לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2005, 09:13
  טופי טופי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
שמנות ויפות (?)

מצאתי את ההודעה הזו בפורום של נשים שמנות בתפוז:

לקח לי המון זמן להגיע למצב שאני יהיה מסוגלת להודות בעניין ועוד לכתוב אותו כאן.. שכולם ייקראו.. שכולם יידעו...
אבל אין מה לעשות... ואני חייבת להפסיק להכחיש..
אני חייבת לרדת במשקל...
ולא.. זה לא שאני לא אוהבת את הגוף שלי.. אני מתה על הגוף שלי.. חולה על כל גרם של שומן ועל כל גלגל...
אבל מה לעשות... אני רק בת 18 ואחרי 13 דקות (בדיוק!) של הליכה בלי עליות ובלי שמש הרגשתי שאני לא יכולה לנשום, כאב לי החזה והרגשתי שאני מתעלפת... זה הפחיד אותי כל כך.. אני לא רוצה למות! יש לי כל כך הרבה בשביל מה לחיות! לא מתאים לי למות בגיל 20!
אבל יש בעיה... אני כל כך מתביישת להתחיל דיאטה..
אני.. זאתי שידועה במשפחה בתור זאתי ששמנה ואשכרה אוהבת את עצמה ולא שמה זין על זה שהיא שמנה...
שאני אתחיל דיאטה? ומה יגידו עלי? ומה יגידו על העקרונות שלי? יגידו שאני שיקרתי כל הזמן ושבכלל לא אהבתי את הגוף שלי.. ושאמרתי את כל זה בשביל לא לעשות דיאטה... אני ממש מפחדת...

איך מתחילים?
מה עושים?
אף פעם בחיים שלי לא עשיתי דיאטה מתוך רצון...

קשה לי להודות פתאום שאני רוצה לרזות
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo7.gif]

מישי פה הייתה במצב שלי? מה עשיתן?

ובהודעות באותו שירשור היא גם כתבה שהיא ממש לא רוצה להיות רזה חס וחלילה... ושהיא רוצה להישאר שמנה פשוט לא להסתכן במחלות.

זה רציני נשמע לכם הגיוני או שלא?
אני קצת מפקפקת.

קראתי עוד קצת הודעות בפורום הזה וזה אשכרה כאילו הנשים שם חיות בבועה משל עצמן
להיות רזה זה כאילו הדבר הכי נוראי/אסור/מסוכן בעולם...
להיות רזה פירושו גועל נפש
ועצם היותן שמנות זה כביכול הדבר הכי טוב שקרה להן אי פעם
אבל מצד שני הן כל הזמן בוכות על זה שהן לבד ובודדות ובלה בלה בלה.
פורום מוזר.

נערך לאחרונה ע"י טופי בתאריך 18-10-2005 בשעה 09:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 09:49
  ssjanruto ssjanruto אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
את לא צריכה לפחד בכלל ואפילו הרבה אנשים יעריכו אותך בגלל זה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טופי שמתחילה ב "שמנות ויפות (?)"

הסוד הוא לא לספר שמתחילים דיאטה כי אז זה הורס את הכל (כולם מנסים לאמר את הדרך שלהם להרזות למרות שהם לא יודעים על מה הם מדברים וזה סתם מעצבן והורס)

האירובי הכי טוב להרזות זה שחייה!
כאשר שוחים (אבל כמובן בקצב טוב) כל השרירים בגוף פועלים יחד וקצב הלב עולה מה שגורם לחמצן לעבור יותר מהר וככה שורפים יותר אנרגיה (שגם נקרא קלוריות)

אדם נורמלי צורך ביום כ 1500 קלוריות והשריפה שלו האוטומטית בלי לעשוות כלום היא כ 200 ועד 300 קלוריות ביום...

קילו אחד שווה ל 3000 קלוריות.

למה אנשים משמינים? הם צורכים הרבה יותר קלוריות מעל הצורך ותהליך השריפה של הקלוריות נעשה הרבה יותר איטי (לאורך זמן התוצאה נעשית הרבה יותר גרועה שהיא כמובן השמנת יתר)

מה שאת באמת צריכה לעשות ועוד פעם אני חוזר שלהוריד במשקל זה כלל וכלל לא בושה זה דאגה חד משמעית לבריאות, את צריכה בעצם להרגיל את עצמך לאכול כ 1500 קלוריות ביום וברור שמי שבדיאטה עדיך לאכול 1200 והרבה הרבה לשחות.

כך שבעצם כשתשחי שעה ביום את תורידי משהו כמו 500 - 600 קלוריות ביום כולל השריפה האוטומטית שזה 200 קלוריות, אז בעצם יוצא שאכלת רק 800 - 900 קלוריות ביום ולאט לאט את תורידי במשקל.

דבר חשוב שצריך לזכור זה שבהתחלה מורידים בקצב מטורף מכיוון שהגוף שורף את הסוכרים, שומנים ועוד הדברים שהגוף בכלל לא צריך בתוכו אז לכן בחודשים הראשונים המשקל שיורד הוא ממש גדול.
אז לא להתלהב ולהתחיל לאכול מחדש.

לאחר שדיברנו על איזה ספורט את צריכה לעשות וכמה קלוריות לאכול אני אדבר איתך על מה רצוי לאכול בזמן הדיאטה.

רצוי להוריד את כל "המטוגנים" (דברים שמטוגנים בשמן, כל שמן!)
רצוי במיוחד להוריד שתייה מתוקה ומאכלים מתוקים.
רצוי להוריד קיטניות (תפוחי אדמה, לחם... כל הדברים שעשירים בפחמימות (פחמימות = אנרגיה) ככל שמרבים בפחמימות הקלוריות יעלו בקצב מטורף, אז רצוי להוריד)
במידה ואת רוצה לאכול לחם, אך ורק לחם קל שזה 40 קלוריות לפרוסה (ועדיך שיהיה מחיטה מלאה בכדי ש"היציאות" יהיו סדירות ותקינות)
רוב הבשרים אינם משמינים מידי (עוף הוא הכי לא משמין!! )
כאשר עושים בר-בי-קיו המאכלים שהכי כדי לא לאכול זה הנקניקיות והקבבים מכיוון שזה בשר טחון ובכלל לא כדי לאכול בשר טחון כי הוא מאוד משמין.
להקפיד מאוד לאכול סלט! לא רק שצלחת של חסה זה 25 קלוריות אלא גם שזה מנקה את מערכת העיכול ומסייע לה.
ניתן לאכול אורז אבל בכמות סבירה. (אורז לבן הכי טוב)
לא לאכול קטשופ,חומוס,שוקולד והרבה ממרחים שאחוזי השומן שלהם הם מאוד גבוהים!
לאחר אימון רצוי לאכול חלבונים (שאת אלא אפשר להשיג מביצה וגבינה לבנה. הכי עדיך מקופסת גבינה כי מביצה מקבלים פחות חלבונים ויותר שומנים)
בארוחת בוקר הכי עדיך לאכול משהו שיעורר אותך לכל היום אבל אסור לשתות קפה! (מאט את תהליך העיכול) אפשר לאכול פרוסה קטנה של עוגה (היא מלאה בסוכרים אבל זה מעורר אותך לבוקר) מלפפון, עגבניה, גבינה (לא מרגרינה!!! מלאה בשומנים) ואפשרי שתי פרוסות של לחם קל.

ארוחת צהריים אפשר לאכול עוף או כל בשר שהוא לא טחון (אבל כמובן במידה) ואיזה צלוחית של אורז בצד עם איזה סלט טוב.

ערב כמובן שלאכול סלט (הכי טוב שלאחר כל היום שהצטבר זבל בגוף אז הסלט יעזור לנקות אותו) ושתי פרוסות של לחם קל עם איזה קוטג'.

עכשיו נדבר על שתייה.
אדם ביום יום צריך לשתות 8 כוסות ביום. אדם בדיאטה עדיף 12 כוסות ביום!
הסיבה הכי חשובה לזה שזה עוזר למערכת העיכול (עושה אותה יותר מהירה), מקבלים הרבה חמצן ממים שזה עוזר לתפקודי הלב וגם זה ממלא את הרעב שיש בין הארוחות.. (עדיף שעם כל ארוחה לשתות שתי כוסות מים ובין כל ארוחה לשתות שלושה כוסות מים). בין הארוחות אפשר גם להוסיף כמובן איזה פרי עם יוגורט. (לבדוק שהיוגורט שאוכלים הוא עם 0 אחוזי שומן).

אם תלכי לפי התפריט שנתתי לך אין סיכוי שלא תיראי תוצאות... אבל כמובן שצריך לזכור ששחייה צריך לעשות לפחות 4 פעמים בשבוע וכמובן שלא לאכול כמויות אדירות אחרי האימון כי אחרת זה לא שווה.
לאכול מעט ובריא ולשתות הרבה מים, לאכול המון סלט כי זה בריא ביותר וכמובן חתיכת בשר ביום כי יש בבשר המון ויטמינים שהגוף צריך.
פירות ממולץ בין הארוחות (אבל פרי אחד כי בפירות יש המון סוכר) ואפשר איזה יוגורט עם אפס אחוזי שומן.
מנסיון אני יכול לאמר לך שההתחלה היא מאוד קשה אבל לאחר זמן מה מתרגלים לזה...
אני שקלתי 120 קילו... והורדתי 25 קילו. (עכשיו אני מגביר את הקצב מכיוון שאני רוצה להיכנס לגבעתי, אבל זה ממש לא משנה עכשיו)

שחייה זה הדבר הכי טוב שיכול להיות, תעשי אותו בקצב טוב וארבע פעמים בשבוע ואני מבטיח שאחרי חודש את כבר תצליחי לרוץ איזה קילומטר בלי להתנשם כבד.

עכשיו אני אתייחס לפורום הזה שקראת בו...
הנשים הללו, עושה רושם שבגלל שהחברה לוחצת עליהן להרזות והן לא יכולות אז הן משקרות לעצמן שזה נהדר. להיות שמן זה לא בריא חד וחלק! זה מפעיל לחץ על הלב והעורקים וזה יכול לגרום לסתימת עורקים או התקפי לב ויש שמנים שכתוצאה מהשמנה הם מקבלים סוכרת. קשה לישון בלילה בגלל התנשמות כבדה, מקבלים את אותו אפקט של אסטמה (אין אוויר לנשום אז צריך משאף), להיות שמן זה לא נעים ולא בריא. מראה חיצוני לא קשור לזה בכלל. רזה לא בהכרח יותר יפה... אם נחשוב על זה יש אנשים שמעדיפים אנשים מלאים ואין שום דבר רע לגבי זה, אבל אני חוזר ואומר שלהיות שמן זה לא בריא חד וחלק.

אני מאוד מקווה שתשמרי ואני בטוח שתצליחי.
אז שיהיה לך בהצלחה ותעדכני אותנו לגבי התהליך!!!

נערך לאחרונה ע"י ssjanruto בתאריך 18-10-2005 בשעה 09:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר