לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 00:44
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
גבירותי ורבותי! הצלחתי לקבל מנילה חוזרת! {וכמה שאלות על הנדסה ושריון}

לפני כמה זמן שאלתי מהם הסיכויים שלי לקבל חוזרת, ואנשים אמרו שלא גבוהים בכלל. אז החלטתי לא לוותר, וניג'סתי ללישכת הגיוס המקומית (טלפונים ופקסים) וקיבלתי מנילה חוזרת.

אז אל תיתנו לאף אחד לבלבל אתכם- הכל אפשרי, אם מוכנים להציק לצבא. תמיד כשאתם פונים לצבא צאו מתוך נקודת ההנחה שכאשר אתם שולחםי משהו בפקס אתם לא היחידים, ואם לא תשלחו כמה פעמים הפקס שלכם יקבר תחת ערמה עצומה של פקסים וכנ"ל לגבי טלפונים. החיילים שם מדברים עם המוני אנשים ביום אז הם לא יזכרו אתכם אם לא תציקו להם.

ועכשיו כמה שאלות:

1)מסתובב כאן אשכול, שבו יש תגובה של איזה מר בחור שמספר על משמעת רצחנית בחיל שריון (מישהו קיבל 8 חודשים בכלא בגלל אבק בקנה) מישהו יכול לאשר/לבטל את השמועה הזאת? כי חשבתי על חיל שריון אבל אם המשמעת שם כ"כ רצחנית אז אולי לא כדאי. (לינק לתגובה)

2) יש כאן מישהו מהנדסה קרבית שיכול לספר קצת על השירות, על היחידות (ברמה המותר כמובן) ועל הגיבושים השונים? זה חיל שמאוד מעניין אותי ואני שוקל לדרג אותו במקום גבוה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר