לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2005, 20:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי maglan4ever שמתחילה ב "מר ביטיס המומחה"

1. אני מבין שאתה מכיר את כל השירות הצבאי שלי?
  2. עדויות ראשוניות הן נחמדות. השאלה היא מי סיפר לך - הבחורצ'יק המסכן שטרטרו אותו למוות או המפקד שלו שנקודת מבטו היא קצת יותר מיושבת...
  3. אני מבין שמעניין אןתך מה היה הממשק שלי עם פלס"ר גולני? ובכן - קורס קצינים (שעשיתי עם כמה), אימונים בצפון, קו בלבנון, חברים טובים, יחידות מילואים שאימנתי (אם זה ממש מעניין אותך, אז גם אלפיניסטים) ולבסוף - קצין הסיור שלי הוא יוצא היחידה הזו. מספק אותך?
  4. משום מה יש צימוד מוזר בין מפקד קפדן ודורש מקצועיות גבוהה למפקד דפוק. בא לך להסביר לי למה? מפקד לא צריך להיות דפוק בשביל להיות נוקשה ובעל רמת דרישות מקצועיות גבוהות. אתה יודע מה זה מפקד דפוק? מפקד דפוק זה אחד שעושה דברים סתם, מתוך כוונה להקשיח את החיילים אבל ללא בסיס מקצועי. כמו צוות "אחי" הידוע לשמצה.
  5. יש הרבה יחידות חלקן מיוחדות וחלקן רגילות לחלוטין שקבורות בכל מיני שטחי אש שתחנת האוטובוס הקרובה אליהם נמצאת כמה קילומטרים טובים מהם, so what? אז זה אומר משהו חוץ מזה שקשה לברוח משם או לצאת צ'ופר?
  6. אולי אתה תתחיל לשפוט לא ממוניטין אלא מהשוואה עניינית בין תכני האימון של מספר יחידות ולא מתיזוז רגעי של לבישת מסכות אב"כ... ובטח לא להגן על מיתוס מחצאי שמועות וסיפורים...
  7. לגבי המומחיות שלי (שנראה שהיא צורמת לך לא מעט), זה משהו שאחרים יקבעו - ה"מומחיות" שלי ממש לא העניין. העניין הוא הנסיון שצברתי במהלך השירות הסדיר והמילואים שלי, וזאת, כנראה, בניגוד לרוב האנשים כאן. כשלך לבישת מסיכות אב"כ נראית דבר מיוחד ומוגזם, לכל גדודיונר זה פק"ל, וזה כנראה החסרון שלך והיתרון של החבר'ה שנמצאים בסדיר או השתחררו ממנו.
  8. כל מה שאני בא לעשות כאן הוא לתת נקודת מבט מפוקחת על העניין, ולא להעצים מיתוסים. קשה תמיד יכול להיות, וזה תלוי אך ורק במפקדים. איך זה מתבטא? זה מתבטא בכך שפלוגת מסלול מסויימת בגדוד מסויים בגבעתי לקחה מקום ראשון באחד מבחני פלוגה בחטיבה. זה מדד קונקרטי. ו"לכאורה" היית מצפה מהפלס"ר לקחת, לא? הרי הם אלה שכלואים בשטח XXX וזורקים עליהם גז מדמיע לפני האוכל...
'קיצר - תתחיל לדבר בעובדות קשיחות כמו סוגי אימונים (אולי אפילו היית מדבר על מסכמים...) ולא להדבק לתיזוזים קטנים (אך מעצבנים)

נ.ב. אני מבין שאח שלך הוא במסלול ביחידה. בא לך לחזור אלינו עם סיפורים שלו כאשר הוא יתחיל להתאמן בצורה מסיבית יותר? או יותר טוב, אם יהיה לו את הזכות, כאשר הוא יתחיל לאמן טירונים?

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 05-11-2005 בשעה 21:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:19

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר