לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2005, 09:03
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
גישה גלותית (די נפוצה לצערי)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המביט שמתחילה ב "זרעים לאינתיפאדה חדשה ייזרעו היום בהר הבית"

רק להזכירך כי האוייב הפלשתינאי (זה שנושא בתעודות זהות כחולות) הורס ומחריב בשיטתיות כל זכר להסטוריה היהודית על הר הבית, במה שהם מכנים "שיפוצים", ואנחנו בגישה הגלותית שלנו במקום לפעול -המקסימום שיוצא לנו זו כתבה בערב שבת בערוץ 1...
הר הבית שייך לנו, מבחינה ריבונית, ושייך גם לנו מבחינה דתית, ואין סיבה שלא נממש את זכותנו לשיתוף.
אבל אז באים אנשים מהסוג שלך, ובשם החשש הגלותי מהבריונות של האוייב - אנחנו מונעים מיהודים לממש את זכות הפולחן שלהם.

תאר לעצמך איך היית מגיב אילו אנחנו לא היינו מאפשרים למוסלמים להתפלל במקום שהוא קדוש גם להם?
המוסלמים למדו שהבריונות משתלמת, ובכל דרך אפשרית הם מוחקים כל זכר לקיומם של הדתות האחרות ברחבי הארץ (ראה מה עשו לקבר יוסף בשכם), לקול השתיקה הרועמת של השמאל, אותו השמאל שיוצא בצעקות חורמה כאשר קורה ההיפך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-10-2005, 12:00
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
העם היהודי ממש משתוקק לחזור לגלות ..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "גישה גלותית (די נפוצה לצערי)"

כאילו שהגנים השלטוניים של עם ישראל דוכאו במשך אלפי שנים ועכשיו לא נותר מהם כלום. יש שתופסים את המצב הזה שבו אנחנו שולטים במיעוט ערבי כמשהו לא נורמלי. לשיטתם אנחנו היינו צריכים להיות המוכים והנרדפים והערבים -הפריץ. ויש לא מעט אנשים שמבקשים להחזיר את הסדר הישן והטוב על כנו ,להפוך את הערבים לשליטים שלנו ואותנו -לעבדיהם הנרצעים. הרושם שלי הוא שזה מצליח להם.

בכל פעם שהמשטרה לא נכנסת למגזר הערבי כדי למנוע פשע או לתפוס פושעים, בכל פעם שמס הכנסה לא נגבה, בכל פעם שיש הפרות בנייה, בכל פעם שאנחנו נוטלים על עצמינו את האשמה על כל אלימות ערבית- שהרי ליד הפריצים צריך ללכת על קצות האצבעות, אנחנו מקדמים בברכה את הגלות ועושים עוד צעד אחד כדי לשוב לשם. עניין של מנטליות.

מה שהיה יכול להיות מצחיק בכל הסיפור הזה, הוא שהשמאל אפילו אינו מודע לכך שהאידאולוגיה שלו דומה להפליא לאידאולוגיה החרדית. השמאל המתון דומה לחרדים שמאמינים שאסור לנו להשתמש בעוצמה שלנו כדי לגאול את הארץ. השמאל הקיצוני דומה לנטורי קרתא "אל תעוררו .. עד שתחפץ" אומרים שם, אסור היה לבוא לארץ לפני שהאל הוביל אותנו אליה , זה מרגיז את אומות העולם. השמאל הקיצוני אומר אותו דבר רק בלי האלוהים. אבל זה לא מצחיק- זה גם הסיפור שלנו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 19-10-2005 בשעה 12:04.
ישן 19-10-2005, 09:09
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
לא שאני נמנה על נאמני הר הבית אך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המביט שמתחילה ב "זרעים לאינתיפאדה חדשה ייזרעו היום בהר הבית"

הטעות הגדולה של כל ממשלות ישראל מאז 67 היא שהרגילו את מוסלמי ההר לחשוב שהמתחם הנו טריטוריה מוסלמית בלעדית !

ה"וואקף" עם כל הכבוד (ואין הרבה כבוד) צריך להבין אחת ולתמיד שעדיין מדובר בשטח מדינת ישראל ירצו או לא ואם יש קבוצה שמעוניינת לעלות ולהתפלל בהר ללא יצירת פרובוקציה ולאחר מכן לעזוב את המקום זו זכותה המלאה ולא משנה אם מדובר ביהודים נוצרים או....... בושמנים.

המוסלמים במקום זאת הרגילו אותנו שכל עלייה של יהודים להר הנה מבחינתם פרובוקצייה שלרוב תגרור אחריה מעשי אלימות כנהוג במחוזותיהם וכמו שלי נראה לא ירחק היום שכך יהיה המצב גם בואדי ערה ובאיזור ה"משולש".

ועל טעויות כידוע - משלמים ! .

יום טוב.
ישן 19-10-2005, 12:29
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
יהודים לא הורשו להתפלל הבוקר בהר הבית

למרות פסיקת בג"ץ מערב החג, לא התירו לאנשי תנועת "נאמני הר הבית" לעלות להתפלל הבוקר בהר, בין השעות 7:30 ל-9:00. ערוץ 7 דיווח, כי השופטים בייניש, חשין וג'ובראן קבעו באופן תקדימי שיש להתחשב בסיכון חיי אדם ולכן התירו רק תפילה קצרה היום בבוקר. השוטרים ככל הנראה לא עודכנו בהחלטה, והתירו רק לשלוש קבוצות של יהודים להיכנס למתחם ולהתפלל שם.
http://news.walla.co.il/?w=//795585

הבריונות שוב ניצחה !!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר