לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2005, 20:03
  Slang Slang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
חבר'ה אני בדיכאון נוראי, חייב תעזרה שלכם!!!!

טוב אז ככה,קיבלתי כמו כל אחד מהאזרחים במדינה צו התגייסות לצבא,בשלב של הבדיקות הרפואיות שאלו אותי אם אני חולה במחלה כלשהי או אם יש בעיה כלשהי שעלולה להפריע במהלך השירות שלי,ואמרתי שלא למרות שכן הייתה,הבעיה היא שלא מזמן (שנתיים) השתנתי מספר פעמים במהלך השינה וקיוותי שעד התאריך הגיוס שלי אני אתגבר על זה,כי לפני זה בחיים לא הרטבתי במיטה! והנה קרב התאריך גיוס שלי והבעיה עדיין לא חלפה ואז בלית ברירה נאלצתי להודיע לצבא על הבעיה ה"רפואית" הזו. לאחר זמן מה שלחו לי זימון לפסיכיאטר שכן ההרטבה נקראת כבעיה נפשית ולא רפואית,והוא הוריד לי את הפרופיל ל45.
וכמובן שדחו לי את הגיוס לתאריך 10/4/06
ואני רוצה לשאול אותכם מספר שאלות:
א.יש למישהו מושג איזה גיוס זה 10/4.06? אמרו לי שזה משהו עם ילדים בעייתים יש סיכוי?
ב.לפני שהורדיו לי פרופיל הספקתי לקבל זימון לסטילים,זה יכול להעיד על קב"א מסוימת?
ג.אני רוצה לעשות תפקיד נורמלי בצבא איך אני פונה אליהם ומה הסיכויים?
ד.אני משער שהפרופיל שנתנו לי (45) זה עם סעיף נפשי מישהו יודע אם זה באמת ככה?
ה.במידה ובמהלך השירות הצבאי שלי אני יחדול למלהרטיב במיטה אני אוכל להעלות את הפרופיל שלי בחזרה ללא סעיף נפשי כזה או אחר?

תודה רבה לעונים ואני מקווה ששתיחסו להדועה בצורה בוגרת!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2005, 22:59
  mati_k mati_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.05
תשמע אני בדיוק במקום שלך.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Slang שמתחילה ב "חבר'ה אני בדיכאון נוראי, חייב תעזרה שלכם!!!!"

דבר ראשון תדע שאתה לא לבד,זה כבר חשוב.
אצלי, לא יודע איך זה אצלך זה פעם בהמון זמן.
אני כרגע בכיתה י"ב ולא אמרתי כלום בנושא הזה בצו הראשון כי אני ממש רוצה להיות בקרבי.
כמה דברים שאתה יכול לעשות:
1)לך למומחה בדבר,יכול לעזור לך(השאלה מה היא התדירות,אם תרגיש יותר נוח לדבר עם מישהו אני אשמח לעזור בפרטי או באשכול)אם זה פעם בהמון זמן לא יודע כמה זה יעזור לך,אם התדירות היא גבוה יכול לעזור המון!.
2)אתה יכול לרכוש דרך הקופה או עצמאית תרופה בשם מינרין(מומלץ מאוד)אבל אתה לא יכול לקחת אותה במשך שלוש שנים כל לילה כי היא די יקרה...ככה שזה פתרון חלקי.
3)אצלי הבעיה היא מילדות ואצלך לא..לך לפסיכולוג ודבר איתו,יכול להיות שזה נובע מלחץ אדיר ולדבר עם בנאדם כזה יכול רק לעזור לך.
4)גם גובניקים נשארים בבסיס(אני מתכוון כמו מודיעין,תפקידים ברמה שאמרת שאתה מעוניין)ככה שזה לא משנה אם זה קרבי או לא.רק אם תבוא כל יום הביתה זה יכול לעזור לך.
5)אם ברצונך להיות קרבי אני מציע שים זין על העולם ותאמין לי לא יקרה כלום ואם כן שכולם יקפצו לך.

אני מציע טיפול או אצל מומחה לדבר או פסיכולוג(תנסה,להפסיד אין לך מה).
אני אשמח לעזור לך בכל רגע ורק שתדע שיש עוד אנשים בדיוק כמוך ואתה לא לבד בעולם..

ולחברי הפורום אני רוצה להגיד כל הכבוד על הבגרות שגיליתם כאן ועזרתם ולא צחקתם או משהו כי זה נושא רציני מאוד.
ואני רוצה להגיד שלמרות שאני כבר נקי המון המון זמן יש לי עדיין חששות אבל צריך להתגבר ולחיות!
אם לי יהיה אחד כזה ביחידה לא רק שאני לא אצחק עליו אני רק יעזור לו ולא איכפת לי מה קורה איתו בלילה..נכון חבר'ה?בשביל זה יש חברים אמיתיים!
ושוב לכל עזרה תפנה אלי בפרטי או כאן באשכול!
ישן 02-11-2005, 04:25
צלמית המשתמש של Herbie
  Herbie Herbie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Herbie
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Slang שמתחילה ב "חבר'ה אני בדיכאון נוראי, חייב תעזרה שלכם!!!!"

אהלן Slang,

לגבי שאלה ד, פרופיל 45 הוא (ואני מצטט ממקור לא רשמי, אבל אני בטוח שתוכל לקבל על כך אישור ממקורות יותר מהימנים בפורום):
"בעיה חמורה – פטור מקורסים. פסילת מקצוע אם היה ותפקיד עורפי ללא מאמצים פיזיים בכלל. אפשרות של הצבה בבסיס קרוב לבית ללא לינה בבסיס." (מטרה 21). כלומר - לאו דווקא מטעמים נפשיים.

אני מניח שאם תצליח לפתור את הבעיה (בעזרת טיפול כלשהו/דרך אחרת וכו'), ותציג לצבא הוכחות, הם יעלו לך את הפרופיל בהתאם למצבך. אבל, יש סיכויי גדול מאד שזה יקרה רק אחרי מאמצים וניג'וסים רבים מטעמך - הצבא הוא מערכת מסורבלת ולא מתחשבת במיוחד.
למרות הכל, אני מאמין שזה אפשרי אם תהיה נחוש ולא תוותר!

לגבי שאלה ב, אני מניח שאם זימנו אותך לסטי"לים זה יכול להראות על קב"א יחסית גבוהה - אתה יכול לנסות לברר פרטים יותר מדויקים בעזרת קשרים בתוך הלשכה/בקו"ם/בכירים בצבא וכו' (אם יש לך).

אני רק רוצה להדגיש שמה שכתבתי מבוסס על עירוב של דעות מוסמכות ובלתי מוסמכות, וכן על דעתי האישית, אבל את זה אני יכול לאחל לך בביטחון מלא: בהצלחה!

שי

פֶּתִי יַאֲמִין לְכָל דָּבָר וְעָרוּם יָבִין לַאֲשֻׁרוֹ
משלי יד:טו

~

נערך לאחרונה ע"י Herbie בתאריך 02-11-2005 בשעה 04:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר