לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2005, 09:08
  kobysh kobysh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.01
פניה לארגון זכויות האזרח בגין אלימות בלתי סבירה של מפקד

פשוט לא יאמן כשקוראים ורואים אחד לאחד מה עשו לאיש שרק רצה להגיע לביתו. וכמה שהוא מתחנן - דבר לא עוזר. העיקר שמח"ש סוגרת תיקים של שוטרים מ"חוסר עניין לציבור". טרוריסטים במדי שוטרים - בושה למדינת ישראל!

להלן הכתבה מקטיף.נט:

פניה לארגון זכויות האזרח בגין אלימות בלתי סבירה של מפקד משטרת קטיף.
בס"ד ‏יום שני ז' תשרי תשס"ו ‏10/10/2005

לכבוד: הארגון לזכויות האדם (לידי שרית).
הנדון: עדות לתלונה 108.

שלמה בשן, ת.ז. 021371521, בן 25, נוה דקלים, 050-8743388
תאריך אירוע: ליל י' באב תשס"ה, 15/8/2005.
מקום האירוע: 1. צומת גמה. 2. מחסום כיסופים החדש.

בליל י' באב יצאתי מביתי שבנוה דקלים, ובצומת גמה פגשתי את חברי – רן טלר, אבי אנקונה, ומשה שמואליאן. במהלך שהותנו בצומת בשולי הדרך ניגשו אלינו מספר קציני משטרה ולאחר שהגשנו להם תעודות ביוזמתנו הם לקחו אותם ודרשו ממנו להתלוות אליהם ברכבנו למחסום כיסופים. במהלך אירוע זה ערך קצין משטרה רפ"ק דורון אלוני מ.א. 979534 חיפוש ברכב למרות התנגדותנו המפורשת. הוא נימק את החיפוש בכך ש"מותר לו". אלוני גנב מהרכב מפה ושקית ובה מדים צה"ליים ששייכים לי. דרשתי ממנו לא לקחתם אך הוא התעקש. הוא לא הותיר בידי שום מסמך המפרט את הציוד שלקח. צילמתי אותו והוא ניסה להתנגד לכך.

לאחר שהגענו לתחנת כיסופים פגשנו את רפ"ק רון יהודה שהתחיל לנהל איתנו רב שיח צעקני בהשתתפות שוטרים נוספים. ביקשתי ממנו בדיבור רגוע מספר פעמים להכניס אותי לחקירה בכדי לספק לו את התשובות לשאלותיו באופן מסודר ורשום, אך הוא השיב "ככה אני, עושה סימפוזיון".

יהודה המשיך לנהל איתי דו שיח צעקני ואני השבתי לשאלותיו בנחת, תוך שאני מציין שאשתף עימו פעולה. הוא דרש שאשב בסככה שברחבת התחנה, והתישבתי. לאחר מכן דרש שאכנס לתחנה, ואני התחלתי לצעוד פנימה. הוא ניגש אלי בצעקות ואני אמרתי לו שאעשה כל מה שיגיד, ואין צורך באלימות. הוא אחז בי בכח בכל זאת ודחף אותי פנימה. הדפתי אותו ממני ואז ניגש אלינו שוטר נוסף, שחום ושמן, שאינני יודע את שמו, אך יתכן שאוכל לזהותו. יתכן ששמו מופיע בדו"ח המעצר שלי.

יהודה והשוטר אחזו בי והפילו אותי תוך צעקות ואיומים, דחיפות, אגרופים, סטירות לחי ומכות יבשות בכל הגוף. במהלכן צעקתי כמה פעמים "תעזבו אותי! אני אעשה כל מה שתגידו! בלי מכות!". הם הפילו אותי עם הפנים למטה. השוטר השמן תפס אותי כשהוא מתיישב עם הברך שלו על צוארי, ויהודה הכה אותי במכות יבשות, סטירות ובעיטות בכל חלקי גופי. לאחר שהבנתי שיהודה מנסה לאזוק אותי הגשתי את ידי כדי שיאזוק אותי וצעקתי "קח את הידיים!" אך הוא המשיך להכות כשאני אזוק ביד אחת למרות שלא התנגדתי. לאחר שנאזקתי מאחורי הגב הרפו ממני השניים והתיישבתי על כיסא. השוטר הנוסף יצא ויהודה דחף לעברי שולחן. ניסיתי להגן על עצמי ברגל והוא צעק עלי להוריד את הרגל.

רון יהודה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/434b6576651179a5.jpg]

יהודה התיישב מולי והחל במונולוג של צעקות, קללות ואיומים, שהיה אמור כנראה להוות חקירה ראשונית אך לא ניתנה לי בו זכות דיבור כשיהודה צועק "אל תענה לי!" במהלך המונולוג הבנתי שהאלימות שהופעלה כלפי היתה כיון שהוא נעלב מאמירה שהיתה לי לפני כן כלפיו בחוץ.

שם הוא אמר לי: "אתם סטודנטים אתם? עלק, אני סטודנט באוניברסיטה של החיים!" ואני השבתי לו: "לא נראה לי שאתה סטודנט באיזו אוניברסיטה."

במהלך השיחה גם ציין יהודה את הכח שהפעלתי כהגנה עצמית ואיים עלי במילים גסות: "מי אתה שתרים עלי יד? אני א.... אותך! אתה כנראה לא מכיר אותי! עוד לא נולד הבן ... שירים עלי יד! אתה תגיע איתי לבית משפט? אני א.... אותך בבית משפט! אתה יכול להתלונן עלי למי שאתה רוצה!" וכן הלאה.

בסיום הצעקות רשם יהודה מסמך שהסתבר כדו"ח מעצר, למרות ששיחתנו לא עסקה באיזשהו חשד נגדי, ולא נאמר לי שאני עצור או מעוכב.

לאחר מכן הלכו יהודה ושוטרים נוספים שהיו מעורבים ועזבו את המקום, והגיעו שוטרים חדשים, כנראה החלפת המשמרות של הבוקר. אנו נשארנו שם ללא השגחה וללא ידיעה אם אנו עצורים, מעוכבים או משוחררים, והסיבה שלא עזבנו היא שתעודותינו וחפצינו "המוחרמים" נותרו בידי המשטרה. לאחר מס' שעות ביררנו על מצבנו והחוקרים לא ידעו להשיב וענו שמסתבר שאנחנו עצורים למרות שאיש לא הודיע לנו על כך, ולא ידועה הסיבה. (יתכן שבידי צילום וידאו שצילמתי, המתעד את שהותינו במשטרה ללא השגחה ואת תשובות החוקרים בעניין "מעצרינו" התמוה)

לאחר חקירה ב"דקל" שוחררנו בתנאים מגבילים.

3. לאחר שחרורי חשתי כאבים חזקים אך לא נותרו סימני אלימות על גופי, מה שהסתבר לי כאחד מיכולותיו של יהודה. הרגשתי כאבים ממכות יבשות בכל חלקי גופי, ובעיקר באיזור הפנים מסטירות ובזרועות מהאזיקים. לא הרגשתי צורך בטיפול רפואי כיון שלא דיממתי, ורציתי לחזור למשפחתי שגורשה מביתה. הכאבים חלפו לאחר מספר ימים.

חשוב לי לציין כי מבירורים שעשיתי ואף חיפושים באינטרנט הסתבר לי מעשרות עדויות שרפ"ק רון יהודה ידוע כשוטר האלים ביותר במשטרת ישראל, והאלימות שלו היא שיטתית ומקצועית: בחדר סגור, בלי עדי ראיה ובלי להשאיר סימנים.

אני מבקש לציין שאני וחברי אזרחים שומרים חוק, רחוקים מתרבות זאת של צעקנות ואלימות, ושואפים להיאבק בה. אין לי שום עבר פלילי ואני נוהג כ-8 שנים ללא עבירת תנועה. לפני כשנתיים השתחררתי משירותי בצה"ל כקצין ביחידה מובחרת, ואף חברי למעצר יוצאי יחידות קרביות בצה"ל כקצינים ומפקדים, ללא עבר פלילי וללא רבב או קשר לאלימות.

דווקא רון יהודה שנפגשנו בו כ"איש החוק" התגלה כאדם אלים, כוחני ומסוכן, המוגן על ידי החוק!

המפגש הזה זעזע ואכזב אותי ואת חברי כאזרחי המדינה.

רון יהודה הוא פושע אלים ומסוכן לחברה ולציבור, וחובה עלינו למצות עימו את הדין על פי חוק, ולהיאבק בו בכל זירה – משפטית, פלילית, ציבורית ותקשורתית!

אני מתחייב שאתרום ככל שאוכל למאבק נגדו בכל זירה עד שימוצה עימו הדין על פי חוק!

לא נשכח ולא נסלח! שלמה בשן, נוה דקלים, התשס"ו

http://www.israel-wat.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר