לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2005, 15:34
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "חבוב... הוא רוצה קנון והוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי carish1
חבוב... הוא רוצה קנון והוא קונה קנון...
אתה כמו החברה מקופת חולים מכבי ביציאה מהבקום... אפילו אם אתה חולה סופני הם מחתימים אותך על מכבי...

סתם סתם.
טוב בלי קשר לעובדה שאתה קונה 70-300, שתי העדשות האלו מכסות עד ה 70 אז אם האיכות של ה 18-125 טובה, הייתי הולך עליה בשביל הזוית הרחבה...
אין לי נסיון עם העדשה הזו אבל לחברה פה יש אז הם יענו לך.
למה שלתא תיקנה 24-70 של סיגמה? 24 זה מספיק רחב וזו עדשה עם צמצם 2.8....

משה, לא לעניין... גם ה"סתם סתם" הזה שלך לא מכפה.
אולי מספיק כבר עם זה?

בקשר לעובדה שהוא קונה 70-300 - האם זו באמת עובדה?
האם כל סט צילום חייב את העדשה הזו? אני שאלתי אותו האם הוא צריך זום גדול, ולא קבעתי שהוא צריך בדיוק מהסיבה שלי אין עדשת טלה - אני לא מצלם ככה, אני אוהב זויות רחבות ומקרו.
לדעתי ה 24 זה ממש לא מספיק רחב, שאל את זיו איך שחסר לו הרוחב בעדשה שלו (אגב, אלול מכיר את הקנון והעדשה הזו מזיו).

אלול - אני ממליץ לך לבדוק עם עצמך האם אתה סגור על קנון.
במידה וכן, אפשר לחפש לך עדשות רחבות. במידה ואתה לא סגור על קנון, אני חוזר על עצמי, ואומר שהקיט של ה D70 נכנס יפה מאוד לדרישות שלך (מצלמת SLR דיגיטלית עם עדשה 18-70 טובה, בעלות דומה).
אם אתה רוצה קצת לבדוק את ה D70, אתה מוזמן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2005, 15:55
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "מה יצא מפרופורציה מתן, נו..."

שאלתי אותו האם הוא סגור על קנון בגלל שאם הוא סגור, אז אני יכול להמליץ לו על עדשות של סיגמא שיתאימו לו.
במידה והוא עדיין מתלבט, לניקון יש קיט שמתאים במחיר ל 20 של קנון, והוא תפור טוב יותר עם העדשה 18-70. זה הכל.
אני לא ממליץ כי לי יש - מה אכפת לי שאנשים יקנו קנון או ניקון? אני מנסה לעזור לבנאדם שקצת מתלבט.

נשמע מהצד שלי, שדווקא אתה לוקח את העסק הזה באופן קצת אישי (כאילו שאתה מנסה להוכיח לעצמך שקנית קנון עשית קניה טובה או משהו... אני כבר הוכחתי לעצמי את זה ממזמן, ואין לי שום צורך שאחרים יקנו כמו שלי).

בכל מקרה, בוא נפסיק את הדיון הזה פה, אני מדבר עם אלול באייסיקיו, וחבל על הספאם.
אני מבחינתי סוגר את האשכול. אם אתה רוצה התייחסותי לדברים שלך - אתה יודע את המייל שלי, ואפשר גם פה בפרטי.
תודה.

ישן 25-10-2005, 23:09
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Elool.J שמתחילה ב "חוות דעת נוספת לגבי עדשה .."

אני הייתי ממליץ לך לא לקנות עדשה שמתחילה ב28 - 24 מ"מ (נותן לך WIDE של יותר מ38מ"מ), אני יודע שהייתי מתחרפן אם בעדשה שאמורה להיות מולחמת למצלמה לא היה לי קצת יותר רוחב. תשקול עדשות שמתחילות יותר נמוך. לי יש D70 ולכן אני לא יודע מה יש לקנון להציע בתחום (מכיר את הסיגמה 18-50 ו16-35 של קנון אם אני לא טועה.). כמעט בטוח שהן יהיו יותר יקרות אבל נראה לי שזה שווה את ההשקעה.
לגבי ה70-300 היתתי מציע לך לשקול שוב, אם אתה מעוניין בצילום ציפורים למשל בצורה רצינית.

ואת הציטוט שלי בחתימה של NARXX אני מבקש לא לקחת ברצינות יותר מדי. היא נכתבה בצחוק בשכול שלא היה קשור להחלטה של מישהו בענייני כספים. התגובה של כריש1 באמת מראה שעברנו את הגבול. כל עוד שזה סתם קינטורים הדדים אז בסבבה, אבל כמדובר ביעוץ לקנייה השלילה של כל מצלמה/חברה/עדשה היא ממש לא לעניין ולי אישית נמאס כבר מזמן מהקישקושים האלה.
אם לא התגובה של משה והאיזכור שלי באותה חתימה לא הייתי בכלל טורח לענות באשכול.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר