחייב אותך ליהיות קשוח כמובן וגם ליצעוק ולהעניש ואז החייל יכנס איתך לוויכוח ויספר תירוצים ואז אתה צריך... אין לזה סוף ככה כל מחזור, צריך לעשות להם מסדרי בוקר ולהשכיב אותם בליילה ככה שאתה הולך לישון דיי מאוחר ומתעורר מאוד מוקדם כדי ליהיות מוכן לראות אותם בהשקמה וכל מיני חרטא מהסוג הזה.. יש כאלה שלא רע להם עם התפקיד הזה לא יודע מה איתך אבל אני הייתי בורח מזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 21:31
  משתמש זכר פומי פומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
הממ
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי someone2 שמתחילה ב "אם אתה שואל אותי מ"כ זה לא..."

אוקיי, אני מבין את נקודת המבט שלך על העניין.

אבל אם מסתכלים על זה מצד שני, משמעת זה משהו שאתה אמור להכנס אליו בצבא. אי אפשר לצפות שכולם יגיעו וישר יתחילו את השירות ממושמעים, עם משמעת צבאית וכיוב. מישהו צריך להכניס אותם לזה, ופה אנשים כמו מ"כ טירונים נכנס לתמונה.

בקשר לאיכות האנשים. האם זה לא טיפה סטראוטיפ להגיד שרוב מי שעושה טירונות 02 הוא ערס \ מחפש צרות \ לא ישים ז*ן על המפקד שלו? הרי אחרי הכל הדבר תלוי בפרופיל ובתפקיד שאתה מיועד אליו. זה כמו להגיד שמי שהולך לטירונות יותר גבוהה, לאחד החי"רים וכו' אז הוא יותר איכותי, למרות שגם שם תמצא את הבלגניסטים, הלא כך?

וכמה צרות הם כבר יכולים לעשות לך? הרי הצבא עושה משהו בשביל להתמודד עם חוכמולוגים שכאלה שחושבים שהצבא זה משחק ילדים. יש דברים כמו דין-משמעת (לא בטוח אם זה הדבר) שאפשר לשלוח אליו חיילים בעייתים. אני גם חושב שבד"כ מספיק אחד שישמש דוגמא כאחד ש"נדפק" מזה שלא התנהג כראוי בשביל להרתיע את שאר הטירונים.

ובקשר לבריחה מהתפקיד. יש לי פרופיל 72, ואישית אני רואה שלהיות תקוע בשריון \ תותחנים זה הרבה יותר סיוט מאשר לפקד על טירונים. למען האמת, אי אפשר אפילו להשוות בין שני התפקידים כי הם שונים במהותם. מערך הנ"מ לא מושך אותי עד כדי כך, למרות שבמנילה נתתי לו את הדירוג הכי גבוה אחרי מ"כ טירונים (שריון ותותחנים סימנתי כ-1, לוחם מערך נ"מ 3, ומ"כ טירונים כ-5).
כמו כן רשמתי שאני מעוניין לשרת בתפקיד מקצוע שלמדתי בבית הספר, למרות שאני לא בטוח כמה ביקוש יש ללומדי ביוטכנולוגיה וכימיה.

ישן 24-08-2005, 22:10
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פומי שמתחילה ב "הממ"

אחי, אני מנסה לעזור לך, אתה שאלת האם זה מעניין או לא אז אמרתי לך מה זה בדיוק התפקיד הזה, אתה חושב שאני לא יודע את כל הדברים שאמרת? שצריך להכניס את הטירונים למשמעת ולחנך אותם ובלה בלה בלה... ומי אמר לך שרוב הטירונים הם ערסים, מצטער אבל אני לא אמרתי את המילה "רוב" בכלל, אמרתי שיש טירונים ערסים וכו' ואתה תצטרך לטפל בהם בין אם תרצה ובין אם לא ואני יכול להגיד לך שזה לא קל וזה עבודה חרא וסמוך עלי אני יודע את זה דיברתי עם מכים, זה לא שאתה מעניש מישהו וכולם משקשקים ממך אלה חילים מבוגרים שיודעים מתי לזלזל ומתי לא...

ודרך אגב שיריון ותוחנים זה לא סיוט בכלל וחאלאס עם העניין הזה שהופכים את שיריון או משהו כזה לסיוט אולי בטירונות יהיה לך רע קצת, אבל מ"כ טירונים תיהיה 3 שנים ללא הפסקות כמעט שזה יותר סיוט אני מעדיף לשבת בטנק כל היום או בסתלבט בשמירות בטנק מאשר ליהיות מ"כ טירונום לדעתי זה יותר עדיף... אתה תעשה מה שאתה רוצה הבאתי לך מידע ממקור מוסמך אין מה להווכח על זה...
ישן 24-08-2005, 22:32
  משתמש זכר פומי פומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
תודה,
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי someone2 שמתחילה ב "אחי, אני מנסה לעזור לך, אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי someone2
אחי, אני מנסה לעזור לך, אתה שאלת האם זה מעניין או לא אז אמרתי לך מה זה בדיוק התפקיד הזה, אתה חושב שאני לא יודע את כל הדברים שאמרת? שצריך להכניס את הטירונים למשמעת ולחנך אותם ובלה בלה בלה... ומי אמר לך שרוב הטירונים הם ערסים, מצטער אבל אני לא אמרתי את המילה "רוב" בכלל, אמרתי שיש טירונים ערסים וכו' ואתה תצטרך לטפל בהם בין אם תרצה ובין אם לא ואני יכול להגיד לך שזה לא קל וזה עבודה חרא וסמוך עלי אני יודע את זה דיברתי עם מכים, זה לא שאתה מעניש מישהו וכולם משקשקים ממך אלה חילים מבוגרים שיודעים מתי לזלזל ומתי לא...

אוקיי, סורי אם הבנת את התגובה שלי לא נכון. לא התכוונתי להאשים אותך בשום דבר. אחרי הכל, אני פה הזה ששואל שאלות
וזה שזה עבודה חרא ולא קל זה תלוי בבנאדם. אני יכול לתת לך דוגמא אישית כי אני מאמן טאייקוונדו (אומנו לחימה) ולעיטים הייתי צריך לאמן אנשים שבאו רק בשביל להראות עד כמה אני לא יודע כלום, ועד כמה ה"אומנות רחוב" שלהם יותר טובה ממה שאני בא ללמד. אני מסכים שזה גרוע, חרא וקשה, אבל מצד שני זה מתגמל. לפחות אותי. והקטע של הכבוד הוא גם משהו נרכש. לא אמרתי שהם ישקשקו אם אני אעניש אחד, נתתי דוגמא שיש איך להתמודד עם המצב, אפילו אם זאת לא דרך אפקטיבית במיוחד.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי someone2
ודרך אגב שיריון ותוחנים זה לא סיוט בכלל וחאלאס עם העניין הזה שהופכים את שיריון או משהו כזה לסיוט אולי בטירונות יהיה לך רע קצת, אבל מ"כ טירונים תיהיה 3 שנים ללא הפסקות כמעט שזה יותר סיוט אני מעדיף לשבת בטנק כל היום או בסתלבט בשמירות בטנק מאשר ליהיות מ"כ טירונום לדעתי זה יותר עדיף... אתה תעשה מה שאתה רוצה הבאתי לך מידע ממקור מוסמך אין מה להווכח על זה...

זה גם תלוי בבנאדם. אני אישית הורדתי לפרופיל שלי על בעיות גב, ברכיים ואסטמה. אז לשבת בטנק, מכופף, בלי אויר צח לנשימה, או לסחוב פגזים במשך השירות שלי זה לא מה שאני אהנה ממנו, כי אחרי הכל זה דופק לי את הבריאות עוד יותר. זה שאני לא רוצה לשרת שם, לא אומר שאני לא רוצה לעשות משהו משמעותי בזמן השירות, ההפך. וזה דווקא למה אני חושב שכמ"כ טירונים התרומה שלי תהייה יותר גבוהה.

שוב, אין לי תלונות, ההפך. תודה רבה. באתי לפה מחוסר מידע, ואני שמח על כך שאתם עוזרים לי. תודה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר