לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2005, 07:18
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
על פניו אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "למה ממשיכים למכור אלכוהול אחרי אחת בלילה?"

אבל ברור לכולו שלא ניתן לאכוף את שני הסעיפים שהעלת כאן.
שוב- לצערי.

לעומת זאת אני מאמין גדול בענישה.
כל עוד אנשים לא חוטפים עונש חסר פרופורציות על אלימות (כן!!- חסר פרופורציות. 15 שנה על נסיון דקירה, 20 שנה על דקירה ועוד היד נטוייה) ההשתוללות הזו לא תיפסק.
ומה שקורה היום זו השתוללות.
האלימות תפסה לה לגיטימציה, ואם כשאני מעיר לנהג על אופן נהיגתו- הוא בתגובה מציג לי סכין שיש באוטו, ומוקד 100 עונה לי רק אחרי מספר נסיונות, והשוטרת אומרת לי שאם אני לא זוכר את שתי הספרות האחרונות של הרכב אין מה לעשות-
אזי יש לאלימות את המצע האידאלי להתפתח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2005, 14:18
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בלונדון סוגרים פאבים אחרי 11? היכן שמעת על זה? LOL
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "תגיד את זה לראש עיריית לוס אנג'לס"

בקשר לעוצר לקטנים באמריקה(בערי הפשע), את זה אני יודע.
ואף יש קנסות כבדים להורים במקרה והילד נמצא מסתובב ברחוב לבד בשעות העוצר.
אבל לאסור מכירת אלכהול בלילה? LOL
כל חוק כזה מקרב אותנו לאירן... אני רוצה דמוקרטייה, גם במחיר של אחוזי פשיעה גבוהים יותר, כי אין מחיר לחופש...

ציטוט:
אחד הדברים שמבקרים מתקשים להבין זה שבפאבים בלונדון מפסיקים להגיש משקאות בשעה 11 בלילה, וכחצי שעה לאחר מכן מתחילים לדחוק בלקוחות לעזוב את המקום. הסיבה לכך היא שלפי החוק אסור להגיש משקאות חריפים לאחר השעה 11 בלילה.
יש שורה ארוכה של חריגות מחוק זה, אך הפאבים חייבים לשמור עליו, ומשיחות עם מנהלי הפאבים ברור שהם לא רוצים שחוק
זה ישתנה ויאלץ אותם לעבוד שעות ארוכות לתוך הלילה.
מסעדות, מועדונים, ובתי מלון נהנים מהקלות. במסעדות מותר להגיש משקאות חריפים יחד עם ארוחה גם אחרי השעה ,11 אך גם אם מותר, מספר המסעדות בהן אפשר לקבל ארוחה לאחר שעה זו מאוד מוגבל.
במועדונים השונים אין בעיה והחוק אינו מגביל את שעות הפעילות כל עוד מדובר במועדוני חברים או כאלה אליהם משלמים דמי כניסה. אך, ברבים מהם אפשר לאחרונה להסתדר בלי לשלם דמי כניסה אם מגיעים למקום לפני השעה 9 בערב, גם אם עיקר הפעילות מתחילה מאוחר יותר.

ומכל זה ברור, שהאלכהול נמכר חופשי גם אחרי השעה 11 בלונדון...("מועדון" בר, יש מאות כאלה בארץ, אז בלונדון זה נפוץ יותר)....

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 08-10-2005 בשעה 14:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר