לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2005, 10:04
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אני אנסה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "שאלות בנוגע לנינג'יצו"

1) המקור הכי אמין שאני יכול להמליץ לך עליו זה הספר ninjutsu: history and tradition by Masaaki Hatsumi . אני לא יכול להעלות ממנו קטעי מידע... חפש אותו באמזון, הוא עולה ממש גרושים.
2)כל אחד מאמן איך שהוא רוצה/איך שהאירגון של המאמן שלו רוצה/איך שהמאמן של המאמן שלו רוצה. זה לא קבוע.
3)אין שום בעיה. להיפך.. זה נותן לך פרופורציה שונה ונוספת על עבודה ולחימה
4)אין לדעת... (אל תדאג, לך לא יקרה שום דבר במסגרת ההדגמות... אם אתה עובד עם מתאמן אידיוט שלא שולט בעצמו ובכוח שלו זה משהו אחר, אבל אני לא חושב שזה יקרה).

נערך לאחרונה ע"י full metal בתאריך 30-09-2005 בשעה 10:08.
חזרה לפורום
ישן 30-09-2005, 13:38
  NickNameT45 NickNameT45 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.05
סבבה..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "אני אנסה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי full metal
1) המקור הכי אמין שאני יכול להמליץ לך עליו זה הספר ninjutsu: history and tradition by Masaaki Hatsumi . אני לא יכול להעלות ממנו קטעי מידע... חפש אותו באמזון, הוא עולה ממש גרושים.
2)כל אחד מאמן איך שהוא רוצה/איך שהאירגון של המאמן שלו רוצה/איך שהמאמן של המאמן שלו רוצה. זה לא קבוע.
3)אין שום בעיה. להיפך.. זה נותן לך פרופורציה שונה ונוספת על עבודה ולחימה
4)אין לדעת... (אל תדאג, לך לא יקרה שום דבר במסגרת ההדגמות... אם אתה עובד עם מתאמן אידיוט שלא שולט בעצמו ובכוח שלו זה משהו אחר, אבל אני לא חושב שזה יקרה).

סבבה תודה רבה..
אבל המאמן שלי זה ראש השיטה איתן לוי.. אז הוא לא מטומטם
ובנוגע ל3.. אני חושב שזה יהיה בעיה כי כל דבר שאני אעשה לא ישפיע עליו יותר מדי כי הוא גדול יותר=חזק יותר..
חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 12:34
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "שאלות בנוגע לנינג'יצו"

אם כבר הקפיצו את האשכול גם אני אענה.

1. חפש באתרים ובגוגל לפני שאתה קונה ספר. יש שם הרבה מידע אבל שים לב שהוא אמין.

2. אם אכן ישנם תחרויות הן בטח לא מייצגות את האומנות עצמה מכיוון שבזמן תחרות אי אפשר להכניס מכה לצוואר, להתעסק עם אצבעות היריב וכו' כך שהרבה אלמנטים וטכניקות יורדות מהפרק. זה הופך להיות תחרות בושדיו/קארטה ממוצעת לכל דבר.

3. ההפך מבעייתי. דווקא הרבה יותר קל.
ניניג'וטסו היא אומנות ללא כוח אלא רק טכניקה, שכל, זרימה ויכולת. לכן הנשים שהיו נינג'ות בתקופת יפן הפיאודלית היו כה טובות בנושא.
אל תנסה להיכנס לקרב בכוח. שים לב לצעדי היריב, זכור מה לימד אותך המורה, תעבוד על תיזמונים מדוייקים ועל זרימה ואתה תראה שיילך לך ממש לא רע.

4. כל מורה מלמד דברים שונים. כל דבר שמלמדים שם הוא מסוכן אם עושים אותו בצורה נכונה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר