לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2005, 14:18
  yoni_alon yoni_alon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.05
להרגיש כמו בבית - מסודר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אין לי סבלנו לחקות עד שיאשרו לי לערוך את האשכול הקודם שלי. אז אני עובר על החוקים ופותח חדש.

חלק א
אני מבהחלט מסכים אם ההארה על העריכה של הבהירות של התמונה. גם היתי עושה את זה ואולי גם בשחור לבן לפני שהעלתי אותה הם היו לי ברגע זה אמצאים.

חלק ב
מבחינתי זה שערך את התמונה שלי או כל אחד אחר, יכול לעשות איתה מה שהוא רוצה. אבל אני מבקש שההערות שנותנים לי או לאחרים היה יותר אמיתיות, פחות מתחנחנות, ישירות אפילו אם הם פוגעת. אני רואה איזה שהוא דפוס חוזר בהודעות בפורום. של- אהבתי את... תמונה מעולה... וכו. אפילו אם אין בתמונה שום דבר מיוחד או איפלו גרועה.

חלק ג
שלום לכל הצלמים,
אני יונתן, אני חיי בשוויצ. לפני כמה חודשים סימתי תיכון בארצ והחלטתי לרדת מהארצ עד הגיוס. ההחלטה לעזוב הכל מאחורה, משפחה, חברים, חברה, לא היתה פשוטה, כמו החיים שלי פה. מגיעים למקום שלא מכירים כלום למעט משפחה מורחבת ומעט שפה. אחת הבעיות שלי כאן היתה ועדין זה בית. אני מרגיש לפעמים כמו הומלס. מתגלגל ממקום למקום ומחפש דירה קבועה.

למדתי אומנות כל החיים שלי ובשבילי צילום זה בסך הכל כלי שאני משתמש בו כדי ליצור אומנות. אני לא תמיד מחפש קומפוזיציות יפות ומרשימות (למרות שגם זה קיים), כמו שאני מחפש תמונות שיש בהם אמירה אומנותית.

הנושא שמעסיק אותי בתקופה האחרונה הוא הבית (בגלל זה ההקדמה). לפעמים אני יושב אם ההומלסים והמסוממים מדבר איתם, מצייר ומצלם אותם. העבודות שלי מגובנות ולא מתמקדות דבקה בצילום.

אני ממליצ לאנשים שביקרו את הקומפ' להסתכל שוב על הצילום ולחשוב למה בחרתי דבקה בקומפ כזאת למרות שיכולתי לבחור תמונה אחרת ממאגר התמונות שצילמתי באותו המקום.

ולמי שאין כוח לחשוב לבד אני יכול לרמוז.
- למה אני לא מראה את הדלת?
- למה נתתי לכביש (לרחוב) כל כך הרבה מקום ולהשתלת על התמונה?
- למה המסגרת העליונה נראת לוחצת על הדמויות הכפופות (והאפורות) וגורמת להם להצמד לריצפה?

אני מניח שזה מספיק. בכל מקרא אני ישמח לביקורת ולתגובות. יכול להיות שבכל זאת לא חשבתי על משהוא שאתם כן. אני גם ישמח אם אנשים אחרים יתנו יותר מקום לביטוי בצילומים שלהם ולא רק לקומפ מרשימות.

תודה על הזמן
יונתן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר